Şimdi Ara

ŞU ANA KADAR YAPILAN TÜM ZAMLAR (2018) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
134
Cevap
12
Favori
10.370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayarlama bunlar sıkıntı yok güçlenerek ilerliyoruz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu millet Arap atı gibidir.

Nişadırı bir tarafına sürülen merkeple de bir yakınlığı vardır .

Ver coşkuyu mehteri.

• güncellemeler iyi olmuş maaşı dolarla alıyorum para artıyordu napacağımı şaşırmıştım allah reisimizden razı olsun

• Son dakika... Alkollü içeceklere zam

Alkollü içeceklerin asgari maktu vergi tutarı yükseldi.

Maliye Bakanlığı'nın yeniden belirlediği alkollü içeceklerin asgari maktu vergi tutarı yüzde 7,1 oranında yükseldi. Rakı için asgari maktu vergi tutarı 11.3 lira, cin ve votka için asgari vergi tutarı 11.6 lira arttı. Bira için asgari maktu vergisindeki artış ise 9 kuruş olarak belirlendi.

NTV'de yer alan habere göre Vergiye gelen bu artış ile alkollü içkilerin perakende satış fiyatına yüzde 3 civarında zam olarak eklenmesi bekleniyor. Böylece 70'lik rakının fiyatı 4-4.5 lira oranında zamlanması ön görülüyor.

Öte yandan sigara ve diğer tütün ürünlerinin vergilerinde herhangi bir değişiklik yapılmadı.

http://www.hurriyet.com.tr/amp/son-dakika-alkollu-iceceklere-zam-40699066

• quote:

Orijinalden alıntı: Bualix

Son dakika... Alkollü içeceklere zam

Maliye Bakanlığı'nın yeniden belirlediği alkollü içeceklerin asgari maktu vergi tutarı yüzde 7,1 oranında yükseldi. Rakı için asgari maktu vergi tutarı 11.3 lira, cin ve votka için asgari vergi tutarı 11.6 lira arttı. Bira için asgari maktu vergisindeki artış ise 9 kuruş olarak belirlendi.

NTV'de yer alan habere göre Vergiye gelen bu artış ile alkollü içkilerin perakende satış fiyatına yüzde 3 civarında zam olarak eklenmesi bekleniyor. Böylece 70'lik rakının fiyatı 4-4.5 lira oranında zamlanması ön görülüyor.

Öte yandan sigara ve diğer tütün ürünlerinin vergilerinde herhangi bir değişiklik yapılmadı.

Siz de içmeyin o zaman diyecek bir barzo damlar birazdan.

• quote:

Orijinalden alıntı: Why me???

quote:

Orijinalden alıntı: Bualix

Son dakika... Alkollü içeceklere zam

Siz de içmeyin o zaman diyecek bir barzo damlar birazdan.

O geriler istedikleri kadar gelsin hiç birini görmüyorum artık..

Devlet müslüman ülke müslüman ama "haram" olan alkol-sigaradan alınan vergiler kol gibi.2 bira alıyorsun 1 tanesini devlet içiyor ! 3 ekmek alıyorsun 1 tanesini devlet yiyor..

Yol yaptı köprü yaptı..Haay yoluna da köprüne de..Senin gibilerin kafasına da...

• Gelmediler, ödemeler gecikti heralde..

• hem içene dil uzatırlar, hemde en yüksek vergiyi Alkol,sigaradan alırlar(Evet sigara haramdır)
    haramdan kazanç elde edilir mi?

açık ve net söylüyorum 1 hafta alkol-sigara satılmasın o vergiler geri alındığı gibi ,damping üzerine damping yer fiyatları.
  • alkole, sigaraya gelen zam'a sonuna kadar desteklerim. bunların yaptığı iyi olan sadece 2 şey var, alkole sigaraya zam ve sigara yasağı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her yerde kaçak alkol bulabiliniyor. Arayan bulur. Yurtdışına gidenlerden istesen market fiyatından çok daha ucuza alırsın. Sigarada rahatlıkla bulunuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vanished Man

Her yerde kaçak alkol bulabiliniyor. Arayan bulur. Yurtdışına gidenlerden istesen market fiyatından çok daha ucuza alırsın. Sigarada rahatlıkla bulunuyor.

Geçen ay free shoptan 17 Euro’ya 1 litrelik jagermeister aldım. Migros’taki fiyatını görünce dudağım uçukladı. 170 tl!

• Motorinin litre fiyatına bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere 8 kuruş zam yapıldı.
    Ankara'da ortalama 5,08 liradan satılan motorinin litre fiyatı 5,16 lira olacak. Motorinin litresi İstanbul'da 5,03 liradan 5,11 liraya, İzmir'de 5,07 liradan 5,15 liraya yükselecek.

Dağıtım firmalarının belirlediği fiyatlar, rekabet ve serbesti nedeniyle şirketler ve kentlere göre küçük çaplı değişiklikler gösteriyor.
    Motorinin litresine en son 11 Kasım'da 11 kuruş zam yapılmıştı.

Motorine 8 kuruş zam
  • Konu güncellenmiştir.( moraliniz çok bozulmasın diye emojilerle renklendirmeye çalıştım. )
  • Eğer bu tablo uzun süre böyle kalırsa.Konuyu sık sık güncellemek zorunda kalacağım.

ŞU ANA KADAR YAPILAN TÜM ZAMLAR (2018)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Üstteki mesaja ithafen; ben maaşımı ₺ ile alıyorum, ekmeği patatesi ₺ ile alıyorum dövizle almıyorum ki'cilere alttaki haber gelsin.(!) !

Petrol Ürünleri İşverenler sendikası (PÜİS) tarafından yapılan açıklamada, "21.03.2018 Çarşamba gününden geçerli olmak üzere benzin grubunda 15 kuruş fiyat artışı beklenmektedir. Motorin grubunda fiyat değişikliği beklenmiyor." denildi.

Zammın ardından İstanbul'dan benzinin ortalama litre fiyatı 5.81 liraya yükselecek.

Böylece benzin fiyatları şimdiye kadar gördüğü en yüksek seviyeye ulaşmış olacak.

Benzine en son 28 Şubat'ta zam gelmiş ve fiyatlar 5.55 liradan 5.66 liraya yükselmişti.

http://m.haberturk.com/son-dakika-arac-sahiplerine-kotu-haber-1883265-ekonomi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deresay -- 20 Mart 2018; 22:9:50 >

• Eskiden malum kulak arkası fotosunu atardık durumu anlatmak için ama artık o da yetersiz kalıyor. Adamlar kulak arkası mı bıraktılar gang bang yapmaktan? Neyse, durmak yok yola devam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kkratoss -- 20 Mart 2018; 15:28:50 >
  • kkratoss kullanıcısına yanıt
    Yok hocam o asla popülerliğini kaybetmez.
  • Üşenmemiş bütün zamları yazmış. Gel de bu adama fetöcü deme, kendi kaşınıyor(!).
  • biz bir şeyleri zor alırken sizin çakallıkla, hırsızlıkla alıp boğazınızdan geçirdiğiniz şeyler boğazınızda kalsın
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.