Şimdi Ara

Şu anda token fiyatı ve AH piyasası berbat durumda.. (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
133
Cevap
0
Favori
3.360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş

:) çünkü kendi oynadığımız oyunun en iyisi olduğunu ve herkesin bizim oynadığımız oyunu beğenmesi ve oynamasını istiyoruz

Biz sıkılınca oynamayınca yada oynayamayınca bizimle birlikte herkes aynı şeyi düşünsün oynamasın oyunu kötülesin ki bizim oynamamamızın bir dayanak noktası olsun istiyoruz aslında bu kadar basit ve her oyun için geçerli :)...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • doğru diyorsunuz. burada en büyük zararı oyunu oynarken çiçek maden ile farm yapıp aylığını çıkarana olacak..

ben şunu düşündüm ama sizin de fikrinizi almak isterim sanki böyle yavaştan oyunu artık token ile değilde parası ile oynayın der gibi bir durum var. oraya doğru yanaştırılıyor acaba ileride gelebilecek olan gamepass olayının ayak sesleri olabilir mi? gamepass ultimate ile sadece aylık ödeme yapılacak ama token ile gold yine alabilecekler. fakat oynamak için herkes net para ödeyecek. token ile balance olayını kaldıracaklar. siz ne dersiniz böyle bir şey olabilir mi?

@CB1111 @aschil @mczaga @Black Hand X @Zaris

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hellmonger -- 1 Temmuz 2022; 15:44:29 >
  • Hellmonger kullanıcısına yanıt

Daha önceki bazı mesajlarımda yazmıştım game pass sadece bizde özel fiyat olduğu için ucuz ve o yüzden bize gelsin istiyoruz yarın zamlanmayacağı kesin değil dışarıda adam için wow 13 euro gamepass 15 euro onun için wowun gamepasse gelmesi gelmemesi hiçbir şey ifade etmiyor ha gelirse esktra bir etki sağlar hiç bilmeyen wowu oynamamış kişiler en kötü bir bakmak için bilr ellerinde hazır gamepass varken bakar ama kalıcılık işi zor adamlar zaten oynamak istese 13 euro ya bu oyunu rahatca oynar gamepassı olan adam muhtemelen tüm zamanını wow dışındaki birçok oyuna harcıyordur vütün bu oyunları bırakıpta gamepassle wowa devam etmez...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CB1111 C kullanıcısına yanıt

evet ben ileride zam yapılacağını düşünüyorum bu activision işi bitip oyunları eklenince olabilir. inşallah olmaz diyelim. ama bilemem tabi.

Daha önce yazmıştım da. Yine de toparlayayim. Hem Microsoft hemde Sony tarafını yakından takip ediyorum. Oyunlarını oynuyorum.
    -----
    Microsoft çatısı altındaki bütün oyunlar ilk günden gamepasse ekleniyor.
    Bu oyunlar kalıcı duruyor sistemde.
    Yani wow kesin eklenecek. Tüm paketleri eklenir.
    Abonelik konusu muamma.
    Tüm acti blizzard oyunları eklenecek.
    Ne zaman gelecek bu oyunlar ?
    Haziran 2023 showcase zamanında gelir.
    ------------
    Ekleme;
    Haziran 2023 e kadar büyük olasılıkla pek bir şey gelmez. Ha yine de eski cod oyunları gelebilir. Tahmini konuşuyorum.
    Ayrıca bu Haziran showcase de 12 aylık eklenecek, çıkacak oyunları gösterdiler. Ekleselerdi, bu ay mutlaka duyurulardi.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • WoW GamePass'e eklendiğinden hepimiz rahat edeceğiz orası kesin. Onun haricinde AH'ye düzenleme gelmeli diye düşünüyorum çünkü artık afedersiniz b.ku çıktı iyice.

• Black Hand X kullanıcısına yanıt

Yapılacak tek kral hareket AH'nin her item için alt ve üst limitlerinin olması.

Aynı Black Desert gibi.

Piyasayı kimse kıramıyor, her şeyin fiyatı belli. Blizzard bunu yapmaz ama hayatımda gördüğüm en iyi AH sistemi olabilir Black Desert Online'da gördüğüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zaris -- 1 Temmuz 2022; 19:24:45 >
  • Zaris kullanıcısına yanıt
    Noooo
    Kesinlikle oyun içine bu denli müdahale de bulunmazlar. Oyunun yapısı; sosyali, ticareti, toplulukları. Gerçek hayatı yansıtıyor. Yani demek istediğim, oyuncuların yönelimleriyle bile sosyolojik tespit yapılabiliyor. Wow haberlerinde geçmişte bunu gördük. Bu denli önemli etkiye sahip bir içeriğe doğrudan müdahale etmezler.
    BDO ne abi. Genshin oynayın en azından

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • aschil kullanıcısına yanıt

Ben BDO'yu ilk çıktığında 2 ay falan oynamıştım sonra ellemedim, grind oyunu pek benlik değil benim vazgeçilmezim 3 mmorpg oyun var wow, gw2 ve eso bir de serverları kapatılmasaydı tera  

Ama ben gerçekten bu alt ve üst limit olayını çok sevmiştim, seninde dediğin gibi blizzard bunu yapmaz ama olmasını ben şahsen isterdim  

• Umuyorum ki DF ek paketi çıktıktan sonra token fiyatı 300k dan aşağı düşer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black Hand X -- 2 Temmuz 2022; 13:4:58 >
  • Black Hand X kullanıcısına yanıt

muhtemelen düşer diye tahmin ediyorum da asıl sorun goldu kasmak artık daha zor olacak. hele ki boost yada bot veya multi yapmayan biri için. normal farmcılık biraz amele işi olacak gibi.

wow forumunda da gördüm herkes aynı fikirde evet fazla satıcı olacak fazla alıcı da olacak ama fiyatlar hep dibi görecek. herkes önce satayım diye çırpınacak. sürekli item eklenecek falan tahmin bile edemiyorum. zaten stress testi falan yapılacakmış.

Bu durumda birçok kişi oyunu bırakacaktır.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.