Şimdi Ara

'Şu araç kaçmaz.' dediğimiz araç ilanları.(Gerçekten uygun ise kendi araçlarımızı da paylaşabiliriz) (276. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.946
Cevap
498
Favori
776.735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 274275276277278
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yetkili servis bakımlı ve deri koltukolması bir avantaj ama km olarak sanki biraz fazla gibi siz çok fazla km yapmicaksaniz satarken dengeye gelir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mcake± kullanıcısına yanıt
    hocam araç 1,6 dizel çok tutulan bir motor değil volvo bu segmente bir abimde vardı 3 ay dayanabildi sattı 2.0 dizel aldı. Satamazsınız eğerki bu paraya clio 4 dizel oto. felan alın iyi fiyata satarsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Q6600 -- 30 Mart 2020; 0:1:24 >
  • "Şu araç kaçmaz." dediğimiz araç ilanları.(Gerçekten uygun ise kendi araçlarımızı da paylaşabiliriz)
    Kirala şirketlerinden aldıkları 200bin km civarındaki araçları 60bin km'ye düşürüp satıyorlar. Bu şahsın ilanlarını görürseniz uzak durun

• https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-erden-otodan-sifir-masrafsiz-yarisi-pesin-kalana-12-aya-vade-736194764/detay
    Kaçmaz beyler.
    Neden mi? Araç Allure bile değil, ekspertiz raporu okunabilir bile değil. Şişirilmiş ağır hasar kaydı varmış.
    142.000 TL'ye kaçmaz harbi, aldıktan sonra kabuslarında takip eder, satma zamanı sırtında dolandırır, tamirciye yürüyemeyecek halde gider o yüzden kaçmaz.

Business veya Access araç ha bu arada.

• https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-mazda-3-power-sense-hasarsiz-full-59.000km-de-786724846/detay

160.000e yakın bırakıyor aracı. Temiz donanımlı araç. Kredi çekemediğimiz için bu aracı alamadık. Alan çok memnun kalacaktır diye düşünüyorum.

• Audi a3 1.5 tfsi dynamic paket+led prestij bir tane araç boşa çıktı 214 e kısmetse onu alacağım

Kendi arabamı doğuşa takasa vereceğim. Aynı arabanın makyajlı dizeli 58k km’de

1 parça boya var. İlgilenen olursa özelden yazabilir. Yarın öğleye kadar bakiyeyi kapatmam lazım
    İşine yarayan olursa diye yazdım aracı zaten aynı yerden sıfır almıştım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • rcpbk R kullanıcısına yanıt
    Kaçmayacak araç mı kendi aracın mı ne amaçla paylaşım yaptın?

• Gunpower-storm kullanıcısına yanıt
    Hocam bu çakal bu aracı en az 6 aydır satmaya çalışıyor. İlk başlarda 90-95 civarı bir fiyata satmaya çalışıyordu satamadıkça fiyatı artırmış.

• krtl1903 K kullanıcısına yanıt
    mesaj girmeyi unutmusum sizce nasil diye soracaktim bende arac ariyorum alinir mi sizce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rcpbk -- 31 Mart 2020; 12:58:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mamlamoz

Yetkili servis bakımlı ve deri koltukolması bir avantaj ama km olarak sanki biraz fazla gibi siz çok fazla km yapmicaksaniz satarken dengeye gelir.
    ben 210 bindeki aracın yetkili servisli olduğuna pek inanmıyorum, mutlaka yalan çıkacaktır, ve yalan çıkarsa da adamdan herşey beklenir.

bir kere araç almaya gitmiştim şehir dışına, yetkili servis bakımlı yazan ve telefonda da teyid eden satıcı yetkili serviste ekspertiz yaptıracağımı duyunca eski sahibi yerkili servise götürmüş bende zaten iki bakım falan gördü diyerek kıvırmıştı.

bizim insanımız yalanın en güzel kılıfını bulup döşer ama ondan dürüstü yoktur, yalancısın ahlaksızsın dersen yumruğu yersin malesef böyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zeybek1982 -- 31 Mart 2020; 13:25:56 >
  • zeybek1982 kullanıcısına yanıt
    Bu tarz premium markalarda yetkili servise götürüyor sahipleri volvo yu her yerde kurcalatmak istemez genelde çevremdeki volvo kullanıcılarıda bu şekilde çok zor bir olay deil herhangi bir volvo servisinden geçmişi sorgulanır teyit ettirilir.

• rcpbk R kullanıcısına yanıt
    Gidip bir clio al ama bu guruba yine de girme derim son sahibi olursun seni çok üzer paran çöp olmasın her yere yürürüm yine vermem o arabaya para.

• M Y S T kullanıcısına yanıt
    Hocam hayırlı uğurlu olsun yeni aracınız. Eski aracınız da gayet iyimiş aracım olmasa kesin talip olurdum.

• quote:

Orijinalden alıntı: mamlamoz

Bu tarz premium markalarda yetkili servise götürüyor sahipleri volvo yu her yerde kurcalatmak istemez genelde çevremdeki volvo kullanıcılarıda bu şekilde çok zor bir olay deil herhangi bir volvo servisinden geçmişi sorgulanır teyit ettirilir.
    yok hocam, ben aksini düşünüyorum, belki ilk zamanlarüzerine titriyor aracın yetkili servise götürüyor ama asıl premium araca binen bizim zengin kısmı değer vermiyor aracına.

elbette sorgulatılır ama işte iş o noktaya gelene kadar bir sürü eziyet çekilmiş oluyor
  • nicfener1907 N kullanıcısına yanıt
    Benim akşama kadar kulağım çınlasın niyetiyle ilan vermiş bence

• krtl1903 K kullanıcısına yanıt
    Aynen haklısın

• 
Sayfa: önceki 274275276277278
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.