Şimdi Ara

Şu an üniversite'de olupta bu sene girecekler (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
4
Favori
950
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: kajmansil55

Burdaki arkadaslar biz 96 97 98 liler olarak wp grubu kurduk isteyen katilabilir bircogumuz kirik obp ile deniycek

hocam beni de alir misin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sizce mezuna kalmak mı iyi yoksa üniye yerleşip hazırlanmak mı daha iyi
  • İmam Bayıldı kullanıcısına yanıt
    Kırıkla kazanmaya çalışacaksan mezuna kalmalısın ama hazırlığı olan bir yere gidersen ilk yıl güzelce ingilizce öğrenip ikinci yıl da sağlam asılırsan kesinlikle üniversite derim. Hem mezundan yıl olarak bir farkın olmayacak (ingilizce öğrendiğin için) hemde olurda kazanamazsan elinin altında bir üniversite ve bölüm var ister bitirirsin ister KİMSEYE HESAP VERMEDEN bir yıl daha hazırlanırsın.
  • ama hocam ilk yıldan çok iyi yerler gelecek gibi durmuyor 80-90kya hangi üniyi tercih edeyim ki
  • İmam Bayıldı kullanıcısına yanıt
    Tamamen sana kalmış maddi açıdan çok sıkıntı çekmeyeyim dersen yök bursu alabileceğin biryere git o bursun kapsamı bölüm olarak baya geniş bildiğim kadarıyla. Sağlam bi ingilizce eğitimi almak istiyorsan boun, odtü gibi üniversitelerin herhangi bir bölümüne gidebilirsin.
    Bu arada benim söylediklerim olmayacak şeyler değil ama ne olur ne olmaz %5 ihtimalde olsa o bölümü bitirebilme ihtimalinin olduğunu unutma derim.

Şuan olabildiğince çalış hem tercih zamanı tekrar hazırlık düşünsen bile daha fazla çeşitlilik olur hem de hazırlanacağın zaman daha sağlam bir temelle başlamış olursun. Şimdiden sonra hazırlanırım diye bıraktıysan/bırakırsan geçmiş olsun.
    İyi geceler...
  • kajmansil55 K kullanıcısına yanıt
    Benide alabilirsin hocam 16 girişliyim birakip dondum
  • hazırlıktayım 20 ocakta bitirip bölüme mi geçsem, bir yandan sınava hazırlanıyorum onda da kararsızım sonuçta kırık obp ne yapsam bilemedim seneye mi hazırlansam
  • Obp kırık girecem tekrardan final haftası geldi bıraktım tatilde abanirim inşallah.

• kajmansil55 K kullanıcısına yanıt
    Grup duruyor mu

• uppp
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.