Şimdi Ara

'Şu araç kaçmaz.' dediğimiz araç ilanları.(Gerçekten uygun ise kendi araçlarımızı da paylaşabiliriz) (88. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.949
Cevap
498
Favori
777.249
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konuda hiç aklıbaşında ilan paylaşılmıyor. Zaten kaçırılmayacak araç ilanda durmaz. Ben kaçar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • .

• quote:

Orijinalden alıntı: StereoLove

Arkadaslar selam. 28 Araliktan beri ilanda olan arabam için sadece 2 kişi aradı. Arabamın fiyatı normal mi yüksek mi acaba? Siteye baktığımda gayet iyi duruyor. 2016 Dizel Otomatik Clio, darbesiz kazasız boyasız. Görüşlerinize açığım durum aciliyeti olduğu için tam piyasasında satmak istiyorum.
    İlanla ilgili herhangi bir sorun görürseniz söylerseniz çok sevinirim.

Araba Linki
    Sahibinden ismi bey olanlardan isterse piyasadan yari fiyat ucuza olsun ALMAM

-“ocakta odenmesi gereken mtv odenmistir.” gibi yazilar varsa ALMAM.

-ben zaten ikinci el tanidigim biri olmadikdan sonra almam . 0 km candir.

Zaten satisini veremezsin mtv borcu varken. Oyleleri varki ikinci elde aracin hgs si sigortasi kaskosu odenmistir yaziyor. Duyan sanicak ki sonra ki sahibine faydasi var.

-piyasadan pahali en az 3-4 bin fiyat kirilmasi lazim bence

-aracin kacinci sahibi oldugunu belirtin , gerci ikinci ve ucuncu sahipleri genelde yazmiyor siz yazin yinede alicida guven olusturur.

Onun haricinde pek bir sorun gormuyorum ilanda

• Arkadaşlar kendi ilanımı paylaşıyorum. Güzel kullandım. Alan sorun yaşamaz. Zaten 8 bin küsurda. Şu anda piyasa fiyatını yazdım ama acil olduğundan ciddi alıcı için iyi bir indirim yapacağım.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-acil-volkswagen-jetta-1.2-benzin-otomatik-8300-km-de-645093227/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erturk unal -- 12 Ocak 2019; 9:53:14 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • HardLoveBaby H kullanıcısına yanıt
    Ne alaka hocam?

2008 üyesiyim, bey kalmış orada. Soy ismi olunca kampanya için arayıp rahatsız eden bile gördüm.

Bey olması arabanın alınmayacağını mı gösteriyor, sanki galericiyim ve onu saklıyorum.

Mtvyi soranlar oluyor, insanlar bilmiyor satışla ilgili birşey, içleri rahat olsun diye yazdım.

Piyasa fiyatlarına bakp fiyatı revize ettim zaten hocam.

Uyarınız için teşekkürler fakat çok ön yargılı davranmışsınız. Sırf soy ismimi yazmadığım için?

• HardLoveBaby H kullanıcısına yanıt
    Yuh hocam, o bakımdan baktıysanız haklısınız.

Düzelttim soy ismimi koydum ama ilanda çıkmıyor bu sefer.

Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StereoLove -- 12 Ocak 2019; 11:52:17 >
  • Bahsettiğiniz egeaya bakmak isterim.İlan linki mevcut mu?
  • StereoLove kullanıcısına yanıt
    Bey kullanma nedeni,, eski sahibinden üyeleri İnternet ortamında pek güvenmezlerdi soy ismi yapmaz yerine bey kullanır,, ilk yapanları görerek bizlerde bey yaptık,, bu böyle gitti,,

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilandaki aracım 1 günde 1200 gösterim 1 favori aldı, fiyat mi çok geldi acaba ?
  • redferrari R kullanıcısına yanıt
    evet hocam, 11 yıldır üyeyim, ilk beyle başladım böyle devam etti. Düzelttim şimdi iletişim merkezini arayıp.
  • veni60 kullanıcısına yanıt
    evet kesin ondan hocam. 75.500'e koyduğum ilanı 72.500' a kadar indirmek zorunda kaldım. 17 Favori var, 2 kişi aradı 15 günde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: StereoLove

evet kesin ondan hocam. 75.500'e koyduğum ilanı 72.500' a kadar indirmek zorunda kaldım. 17 Favori var, 2 kişi aradı 15 günde.
    adamlar değişenli yüksek km astrayı 44 45 e koymuş ben 4 5 bin fazla yazdım alt üstü(benim ki düşük km,değişensiz,cillop gibi araç) , onlarla aynı seviyeyemi ineyim anlamadım ki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: veni60

adamlar değişenli yüksek km astrayı 44 45 e koymuş ben 4 5 bin fazla yazdım alt üstü(benim ki düşük km,değişensiz,cillop gibi araç) , onlarla aynı seviyeyemi ineyim anlamadım ki.

Alıntıları Göster
    Önemli olan yazılan fiyat değil, satılabilen fiyat.

Atıyorum 50 binlik arabaya 65 bin yazıp da ilan açabilirim ama 50 bine satabilirim.
  • Bursa civarında 2002-2006 model clio iyi dediğiniz kaçmaz dediğiniz araçlar varsa önerebilirsiniz arkadaşlar özel mesajdan da olur

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÖiLkér

Bahsettiğiniz egeaya bakmak isterim.İlan linki mevcut mu?
    Aldım ben aracı o yüzden yazmıştım :)

İlanı gördüm ertesi gün gittim satışı aldım geldim

Su an öyle bir ilan yok yani

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • .....İlandaki fiyatlar gerçek piyasa değerlerini yansıtmıyor....

Herkesin dilinde aynı şey beyler aracın degeri ne

Bu araclar hep degerinin 10 katina satildi simdi 15 katina satiliyor secimden sonra 20 katina satilacak ne değeri...

• :) Hayırlı olsun, güle güle kullanın.
  • Takibindeki bir ilan. 120 den 110a şimdi 105e indi:

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volvo-volvo-v40-cc-31.000-km-de-acil-son-fiyat-548189336/detay

• 
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.