Şimdi Ara

Şu An Ne Dinliyorsunuz? [ANA KONU] (858. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
20.255
Cevap
91
Favori
255.033
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 856857858859860
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• doymadım doyamadım- sezen aksu
  • İlk ikisi gelmiş geçmiş en değerli ve en sevdiğim şarkılardan. Top 100 kendi favlar listemden. Tadına doyum olmuyor

SİZE GELSİN

Алла Пугачева - Миллион Алых Роз (HQ Audio) [1983]

Spotify link

https://open.spotify.com/album/2Cft4rjFCQzNBKUSCS21ce?si=vFLdnsYjQ9yewPZki5BEAg

Лили Иванова - Заклинание

Spotify link

https://open.spotify.com/album/2l5kWGlMGmgClcbZi2uKBi?si=DLuivIImRwSB0qwPb4mMsA

Bunları da anmadan geçmeyeceğim. Memlekette çok dinlerdim radyodan, aradan 16 yıldan fazla geçmiş.

Favlardan

Мери Бойс Бенд - Непознати улици [2001]

Sanatçı: Mary Boys Band

Şarkı: Bilinmeyen sokaklar

Мери Бойс Бенд - Есен [2001]

Şarkı: Sonbahar

"Капка от любов" çok tatlı bir şarkı : )

Атлас - Капка от любов (HQ Audio) [2004]

Sanatçı: Atlas

Şarkı: Bir Damla Aşk

Spotify link

https://open.spotify.com/album/3ZVYAbUuobZznopdcJGmFi?si=XAURA5I1Sh2_ttfuGNzgzA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quantum Limit -- 26 Şubat 2021; 16:2:59 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yeni şarkı keşfettim, değmeyin keyfime.

• Müthiş bir ritim, harika aranjman ve gerçek bir şaheser. Sizi farklı diyarlara götürür, efsane bir havası var, hareketli, keyif verici, orijinal ve çokta sanatsal. Müzik 1987'de yayınlanmış ve zamanının çok ötesinde. Sonlara doğru ilerlerken "keşke hiç bitmese" dediğim o nadir müziklerden biridir. Farklı bir his, çok tutkulu. Gerçekten çok motivasyon verici ; )

Projenin beyni, yetenekli Alman müzisyen, besteci, yapımcı, aranjör ve ses mühendisi olan Walter Quintus'dur.

Sağlam ve sıkı bir çalışma olmuş, akorlar ve geçişler çok iyi düzenlenmiş. Almanların yapmasına şaşırmamak gerek, bu işte öncüler

Böyle bir parça bi daha zor gelir, ne varsa eskilerde vardı.

Top 100 favlar listemden. Size gelsin

3:52 sonrası piano kısmı şahane olmuş, dans etmemek elde değil ; )

Quintus Project - Night Flight (Original) (HQ Audio) [1987]

Spotify link

https://open.spotify.com/album/58wzg68EBZqz1NSottUMMo?si=83_pM4w2TJ6Zy5WQPGJfew

BIAS ayarıyla hassas kalibre ederek, elimdeki az kullanılmış Üst düzey Tip 2: Fuji ZII (1995) bandına kaydettim.

Kayıt modu: 120 µs, Pre-Emphasis (Master) EQ modu.

Bandın sinyal tepkisi (doygunluk) zirvede.

Harika master kayıtlar elde ettim. Bu Üst düzey Tip 2'ler arasındaki en iyi modellerden biridir. Maksimum çıkış seviyesi (315Hz) M.O.L-BIAS giriş sinyali yaklaşık 6 dB'ye dayanıyor.

Sesin harmonik yapısı orijinal kaynağa göre çok daha açık, dinamik aralık harika. Ses eskisine göre çok daha canlı, parlak ve ışıltılıdır ve daha taze bir pürüssüzlüğe sahip.

DOLBY (gürültü) modu kapalı. 120 µs (EQ) düğmesini kullanmak yüksek frekansları (faz genliğini) arttırır, fakat bunun yan etkisi olarak tıslama (gürültü) artar. Bu yüzden kayıtları DBX (gürültü azaltma) programı üzerinden eş zamanlı olarak FLAC formatına konvert edip, Philips CD'ye yazıp güvenli şekilde arşivleyecem ki müziklerin daha sessiz bölümündeki tıslamalar ortadan kalksın ve faz-genlik düzeyi (dijital kalite) bozulmasın, sabit kalsın diye.

Kaynak: Müzik siteleri

Format: FLAC

Üst düzey Tip 2

Fuji ZII 1995 model

Type II / High Bias • 70 µs (EQ) | Chrome Tape 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quantum Limit -- 27 Şubat 2021; 21:6:52 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Çok başarılı buldum bu parçayı 🤙🏻
  • silinsin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-B8DF362DD -- 24 Nisan 2021; 17:26:42 >
  • 
Sayfa: önceki 856857858859860
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.