Şimdi Ara

'Şu araç kaçmaz.' dediğimiz araç ilanları.(Gerçekten uygun ise kendi araçlarımızı da paylaşabiliriz) (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.927
Cevap
495
Favori
774.115
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mbiwa

Cogu ilandaki aracin degiseni var ve fiyatlarida pahali bence amacina ulasmamis konu

Birkaç tane amacına uygun ilan paylaşın da herkes faydalansın öyleyse.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozeceze

75000km de 2013 (2014 trafiğe çıkışlı) Style paket aracı 67bin'e sattım. Bence de fiyat fazlasıyla uygun

Ortada ilan kalmamışki.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mbiwa

Cogu ilandaki aracin degiseni var ve fiyatlarida pahali bence amacina ulasmamis konu

Laf yapmayın, icraat yapın.
  • Takip..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuya ufak bir katkı da benden olsun "araba değeri" isminde bir mobil uygulama var ios ve android mağazalarında bulabilirsiniz. Aradığınız 2. el araçların bilgilerini girince size piyasadaki fiyat aralığını veriyor yaklaşık bir fikir edinmek için güzel uygulama

• 2010 renault grand scenic 7 kişilik, 1.4 turbo motor 130 hp manuel, lpg var. Privilege donanım, 78.000 km. 4 bin tl hasar kayıtlı, sol ön marşpiyel ve sol arka çamurluk boyalı, ön tampon değişmiş. 54.000 tl.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-temiz-aile-arabasi-reno-grand-scenic-7-kisilik-523909230/detay
  • lojistisyen kullanıcısına yanıt
    Çok güzel arabaymış. Her arabaya lpg bağlayanı anlamıyorum. 1.4 Turbo için neden tüp takmışlar zaten az yakıyor diye biliyorum ama. Çok lazımsa dizel alaydınız yahu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lojistisyen

2010 renault grand scenic 7 kişilik, 1.4 turbo motor 130 hp manuel, lpg var. Privilege donanım, 78.000 km. 4 bin tl hasar kayıtlı, sol ön marşpiyel ve sol arka çamurluk boyalı, ön tampon değişmiş. 54.000 tl.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-temiz-aile-arabasi-reno-grand-scenic-7-kisilik-523909230/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-toyota-plaza-yatu-otomotiv-den-renault-g.scenic-1.4-t-privilege-511775569/detay

Bu nasıl hocam? Aynı araç değil mi? Hem de 2011.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Scenic te 1.4 tce neredeyse ikinci elde hiç satılmıyor.
    Bu araçları takip eden birisi olarak yazıyorum ilk ilanın o fiyata satılması mümkün değil, alan çok ciddi zarar eder.
    Paylaşılan ikinci araçta ederini istiyor ancak bu fiyatada satılırlığı çok zor.
    @Mcake arkadaşımız ise az yaktığını söylemiş, bu araç karma tüketimde 10 litre civarında yakan bir araçtır.

Paylaşayım istedim.
  • Ben 1.6'dan az yakıyor biliyordum. karmada 10 litre yüksek. Bir de zaten Scenic bu motorla piyasada pek yokmuş. Güzel duruyor ama uzaklaşmak lazım demek ki.
  • Arkadaşlar acil tavsiye bekliyorum.

Renault clio 1.5 dci 2016 model touch siyah renk 75000 km tek parça sol arka kapı boyalı tramer kaydı yok. 53.500'e anlaştım ne dersiniz?

• DARBE kullanıcısına yanıt
    Hocam arac les gıbı, koltuk, dıreksıyon, vıtes topuzu :) aynı yıl benzer km aracımız var, bunun yanında prenses gıbı kalır :D nasıl bu kadar pıs kullanılabılıyor anlamıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: masterap

Hocam arac les gıbı, koltuk, dıreksıyon, vıtes topuzu :) aynı yıl benzer km aracımız var, bunun yanında prenses gıbı kalır :D nasıl bu kadar pıs kullanılabılıyor anlamıyorum

Bilgilendirme için teşekkürler, ilgilenen arkadaşlara yardımcı olur.
    Araç kullanışlı araca benziyor, büyük geniş, bunlarda en iyi fiyat/performans hangisidir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DARBE

quote:

Orijinalden alıntı: masterap

Bilgilendirme için teşekkürler, ilgilenen arkadaşlara yardımcı olur.
    Araç kullanışlı araca benziyor, büyük geniş, bunlarda en iyi fiyat/performans hangisidir?

F/p mıdır bılmem ama c4 pıcassolar begenılıyor bu sınıfta.. Ayrıca lısteye eskı kasa pejo 3008 ve toyota verso da eklenebılır

• Arkadaşlar 2011 1.6 lpg li hatasız 95bin km otomatik cruze sedan 40bine alinir mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • serhatcn kullanıcısına yanıt
    Değişen boya durumu nasıl?

• Arkadaşlar merhaba. Bu başlığı açıldığından beri takip ediyorum bize de uygun bişey çıkar mı diye ama malesef 50.000 TL altı paylaşılan araba neredeyse hiç yok. Eğer denk gelirseniz İstanbul içinde Clio Fiesta Punto Astra arıyoruz. Model yılı en az 2006 ve en yüksek bütçemiz 32,000 TL. Tabi ki herkes gibi düşük km li değişensiz diri araba arıyoruz. Denk gelen arkadaşlar beni etiketlerse çok memnun olurum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cileli_sofor -- 14 Şubat 2018; 17:21:34 >
  • Marka/modeli: Kia Sportage
    Üretim yılı: 2015 (2016 trafiğe çıkışlı
    Km'si: 40.500
    Hasar durumu: Hasarsız kazasız boyasız
    Fiyatı: 73.000

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-kia-sahibinden-nisan-2016-trafige-cikisli-509395144/detay/
  • https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-seat-anlatamam-gormen-lazim-522430311/detay/

Marka/modeli: Seat 1.6 TDI Style XL
    Üretim yılı: 2012
    Km'si: 146.000
    Hasar durumu: 2 küçük boyalı
    Fiyatı: 60.000
  • 2011 pejo 508 dizel 1.6 HDI.orjinal değişkensiz. 114 bin km.de

İlan No: 528797076

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-2011-pejo-508-dizel-1.6-hdi.orjinal-degiskensiz-114-bin-km.de-528797076/detay

Peugeot 508.

Km:114000

Boya:1 çamurluk

Hasar kaydı: 700-800 tllik birkaç hasar kaydı varmış

• 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.