Şimdi Ara

'Şu araç kaçmaz.' dediğimiz araç ilanları.(Gerçekten uygun ise kendi araçlarımızı da paylaşabiliriz) (250. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7.949
Cevap
498
Favori
777.133
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 248249250251252
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Hakan.. kullanıcısına yanıt
    Rakam çok yüksek fahiş rakam

2019 model olanlara bakın. . .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakan..

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-hatasiz-astra-j-otomatik-sport-stil-sanruf-49-bin-km-784165051/detay/

rakam cok mu
    Ateş pahası.

Da hocam siz araba ihtiyacınız olduğuna emin misiniz ? Veya uygun fiyatlı ilanlar paylaştığınıza ?
    Velhasıl konunun amacına hizmet ettiğinizi mi düşünüyorsunuz yoksa çok geniş fiyat aralığınız var da araba mı arıyorsunuz ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Hakan.. kullanıcısına yanıt
    Gösterdiklerinizin bazılarında opsiyonlanmış yazıyor.

Terra Rosa Kahverengi pek tercih edilmez ve satarken sıkıntılı.

Zaten diğer gösterdikleriniz benim gösterdiğimden çok ucuz değil.

Galericiler ve temsili resim koyanlar olmayan arabayı satmak için ilan verebiliyo,

gerçekten mevcut plakalı siyah ve 150 km geçmemiş olan araçlara baktığımda benim gösterdiğimden uygun fiyata yok

Zaten ucuz araçlar sırasıyla süpürülüyor, 1 hafta sonra (4 Şubat 2020) bu listeye tekrar bakmanı öneririm.

Özetle benim paylaştığım ilanlar gerçekten rekabetçi fiyatlara sahip ucuz ilanlar

PAHALI İLAN PAYLAŞMAYIN ARKADAŞLAR.
    SIRALAMASINI DA GÖSTERİN PAHALI MI UCUZ MU BİZ KARAR VERELİM.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nesTeer

Ateş pahası.

Da hocam siz araba ihtiyacınız olduğuna emin misiniz ? Veya uygun fiyatlı ilanlar paylaştığınıza ?
    Velhasıl konunun amacına hizmet ettiğinizi mi düşünüyorsunuz yoksa çok geniş fiyat aralığınız var da araba mı arıyorsunuz ?

Alıntıları Göster
    hocam dediklerinizde sonuna kadar haklısınız ama sarı site piyasasını takip etmek cok zor, cevremden araba bakıyorum kimse satmıyor
    90 bin tl ye cosmo olan 1-2 boya vardı 90a gitti kacırdım onu aradım satmıstı

astra dynamic vardı 2 ay önce 6.000km de 135bin tl istiyordu hatasız şimdi 150 den assagı yok..attıgım ilandaki aracta satıldı büyük ihtimal bakmaya geleceklermiş
    yani böyle böyle astra j lerinde piyasası arttı
    uygun fiyatlı nereden nasıl bulacagız sürekli artıyor piyasa arttıgı halde satılıyor ben bunu çözebilmiş değilim
    bizim insanlar cok garip 1.000 lira istesen kem küm ederler tabiki herkesin kendi parası ama şu yukselen piyasada ceplerinden 5-10 fazla cıkınca hic mi düsünmüyorlar anlamıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: CaptainSkyWalker

Bu mesaj silindi.
    Yahu esas mesleğini söylemeyi şovenistlik olarak düşünmek şovenistliktir.

Sizin ciddi bir kişilik terbiyesine ihtiyacınız var.

Sıkıntılı bir insansınız sözümü yine boşa çıkarmadınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bayadır şu ilanı takip ediyorum. Arkadaş neyin kafasını yaşıyor artık bilmiyorum

Toyota Avensis 2015 1.6 Dizel 67 000 km

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-servis-bakimli-ogremenden-67-bin-km-ful-premium-774438947/detay

• sarkat kullanıcısına yanıt
    Açıklamada sitem, Clio egea 100 bin olmuş, diyor, reno Kongo 20-30 bin aralığında, pejo bibber 2010 model 1.4 HDI 30-40 bin , bunları alın yani çok yaşlı araçlar değil 90-95 model gibi 25 yaş hurdaya gitmiyor, şu an için OTM çözüm bulamadım ancak manuel de bu tarz araçlar işinizi çok rahat görür, vampirlere para kaptırmayın , yazıktır 2. El 40-50 bin TL fiyat artışı oldu, yazdığım gibi panelvan araçlara yönelin

• Arkadaşlar i20 1.2 style 2016 model 27000 binde kaza boya yok sadece tamponda rötüş var ortalama fiyat nedir acaba yardımcı olabilir misimiz

• yns41 Y kullanıcısına yanıt
    2017 model style cam ravanşj kırmızı 11 binden sol çamurluk değişmiş tamponlar boyalı 1000 lira tramerli multimedya sistemli 2024 yılına kadar uzatılmış garantili 86 nine verdim bir ay olacak satalı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: krtl1903

2017 model style cam ravanşj kırmızı 11 binden sol çamurluk değişmiş tamponlar boyalı 1000 lira tramerli multimedya sistemli 2024 yılına kadar uzatılmış garantili 86 nine verdim bir ay olacak satalı
    Fiyatların 1 ay öncesine göre bayağı uçtuğunu düşünürsek 88 civarı diyebilir miyiz

Yazık günah hocam 1.2 pişmanlık ben 4 ay bindim memnun kalmadım düz yolda gitse yokuş filan gördü mü çok bayılıyor araç

• quote:

Orijinalden alıntı: krtl1903

Yazık günah hocam 1.2 pişmanlık ben 4 ay bindim memnun kalmadım düz yolda gitse yokuş filan gördü mü çok bayılıyor araç
    Doğru diyosunuzda hocam bütçe meselesi iste bayağı uyguna buldum 80000 tl ye alıcam 1 2 ay binip satmayı düşünüyorum

Hayırlısı olsun hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: AhmetD*

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-citroen-sahibinden-78-bin-km-de-muayene-yeni-uygun-fiyata-acil-satilik-785768091/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-tertemiz-clio-1.2-benzinli-manuel-782768364/detay

İhtiyacı olan kaçırmasın bu 2 arabada bu piyasada çok beklemez
    uzun süre sonra ilk kez kupon araç paylaşıldı muhtemelen yarına kalmaz bunlar

• 1.4T Astra J Sport 2013 model. 60bin km’de
    2500 hasarlı 90 bin lira diyorlar
    Nasıl fiyat sizce

• Mr Thoth kullanıcısına yanıt
    Celyse yi yapan ustayıda düdüklemek lazım. Yada araba cok yıkıldı anca bu kadar toparlayabildiler.
  • Uza -00- kullanıcısına yanıt
    Araç buradan bakınca beni alma son sahibi olursun diye bağırıyor.

• 
Sayfa: önceki 248249250251252
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.