Şimdi Ara

'Şu araç kaçmaz.' dediğimiz araç ilanları.(Gerçekten uygun ise kendi araçlarımızı da paylaşabiliriz) (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.946
Cevap
498
Favori
776.740
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben hala ulasamamistim sms falan atmistim
    Sagolasin bilgilendirme icin
  • armutsever A kullanıcısına yanıt
    En azından bir dolandırıcıyı ifşa etmiş olduk Bu ilanları şikayet edemiyor muyuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne çok focus arayan varmış
    Benimde ilgimi çekti ama kesin bişey çıkar dedim çıktıda. Linea parasına focus.
    Daha çok focus ilan paylaşımı bekliyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: sipsibjk

Ford Focus HB

2011 1.6 Tdci Titanium

76000 km hasar kaydı boya yok

Fiyat: 44.000 TL yazılımış

satılık Ford focus Titanium 2011 orjinal

İlan No: 526358700

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-satilik-ford-focus-titanium-2011-orjinal-526358700/detay

Eğer verilen bilgiler doğruysa çok uygun yazılmış diye düşünüyorum. Bir hafta sonra olsa gidip bakabilirdim bu araca ama işimden dolayı şuan bakmam mümkün değil. En azından ben olmasam da forumdan birisine yar olsun

Bunun kaporacı olduğunu hemen anladım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Focusa tıtanıum yazmıs ama jant kapagı var aracta, fail :)

• armutsever A kullanıcısına yanıt
    Bilgi verdiğin için çok teşekkürler böyle yardımlaşmalarla forumu güzel hale getiriyorsunuz

• 80-90 bin arasında temiz dizel-otomatik ilanlarda beni etiketleyebilirsiniz arkadaşlar aracımı sattım almak için takipteyim.
  • Marka/modeli: Opel Astra J kasa SW otomatik 1.6 Sport
    Üretim yılı:2011
    Km'si:95.000
    Hasar durumu:OL ÖN KAPI ARKA SAĞ KAPI BAGAJ KAPAĞI VE
    ARKA SAĞ ÇAMURLUK LOKAL boyalı TREMER KAYDI: 307+286+286+240+265+100+265+194
    Fiyatı:49.900

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-margrup-ll-el-den-2011-astra-sw-1.6-at6-115-ps-sport-95.000-km-526480743/detay/

İlan dün verilmiş, sw olması nedeniyle çok çabuk gideceğini düşünmüyorum ama fiyatı bence iyi, tramer kayıtlarından boyaların ufak tefek şeylerden olduğu yönünde bir intiba edindim. Bu aracın sedanını düşünen varsa yerine hem fiyatının uygunluğu hemde daha kullanışlı olması nedeniyle tavsiye ederim.

• Marka/modeli: skoda-fabia

Üretim yılı:2015

Km'si:22000

Hasar durumu: değişen-boya yok

Fiyatı: 69500

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-boyasiz-22000-km-de-fabia-1.4-tdi-greentec-style-dsg-519276700/detay

Donanım olarak dolu bir araç, km düşük, dsg 7 ileri ve şehir içi 4lt şehirler arası 3.4lt yakıt tüketimi var.

• quote:

Orijinalden alıntı: armutsever

Günah almak da istemem ama şüphe kaldırmaz dolandırıcıdır bu ilanı veren. Galeriye gitse şu fiyatla dakika sektirmez parasını eline sayarlar.

Ford ilanı denizli miydi?

Satıcı adı nedir ? H***** A***** mıydı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jorge -- 8 Şubat 2018; 9:18:58 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jorge

quote:

Orijinalden alıntı: armutsever

Günah almak da istemem ama şüphe kaldırmaz dolandırıcıdır bu ilanı veren. Galeriye gitse şu fiyatla dakika sektirmez parasını eline sayarlar.

Ford ilanı denizli miydi?

Satıcı adı nedir ? H***** A***** mıydı?

Balıkesir Di ismi bilmiyorum

• Güzel konu olmuş sağolun, arada bir girip bakmakta fayda var. Bilgi paylaşan arkadaşlarada teşekkürler.
  • Afyon ilani acan bi kaporacı var. Isparta afyon.Dikkat edelim.

• Sahibinden de ilk sahibinden araç alma dışındakiler hep risk.Kanala düşmüş aracı lokal boyalı diye satan bile görmüştük zamanında.

• Tüm forum toplandık 2.el fırsat aracı bulamadık. Hatta alınabilir bir araçta bulmak çok zor. Demek ki 2.el piyasası bitmiş. Forumca kanıtladık bunu

• quote:

Orijinalden alıntı: zogg

Sahibinden de ilk sahibinden araç alma dışındakiler hep risk.Kanala düşmüş aracı lokal boyalı diye satan bile görmüştük zamanında.

kanala düşen deyince aklima bu dayı geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serhatcn -- 8 Şubat 2018; 13:57:26 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Erbay güney

Tüm forum toplandık 2.el fırsat aracı bulamadık. Hatta alınabilir bir araçta bulmak çok zor. Demek ki 2.el piyasası bitmiş. Forumca kanıtladık bunu

Fırsat aracı derken neyi kast ediyorsunuz? Yani ederinden 10.000 tl ucuza falan bir arabanın satılmasını beklemiyorsunuz sanırım, öyle bir ilan olamaz zaten çünkü eğer bir aracı ederinin çok altında satmaya razıysanız gider galeriye veririsiniz milletle uğraşmazsınız.
    Bence paylaşılan ilanların bir çoğu konu amacına hizmet eden ilanlardı, diğer arkadaşların ilanları için birşey yazmam doğru olmaz, ancak kendi paylaştığım ilanlardan herhangi birisinin neden alınmayacak bir araç olduğunu sizinle müzakere etmek isterim herhangi bir tanesini seçip fiyatı yönünden neden alınmaycağını söylermisiniz.
    Ama o araç bana hitap etmiyor gibi bir karşı çıkış olmasın bu, fiyat ve özellikleri bazlı değerlendirirmisiniz.

• Paylaşılan çoğu araç fırsattan ziyade biraz ucuz araçlar.öyle pek bir firsatlik ilan göremedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Erbay güney

Tüm forum toplandık 2.el fırsat aracı bulamadık. Hatta alınabilir bir araçta bulmak çok zor. Demek ki 2.el piyasası bitmiş. Forumca kanıtladık bunu

konuya 5 dakka önce gelmiş forumdaş beyanı

kardeş kaç tane araç paylaşıldı burda uygun fiyatlı
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.