Şimdi Ara

'Şu araç kaçmaz.' dediğimiz araç ilanları.(Gerçekten uygun ise kendi araçlarımızı da paylaşabiliriz) (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.949
Cevap
498
Favori
777.251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tamamdır hocam, elimden geldiğince ilgileneceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lojistisyen

Tamamdır hocam, elimden geldiğince ilgileneceğim.

Eyvallah hocam şimdiden kolay gelsin, ilk mesajıda konu içeriğinide istediğin gibi düzenlersin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • otomobilci_x kullanıcısına yanıt
    Sağolasın hocam, yarın sağlam kafayla bi bakayım bütün sayfalara

• quote:

Sağolasın hocam, yarın sağlam kafayla bi bakayım bütün sayfalara

• https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-ccl-otomotiv-den-1.2-tsi-polo-comfortline-526786105/detay

Galeriden fakat fiyatı emsallerine göre uygun gibi, söyledikleri gibi ise 0 dan farkı yok, rengi de avantaj bence...
  • Buraya bana gore uygun ilanlari paylastim hemen elestiri geldi. Elestirileceksem ben de yapmam olur biter dedim ilk ve son paylasimim oydu. Hep soylerim bu forum ayni ulke gibi, hicbir farki yok. Ben bu konuya bir daha herhangi bir sekilde paylasim yapmayacagim, cunku bu paylasimlari gormeyi hak etmeyen insanlar da goruyor. Hak edenlere ayip olsa da kurunun yaninda yas da yanar yapacak bir sey yok..

• afyonlu0354 A kullanıcısına yanıt
    1.4leri o fiyata satiliyor piyasadan haberin yok heralde? Arac hem temiz hem 1.6 tdci hem de full donanim. 0km si 100bine yaklasmisken napsin bedava mi versin?

Eger begenmediysen paylasimlarimi engellersin bir daha gormezsin, alinti yapip canimi sikma benim dilim acidir oturup burda kavga edip konuyu baltalamayalim; mumkunse engelle beni veya muhattap olma.

• Yahu konuyu acan arkadaş niye bunu bir görev gibi görüyor.yapmasi gereken bir ismis gibi goruyor onu anlamadım

İlanlar hakkinda yorum yapanlara niye sitem ediliyor?konunun bir yere varmasi gerekmiyor ki.

Niye bu alınganlık anlamadim.

• Bana göre fırsat olan sana göre fırsat olmaz. Fırsat demek zaten kişiye özgü bir durumdur. B sınıfı araçlar ne kadar fırsat olursa olsun beni ilgilendirmiyor çünkü kalabalık bir aileyiz. E ben neden eleştireyim ki paylaşan arkadaşımızı.

Lütfen eleştirilere de bu gözle bakın, lütfen paylaşmayı da bırakmayın. Bırakın konuşan konuşsun. Siz keyfinize bakın...

Bu ülkede başımızdakiler(tüm kurumları kastediyorum) "tahammül" denen şeyi yok ettiler. Hesabını ahirette verecekler. Ama çok çok büyük bir vebal altındalar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RoLaN

Yahu konuyu acan arkadaş niye bunu bir görev gibi görüyor.yapmasi gereken bir ismis gibi goruyor onu anlamadım

İlanlar hakkinda yorum yapanlara niye sitem ediliyor?konunun bir yere varmasi gerekmiyor ki.

Alınganlık falan değil hocam, niye alınganlık olsun çocukmuyuz, ama bir yerde bir şeye emek harcıyorsanız ve siz emek harcarken birileri sürekli gelip HAKSIZ/YERSİZ eleştiriyorsa bir tane bile düzgün ilan yok yazıyorsa ve bu hergün oluyorsa ve bundan sonrada olacaksa niye uğraşalım değmiyor yani harcanan emeğe yazık.

Neden konuyu görev olarak gördüğümü sormuşsunuz bana göre bir konuyu açan kişi o konunun bekaasından sorumludur, en azından o konuyu açıp bırakıp gidemezsiniz, eğer bir soru sormuşsanız cevap verenler size veriyordur, eğer bi bilgi havuzu oluşturmak istiyorsanız cevap verenler size cevap veriyordur, eğer bir klüp konusu açmışsanız o klübü düzenlemeniz lazım veya genel bir konu açmışsanız o konunun belli bir düzen içinde gitmesi için çaba sarf etmeniz gerekir. Benim 20 yıllık forum tecrübem sonucu doğrusu ve güzeli bu.

ilanlar hakkında yorum yapanlar neden eleştiriliyor demişsiniz ilanı eleştirmiyorsunuz ki, size ilanı eleştirin diyorum yanıt yok,
    size dedim ki bir tane ilanımı değerlendirin yanıt yok,
    neden yok çünkü sadece eleştirmek için yazdınız, bu olay artık gerçekten insanımızın içine işlemiş.yani sizin herşeyi haksız yere eleştirme hakkınız var değil mi? ama sizin eleştirilmeye hakkınız yok.
    bakın ben sizin yazdığınız herşeye yanıt verdim siz neden dün benim yazdığım yazıya yanıt vermediniz?
    çünkü sizde biliyorsunuz sadece eleştirmek için yazdığınızı.

üretmek yok, fikir yok, paylaşım yok sırf yazmış olmak için eleştiri var.

yazdıklarımı kişisel olarak algılamayın bugün siz yazacaksınız yarın bir başkası biz hergün burada derdimizi anlatacağız.
    benim buna ne zamanım var nede enerjim.
    yoksa alınganlık falan değil, verilen emeğe yazık.
    sağlıcakla kalın iyi forumlar.
    Sonuçta bizim paylaştığımız ilanlar bir işe yaramadığına göre bundan sonra siz ilan paylaşırsınız biz değerlendiririz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otomobilci_x -- 9 Şubat 2018; 10:57:57 >

• Konu açıldığı amacın dışa çıkıyor ve yolundan şaşıyor ise, silinmesi en hayırlısıdır.

Baştan düzen tutmayan konu ne kadar zorlasan da düzelmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: Panthér

Konu açıldığı amacın dışa çıkıyor ve yolundan şaşıyor ise, silinmesi en hayırlısıdır.

Baştan düzen tutmayan konu ne kadar zorlasan da düzelmez.

@lojistisyen arkadaşımıza devr etmek için yönetime bilgi verdim, şu saatten sonra kendi takdirleridir benim birşey demem doğru olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: otomobilci_x

quote:

Yahu konuyu acan arkadaş niye bunu bir görev gibi görüyor.yapmasi gereken bir ismis gibi goruyor onu anlamadım

Alınganlık falan değil hocam, niye alınganlık olsun çocukmuyuz, ama bir yerde bir şeye emek harcıyorsanız ve siz emek harcarken birileri sürekli gelip HAKSIZ/YERSİZ eleştiriyorsa bir tane bile düzgün ilan yok yazıyorsa ve bu hergün oluyorsa ve bundan sonrada olacaksa niye uğraşalım değmiyor yani harcanan emeğe yazık.

Neden konuyu görev olarak gördüğümü sormuşsunuz bana göre bir konuyu açan kişi o konunun bekaasından sorumludur, en azından o konuyu açıp bırakıp gidemezsiniz, eğer bir soru sormuşsanız cevap verenler size veriyordur, eğer bi bilgi havuzu oluşturmak istiyorsanız cevap verenler size cevap veriyordur, eğer bir klüp konusu açmışsanız o klübü düzenlemeniz lazım veya genel bir konu açmışsanız o konunun belli bir düzen içinde gitmesi için çaba sarf etmeniz gerekir. Benim 20 yıllık forum tecrübem sonucu doğrusu ve güzeli bu.

ilanlar hakkında yorum yapanlar neden eleştiriliyor demişsiniz ilanı eleştirmiyorsunuz ki, size ilanı eleştirin diyorum yanıt yok,
    neden yok çünkü sadece eleştirmek için yazdınız, bu olay artık gerçekten insanımızın içine işlemiş.yani sizin herşeyi haksız yere eleştirme hakkınız var değil mi? ama sizin eleştirilmeye hakkınız yok.
    bakın ben sizin yazdığınız herşeye yanıt verdim siz neden dün benim yazdığım yazıya yanıt vermediniz?

yazdıklarımı kişisel olarak algılamayın bugün siz yazacaksınız yarın bir başkası biz hergün burada derdimizi anlatacağız.
    Sonuçta bizim paylaştığımız ilanlar bir işe yaramadığına göre bundan sonra siz ilan paylaşırsınız biz değerlendiririz.

Yok hocam ben elestirmis olmak icin elestirmedim.ilanlara baktim aman aman uygun firsat birsey gormedim fikrimi yazdim.tek tek uğraşıp uzerine saatlerce yazi yazacak kadar vaktim yok artı oyle cok muhim bir mesele olarak ta gormuyorum bu durumu ondan cevap vermedim.

Konuya gelirsek sizin aklınıza bir fikir gelmis, forimdakilere yardimci olabilecegini dusunmus acmissiniz konuyu.yardimci olabilecek ilanlar cikar çıkmaz,amacina uygun ilerler ilerlemez bunun sorumlusu siz degilsiniz ki niye bu kadar dert ediyorsunuz kendinize,niye bu kadar ciddiye alip sitem edip uzuluyorsunuz?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: otomobilci_x

quote:

Yok hocam ben elestirmis olmak icin elestirmedim.ilanlara baktim aman aman uygun firsat birsey gormedim fikrimi yazdim.tek tek uğraşıp uzerine saatlerce yazi yazacak kadar vaktim yok artı oyle cok muhim bir mesele olarak ta gormuyorum bu durumu ondan cevap vermedim.

Konuya gelirsek sizin aklınıza bir fikir gelmis, forimdakilere yardimci olabilecegini dusunmus acmissiniz konuyu.yardimci olabilecek ilanlar cikar çıkmaz,amacina uygun ilerler ilerlemez bunun sorumlusu siz degilsiniz ki niye bu kadar dert ediyorsunuz kendinize,niye bu kadar ciddiye alip sitem edip uzuluyorsunuz?

Şu mesajınızdan sonra size cevap yazmak elime verdiğim eziyetten başka bir şey olmayacak.
    iyi forumlar...
    Bol eleştiriler..

• https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-ogretmenden-orjinal-516335263/detay

2016 hyundai i20 1.2 manuel elite+cam tavan
    14.500 km
    orjinal
    58.500 tl
  • https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-hatasiz-sifir-ayarinda-525945834/detay

2017 hyundai i10 1.0 otomatik style
    1650 km
    orjinal
    54.500 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lojistisyen -- 9 Şubat 2018; 16:52:46 >
  • Tam 40000 liraya kadar araba aradığım şu günlerde ne güzel konu diyordum ki geldiği nokta iyi olmamış benim gibi Araba, piyasa cahilleri için güzel konuydu. Paylaşılan ilanlar için kendi adıma teşekkür ederim. Hala araç bulamadım ayrı konu!
  • quote:

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-son-fiat...sahinden-satilik-2000-km-de-polo-524758398/detay

2017 vw polo 1.0 manuel trendline
    1922 km
    orjinal
    54.000 tl

Fiyat çok iyi gibi

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.