Şimdi Ara

'Şu araç kaçmaz.' dediğimiz araç ilanları.(Gerçekten uygun ise kendi araçlarımızı da paylaşabiliriz) (280. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.949
Cevap
498
Favori
777.235
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 278279280281282
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: onurcak

Almanya da 100 bin euro ya sıfır mercedes alıyorsun bizde 100 bin e sembol bile alamıyorsun ülkemizin gidişatı fena çığırından çıkmış her şey olan alır olmayanda bakar ondan sonra da çıkar bir din adamı derki senin yoksulluğun kaderin bu dünyada çile çekicen öbür dünyada rahat edicen
    100 bin ?? 45 bin dolar hocam amg 'ler

https://www.caranddriver.com/mercedes-amg/a35-a45

bizde 45e, 2000 model efsane kasa corolla

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: amote

Merhaba arkadaşlar. Grupta olmayan bir abimin aracı var. 2013 model PASSAT 1.6 tdi dsg ilk sahibinden. Sunroof u var. 103 bin km de şu anda. Bakımları eksiksiz ve zamanında yapılmıştır. 4 adet 1 yıllık kışlık lastigi var. Bakımları yeni yapıldı. Yakınım olduğundan dolayı araç yılına göre çok temiz. Muayenesi yeni yapıldı. Boya yok. Değişen yok. Sadece 800 kusur lira tramer var sol far çatlağından dolayı. Yetkili bayide far değişti.
    Sahibinden de ilan yok şu anda fiyat 166
    Fiyat bence de çok. Highline değildir sanırım olsa özellikle belirtilirdi bence.

Ha fiyat çok demişken, tek elden kullanılan passat alınır. 145-150 civarına alınabilirse iyi bir alışveriş olur. Bu arada yetkili servis bakımlı olduğunu varsayıyorum aracın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geniş konforlu aile arabası SW mondeo İlan No: 821393813https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-genis-konforlu-aile-arabasi-sw-mondeo-821393813/detay

Arkadaşlar ilandaki araç hakkındaki düşünceleriniz nedir?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cedrus32

Geniş konforlu aile arabası SW mondeo İlan No: 821393813https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-genis-konforlu-aile-arabasi-sw-mondeo-821393813/detay

o yasta lpg+otomatik vites saatli bomba. ben almazdim
  • cedrus32 kullanıcısına yanıt
    Çok keyifli bir araca benziyor iyi baktırarak alınabilir bence. Tabi masraf kısmı soru işareti.

• quote:

Orijinalden alıntı: cedrus32

Geniş konforlu aile arabası SW mondeo İlan No: 821393813https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-genis-konforlu-aile-arabasi-sw-mondeo-821393813/detay

Motor ve sanzimana iyi baktirip al bence. Araç güzel duruyor. Eski mondeolar çok da kalitelidir.

• cedrus32 kullanıcısına yanıt
    Hocam bildiğim kadarıyla bunun şanzımanı 4 ileri otomatik. Yani hem performansı törpüler hem de yakıt tüketimini artırır. Ama derseniz ki “benim için genişlik önemli, performansı çok önemsemem zaten çok yaksa bile lpg de kullanacağım” o zaman araca baktırıp beğenirseniz almanızı öneririm. Ama o yaştaki bir arabanın şanzımanına iyi bir ustanın kontrol etmesi gerekir.

• Nemesis-Prime kullanıcısına yanıt
    Hocam işin aslı arabayı lpgde kullanacağım. O konuda sorun yok. Gurbette olduğumuz için performanstan ziyade genişlik önemli. Yakıt ne civarda yakar acaba bunlar?

• Hafif ticari araç bakıyorum güzel konu takip

• Arkadaşlar, bende araç değiştirme arefesindeyim. Araç satış ve fiyat verme sitelerinde biraz fiyat araştırması yaptım. Araç 2013 Astra J 1.4t 140hp Sport HB Otomatik Boyasız kazasız beyaz 61binde. Bu aracın fiyat aralığı nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayhand28 -- 23 Mayıs 2020; 19:24:15 >
  • şu anda ben de araç bakıyorum;

araç alım-satımda tecrübeli olmama rağmen ağzım açık izliyorum ilan verenleri ve al-satçıları! Aracımı geçen hafta 120 ye verdim ev alacağım için; otoendeks değeri 109 du, bekleyecek vaktim yoktu belki 123 falan ederdi! ilk arayana ok dedik.

neyse aracı alır almaz 135 ten satışa koymuş benden alan arkadaş 125 e verir :) bu şekilde bu aracın 3-4 bin karlarla 3 el değiştirdiğini düşünüyorum; fiyat otomatik olarak 140 olacak. sorun tam olarak burada aslında. bir başka konu pert-ağır hasarlı araçların hatasız araçlarla 5-10 bin oynaması, her telefon açtığım aynı şeyi söylüyor "hocam 10 bin hasar olanı bile 90 a veriyorlar" ulan sanki her yazan anında satıyor! alacak olsam ona telefon açardım zaten, senin evrenin harikası sandığın arabanla, nazınla niye uğraşayım?

benim baktığım araçlar 85-95 arası kazasız, düşük km mpi benzeri düşük motorlu b sınıfı araçlar. bu tür araç sahipleri genellikle garip insanlar sanırım, komik diyaloglar yaşıyorum; mesela mesaj attım (kıçı kırık fiesta ha) 93800 yazmış son kaç olur diye? 93' ten aşağı olmaz, satmam gerekirse yazmış! "orta bir yol bulalım alıcıyım telefonunu ver" yazdım cevap bile vermedi! Bazıları 2017-2018 model araçlarını yetkili servis bakımına götürmemiş! anlarım hani 5-6 yaşında olur bırakırsın artık para harcamayı da 2 yıllık araç 300 lira için kasap sanayiciye teslim edilir mi? neyse burada hiç art niyet olmasa bile araç sahibinin pinti ve umursamaz olduğunu düşünürüm, uzak dururum. ancak araçların %80' i böyle. bugün artık garantisi bitmiş araca servisler eskisi gibi çok yüksek fiyatlar vermiyor pazarlıkla 550-600 civarına bakım yapıyorlar; bu yüzden böyle diyenlerden işkilleniyorum açıkçası.

en önemli nokta ise şu an ihtiyacı olup araç satan, düzgün çok az araç sahibi var, çoğunluk "araç fiyatları çok yükselmiş ben de bir ilana koyayım enayi denk gelir" diye 20000 köpük rakamla ilan veriyor.

gülmeyin ilanlara durum bu, galericiler bile sapıtmış durumda:)))
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-2017-1.1-trend-807256802/detay
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-ilk-sahibinden-13.826-kmde-2017-model-hyundai-i20-1.2-mpi-jump-822968276/detay

adam ithal teneke i20 manuel benzinli jump boş araca (piyasası taş çatlasa 85-89 arası) 118000 yazmış!!!!!! hakikaten manyaklık bu...

çok uzattım toparlıyorum;

telefon açtığınızda genellikle hissediyorsunuz araç sahibinin tavrını kız istiyormuşum gibi davranıyor yarın geleyim ekspere göstereyim diyorum "3-4 gün daha bekleyelim bayramdan sonra bakalım, açık konuşmak gerekirse biraz daha ederi var şansımı deneyeceğim" :))) beni yedeğe alıyor kimse almazsa sana satacağım diyor yani! iyi abi eyvallah diyip kapatıyorum. araç alma işini bir süre askıya alın, battı balık yan gider; arka pencereleri manüel(bizim 2001 model kartal araçta bile otomatikti) çürük araçlara 12-13 bin dolar(bakın tl değersiz diyenler için usd hesabı verdim) vermeyin; battı balık yan gider, 75 hp poloya 100000 vermediniz, sonra 150000 oldu pişman olmazsınız merak etmeyin:)

• Fırsat mıdır bilmiyorum ama aracımı satıyorum, forum içinden ilgilenen birisi olursa burdan birisine satılsın isterim.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-dusuk-km-degisensiz-kazasiz-masrafsiz-vw-polo-824362335/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m.sun -- 25 Mayıs 2020; 20:36:50 >
  • https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-clio-otomatik-1.4-16-v-821965534/detay
    arkadaslar su arac icin dusunceniz nedir sizce alinir mi? otomatikte clionun bu modelini kullanan var mi?

• 2012 symbol 1.2 70 bin km.lpg yeni takildi.kaza boya yok. ne kadar eder arkadaslar. satisa koyacagim.

• rcpbk R kullanıcısına yanıt
    Bu araca bu parayı versem 6 ay gece uykusu uyuyamam sanırım.

• Honda civic 1.5 t RS. 2017 model 2018 nisan çıkışlı beyaz renk 28 bin km hatasız tramersiz boyasız. Fiyat konuşulur. İlana koymadim Daha

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-focus-1.6-ghia-tam-otomatik-benzinli-822600390/detay

O fiyatlara focus 1 baksanız efsane focuslardan çok daha kaliteli bir araç almış olursunuz ilandakini örnek attım temiz durduğu için daha iyileri de bulunur sanırım
    Hocam o araba için o fiyatlar korkunç ya teneke resmen araç

• bensatanistdegilim kullanıcısına yanıt
    Aman hocam, son sahibi olursunuz , sanayiden gelmessiniz. Ağır hasar kayıtlı, boyalı , egzoz bakımı gerekli, en büyük hatanız olur. Tabi tercih sizin

• 
Sayfa: önceki 278279280281282
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.