Şimdi Ara

Şu anki kadro bile bu ligin üstünde (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
129
Cevap
1
Favori
3.440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: maykılscofield

Sampiyonlar ligi icin yetersiz kaldi derken?Dunya alem biliyo ki hakem bizi dogradi.O maçta kirmizi+pen6 olmasaydi kazanirdik,en azindan 6-0 gibi pusuda bekleyen trollerin agzina malzeme vermezdik 2-2 falan biterdi.Ayrica avrupa liginde lyona penaltilarla elendik,yari finalin kapisindan donduk.Sansimiz yanimizda degildi ama guzel bi avrupa yili gecirdik.

Lyon maçlarında oyun olarak hiç üstün olamadınız, maçların genelinde Lyon önplanda oldu. Kadronun yeterliliği bu tarz maçlarda ortaya çıkar.

Napoli deplasmanı dışında galibiyet yok, o galibiyette bile Napoli çok daha baskın oynadı. Neredeyse net favorisi olmayan grupta 3. oldunuz.

Ciddi avrupa başarıları olmayan bir takım için iyi sezon geçirdiniz fakat yeterli değildi
  • oyuncu11790 kullanıcısına yanıt
    Taliscanin kalenin 5 metre onunden topu bos kaleye atamamasi ve babelin bos kale pozisyonu turun kaderini belirleyebilirdi.Oyun olarak lyon topa daha cok sahip oldu fakat her geldikleri pozisyon olmadi.Mac ortada gecti penaltilarla kaybettik.

Ek olarak deplasmandaki napoli maci harici galibiyetin yok diyosun.Banane kardesim galibiyetten?Ben kiev macini kazanirsam yada berabere kalirsam gruptan cikiyodum zaten.Avrupada basarili olmak icin minimum 2 galibiyet sarti falan mi var?İsler istedigimiz gibi gitseydi 1 galibiyetle gruptan cikiyoduk.Su galibiyet fetisinizi kenara birakin artik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: maykılscofield

Taliscanin kalenin 5 metre onunden topu bos kaleye atamamasi ve babelin bos kale pozisyonu turun kaderini belirleyebilirdi.Oyun olarak lyon topa daha cok sahip oldu fakat her geldikleri pozisyon olmadi.Mac ortada gecti penaltilarla kaybettik.

Ek olarak deplasmandaki napoli maci harici galibiyetin yok diyosun.Banane kardesim galibiyetten?Ben kiev macini kazanirsam yada berabere kalirsam gruptan cikiyodum zaten.Avrupada basarili olmak icin minimum 2 galibiyet sarti falan mi var?İsler istedigimiz gibi gitseydi 1 galibiyetle gruptan cikiyoduk.Su galibiyet fetisinizi kenara birakin artik.

Dostum kusura bakma, bu üsluba sahip olmana rağmen diyalog kurmaya çalıştım ama maalesef tek derdin laf sokmak olduğunu görüyorum :)

Sana iyi forumlar
  • Tosic'le Beck'le Mitrovic'le Milosevic'le Pedro Franco'yla Kasımpaşa'lı Babel'le kronik sakat Gökhan Gönül'le yürüyoruz şampiyonluğa :))
  • Fabri-Tolga
    GG-Beck
    Pepe-Tosic
    Medel-Mitrovic
    Adriano-Caner
    Atiba-Necip
    Oğuzhan-Tolgay
    Talisca
    Quaresma-Töre
    Lens-Babel
    Negredo-Cenk

Rotasyona bak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spider-Man -- 3 Ağustos 2017; 14:28:31 >
  • oyuncu11790 kullanıcısına yanıt
    Tam 1 yil oncesinde senin yapmaya calistigin seyi yapiyorum ne oldu?

• quote:

Orijinalden alıntı: psirik

• Pepenin yerine marcelo yu koysak Şampiyon olduğumuz kadroyla çok rahat maç kazandık.
    Daha bu takıma 6 as futbolcu daha girecek.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.