Şimdi Ara

'Şu araç kaçmaz.' dediğimiz araç ilanları.(Gerçekten uygun ise kendi araçlarımızı da paylaşabiliriz) (84. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.949
Cevap
498
Favori
777.253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Valla arabaniz cok guzel cok begendimdim de ya ne bileyim 2. El seat 117 bin bana cok gelior insallah satarsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Antalya

Hocam bu çok pahalı. Bir arkadaşım kasımda aynı aracın plus olmayan 120 bin km de olanını 42 ye sattı, sıfır insignia aldı. Kendisi de forumdan birisi.

Ekleme : Onun aracı 2011 di, ilk sahibiydi.

Alıntıları Göster
    Maalesef C4'ler bu civarlarda. ben de bu aralar bakınıyorum otomatik olanı. Haketmeyecek fiyatlar var ama isteniyor yapacak bir şey yok.
  • Anadolu A kullanıcısına yanıt
    Otomatik fulleri daha Mantıklı 6-7 bin üste koyulsa exclusive bile alınabilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhanayvaz

Otomatik fulleri daha Mantıklı 6-7 bin üste koyulsa exclusive bile alınabilir
    Evet, elimizdekini satarsak kısmet bakalım :)
    Sadece bu araçları bakan arkadaşlar start stop'u çalışan baksınlar. aküsü 900 TL :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anadolu

Evet, elimizdekini satarsak kısmet bakalım :)
    Sadece bu araçları bakan arkadaşlar start stop'u çalışan baksınlar. aküsü 900 TL :)

Alıntıları Göster
    Aslında o kadar pahalı değil bende de aynı araçtan var. 2 sene önce inçi akünün 72 ah start stoplu aküsünü aldım 375 e geçen sorduğumda 650 demişlerdi. Çokta memnunum kısa mesafelerde bile araç sorunsuz bir şekilde çalışıp stop ediyor. Aküden daha çok lastikleri kontrol etmek lazım. Lastik ölçüleri geniş olduğu için iyi lastikler 500₺‘Den aşağı değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: gokhanayvaz

Aslında o kadar pahalı değil bende de aynı araçtan var. 2 sene önce inçi akünün 72 ah start stoplu aküsünü aldım 375 e geçen sorduğumda 650 demişlerdi. Çokta memnunum kısa mesafelerde bile araç sorunsuz bir şekilde çalışıp stop ediyor. Aküden daha çok lastikleri kontrol etmek lazım. Lastik ölçüleri geniş olduğu için iyi lastikler 500₺‘Den aşağı değil.

Alıntıları Göster
    AGM akü önerildiği için o fiyattır o zaman. Confort plus için 205/55/16 makul ama Exclusive olursa biraz tuzlu haklısınız.

• 26_____ kullanıcısına yanıt
    114 bin verdiler hocam 115 istiyorum son bu donanımda bu fiyata araç yok golf 135 binlerde 2. Eli

• quote:

Orijinalden alıntı: salley

114 bin verdiler hocam 115 istiyorum son bu donanımda bu fiyata araç yok golf 135 binlerde 2. Eli
    114 verdilerse cok iyi hemen sat

Seata fazla güvenme bi kampanya yaparlar 110 bile vermezler arabana

Dod da 119 bine dizel otamatik tecno satıyorlar kilometreler 5-10 bin arasında 30 binde faiz kampayasi var

• salley S kullanıcısına yanıt
    Hocam simdi baktim bmw 3.16 lar var f30 125 bine bence 114 e hemen satin arkadasin dedigi gibi seat bi kampanya yapar skinti.

Hersey gonlunuzce olsun sakin arabanizi kotuledigimi dusunmeyin bnm arabam bile yok

• cnyttt kullanıcısına yanıt
    Ben de bunu anlamıyorum. 114 vermişler vermemiş, 115 istiyormuş arkadaş. Tamam 1000 Tl kötü para değil ama ikinci el böyle dibe vurmuşken gerçekten satma niyetinde olan biri bu 1000 tl için bekletmeye değer mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: sipsibjk

Ben de bunu anlamıyorum. 114 vermişler vermemiş, 115 istiyormuş arkadaş. Tamam 1000 Tl kötü para değil ama ikinci el böyle dibe vurmuşken gerçekten satma niyetinde olan biri bu 1000 tl için bekletmeye değer mi?
    Arkadaş ilanını zaten ilk 115 den açmıştı sonra fiyatini yükseltti hocam

• cnyttt kullanıcısına yanıt
    114 verildiyse daha fazlası da verilir mantığıyla fiyat yükseltmek bu da bizim millete özgü bişey.

Oturduğum bölgede bir ev sahibi var evini ilk satışa çıkardığında almaya niyetlendik son anda satmaktan vazgeçti. Aynı ev 5 yıldır satılık ilanlarında. Bunların hepsi aynı mantık.

• 115 veren 116 verir

114 vereni bana yonlendirin, 110'a vereyim. :)

http://www.arabam.com/ilan/sahibinden-satilik-seat-leon-1-2-tsi-style/sahibinden-1-600-km-de-cam-tavanli-dynamic-paket-leon-1-2-tsi-dsg/10371627

Daha once de yazismistik, tek fark bende hayalet ekran yok onun yerine 17" jant var. Km 2000 oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: cnyttt

114 verdilerse cok iyi hemen sat

Seata fazla güvenme bi kampanya yaparlar 110 bile vermezler arabana

Dod da 119 bine dizel otamatik tecno satıyorlar kilometreler 5-10 bin arasında 30 binde faiz kampayasi var

Alıntıları Göster
    Yok hocam onlar dolu hasarlı ve sınırlı sayıdaydi temizledi 130 civarı istiyorlar altur da falan var

• quote:

Orijinalden alıntı: burakkaptan

114 vereni bana yonlendirin, 110'a vereyim. :)

http://www.arabam.com/ilan/sahibinden-satilik-seat-leon-1-2-tsi-style/sahibinden-1-600-km-de-cam-tavanli-dynamic-paket-leon-1-2-tsi-dsg/10371627

Daha once de yazismistik, tek fark bende hayalet ekran yok onun yerine 17" jant var. Km 2000 oldu.
    Daha önce de konuşmuştuk hocam ama o renk zor satar ayrıca tekno paketler daha tutuluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: cnyttt

Arkadaş ilanını zaten ilk 115 den açmıştı sonra fiyatini yükseltti hocam

Alıntıları Göster
    Yok Cüneyt hocam 120 den açtım

Bir ay önce 110 iyi fiyatlı ama şuan piyasa yükseliyor aramalar arttı zaten seatta sıfır araba yok Mart'ta gelir en iyi ihtimalle sadece seat değil ithal hiçbir markada yok nerdeyse

• Genel yorumumdur önümüzdeki iki ay ikinci el iş yapar Mart'ta sıfıra döner yine piyasa ve ÖTV indirimi devam eder

Renk konusunda Turk insaninin dusunce yapisina gore haklisin, he ben cok sevdim o ayri. Ama tekno paketin daha cok tutulduguna katilmiyorum. Sansim varken dynamic tercih ettim, bence 17" jant cok farkli gosteriyor.

He hakli olsan bile istedigin rakam bugune kadar bence yuksekti. Zamlardan sonra normal olabilir.

• 
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.