Şimdi Ara

Şu anda g2 almak mantıklımı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar herkese. Zenfone 6 ım var şuanda. Performansına lafım yok ama ekranı inanılmaz kötü geliyor bana ve çok kaba 6 inche göre bile çok büyük.

Her ay 35 lira veriyorum turkcelle 1 sene taahhüt yapmış bizimkiler benden habersiz yani çok pahalı ve iptalde edemiyorum. Turkcelldede aylık 80 liraya benim tarifeme denk tarife artı lg g2 paketi var. Yani hesaplarsam zenfonu satıp 400 lira fazladan verip sıfır g2 almış gibi oluyorum. Tabi 24 e bölününce ve telefonu nakit paraya satacağım için 400 lira çok etkilemiyor.

Şu anda şeytan dürtüyo beni sanırım paket yükselteceğim için taahhüt sorunu olmayacak. En avantajlı pakette şansıma turkcellde. Bu saatten sonra 2 sene kontratlı g2 alınırmı? Bana tasarımı ekranı çift dokunup ekran açma kapama özelliği filan çok cazip geliyor. Performans testlerinde zenfonedan daha üstün deniyor ayrıca 5.1 i de yakında alıcakmış. Hatta bazı yerlerde g3 ten daha iyi olduğu bile söylenmiş. G3 daha 7 8 aylık bi telefon olduğu için kıyaslamak istedim.

Ama 2 senelik bi telefona 2 sene taahhüt verilirmi? Fazladan 1 sene daha kullansam değiştirmek istediğimde 5 yaşında olacak. Kısacası en az 3 sene kullanıcam alırsam eğer. Sizce ne yapmalıyım? Dediğim gibi telefonda aradığım en önemli özellik ekran kalitesi ve zenfone almak gibi bi hata yaptım zamanında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S-AINT -- 14 Haziran 2015; 2:35:09 >

• G4 yansit almisken iyisini al

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: brnk

G4 yansit almisken iyisini al

Hocam arada bin lira fark var param olsa niye g2 bakıyım.

Ayrıca bugün aldım. Zenfone telefon filan değil kimse kusura bakmasın. Sıfır düşünen filanda varsa 200 lira fark var gitsin g2 alsın. 2 yıllık bi telefon diye şüphelerim vardı ama her açıdan daha üstün g2.
  • Mantıklı, cihaz 2 sene daha gider.
  • G2 en iyisi bence. G3 beğenmedim hiç. Ama G4 nasıldır hiç bilmiyorum zaten pahalı.
  • hocam g2 cayir cayir yaniyor 2. senemdeyim ne yapcam bilmiyorum

• G2 hala alınabilir telefon,F320 modeli var bulursanız onu alın kesinlikle

• quote:

Orijinalden alıntı: Gordion_56

hocam g2 cayir cayir yaniyor 2. senemdeyim ne yapcam bilmiyorum

Hocam bende çok okudum o kronik sorunları o yüzden turkcellden aldım. Umarım büyük sıkıntı olmaz. Sizinde garanti varsa gönderin derim bi an önce.

Ayrıca artık mantıklı diye cevap yazmazsaniz sevinirim cihazi alali 10 gün oldu aldigimida 3. Mesajda yazdim zaten konuya.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.