Şimdi Ara

ŞU ANDA CANINIZ NE İSTİYOR ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
0
Favori
3.548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

AHHHH AHH DÜŞÜNSENE YENİ ÇIKMIŞ WAFFLE HAMURU AHHHHHHH KOKUSU BURNUNU YAKLAŞTIRIP KOKLUYORSUN SONRA YAVAŞÇA NUTELLLA SÜREREK GEL GİT YAPIYORSUN OHHH BEEE YOK BÖYLE BİRŞEYYYYY ÇİLEK KİVİ MUZ KESİYORSUN BİDE YANINA AHHHB

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Awendel

2 gündür diyetteyim ve ÇILDIRDIM

AHHHH AHH DÜŞÜNSENE YENİ ÇIKMIŞ WAFFLE HAMURU AHHHHHHH KOKUSU BURNUNU YAKLAŞTIRIP KOKLUYORSUN SONRA YAVAŞÇA NUTELLLA SÜREREK GEL GİT YAPIYORSUN OHHH BEEE YOK BÖYLE BİRŞEYYYYY ÇİLEK KİVİ MUZ KESİYORSUN BİDE YANINA AHHHB

Bende WAFFLE'a bayılırım benimde canım istedi be azizim işin kötüsü bende diyetteyim tatlı hatta ÇİKOLATA tamamen yasak :( kaç kilosunuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tepecikli 43

quote:

Orijinalden alıntı: Awendel

2 gündür diyetteyim ve ÇILDIRDIM

Bende WAFFLE'a bayılırım benimde canım istedi be azizim işin kötüsü bende diyetteyim tatlı hatta ÇİKOLATA tamamen yasak :( kaç kilosunuz ?

72 hocam ama vermem lazım .

Şimdi düşünsene uykudasın , yemek kokusuna uyanıyorsun mutfapa gidiyorsun aman Allah ım o da ne ? Fırından yeni çıkmış sımsıcakkk bir pizza offfff

Pizza dan bir dilimi kopartıp elini alıyorsun. Pızza o kadar sıcak kkiii elin yanıyor ama yine de haydari sosuna batırıyorsun pizzayı. Ağzına yaklaştırıyorsun sucugunu kokluyorsun pizzanın adeta sosis mısır sucuk 3 lüsü dans ediyorr... ve ağzına atıyorsun ahhhhhhhgg

• Çikolataaaa..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • az önce balık (çupra ızgara) yedim...ilk mesajdaki listeye bakınca balığın üstüne sanki waffle gider diye düşündüm, tabii ki klasik olarak tahin helvası da akla geliyor...
  • 200 gr. köfteli cheddarlı güzel bi burger, yanına da Corona.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ayyuka

200 gr. köfteli cheddarlı güzel bi burger, yanına da Corona.

Kardeş bu dediğiniz yiyecekler nerede satılıyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tepecikli 43

quote:

Orijinalden alıntı: Ayyuka

200 gr. köfteli cheddarlı güzel bi burger, yanına da Corona.

Kardeş bu dediğiniz yiyecekler nerede satılıyor ?

Burgeri evde yapmayı tercih ederim, kesinlikle daha lezzetli oluyor, harcını da kendim hazırladığım için. Cheddar peyniri dilimli olarak Migros'ta bulunabilir. Corona zaten bilindiği üzere Meksikan biradır, o da Migros'ta bulunabilir. :)

Ha eğer İstanbul'da iseniz, Virginia Angus, Burgerlab, Shake Shack, Mano Burger gibi butik mekanlarda ortalama bi fiyata bulabilirsiniz.
  • HDSikender
  • Arnavut ciğeri
  • şöyle uzun kocaman kalın heybetli agzıma soktugumda dolduracak elime oturacak bir zurna dürüm olsadada yesek
  • Benimde canım hamburger çekti :(
  • Lazanya
  • Mıç meliğine mokunmaktan moşlanıyormusun
  • şu an lahmacun
  • tuborg gold
  • hamburger
    kremalı mantar çorbası
    bira
    antepfıstığı
    lazanya
    kıymalı kaşarlı makarna
    sosisli sandöviç
  • Dostlarım hürmetlerimi sunarım
  • birkaç günden beri peynirli ve kıymalı pide canım çekiyor, şöyle üzerine bir tane de yumurta kırılır son aşamada tam pişmeden fırından çıkarılır ...
    her pideciyi özlemem ama galata'daki pideciye uğramam lazım yakında ...
    çocuklar duymasın dizisinin tekrarlarını izlerken aklıma girdi pide özlemi, diziye rastladıkça aklıma geliyor ...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.