Şimdi Ara

Şu An Ne Dinliyorsunuz? [ANA KONU] (352. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
20.258
Cevap
91
Favori
255.082
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 350351352353354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nikola125

quote:

Orijinalden alıntı: Anatolium67

Naptınız siz ya.

Sağlam grup Moonsorrow. Bu Finlandiya'nın havasından mıdır suyundan mıdır bilemem tırt grup çıkmıyor. Şunu dinle mesela. Hayatımda dinlediğim en iyi melodic death metal şarkılarından biri. Hele" Sad Night" diye bağırması yok mu şarkının girişinde o bitiriyor işte beni

Wintersun'ı da çok severim. Albümlerini bekliyoruz.

Moonsorrow'un da 1 Nisan'da yeni albümü çıkıyor, "Jumalten Aika / The Age of Gods"

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Jumalten_aika

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-368EFBB24 -- 28 Mart 2016; 20:27:47 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: nikola125

quote:

Naptınız siz ya.

Sağlam grup Moonsorrow. Bu Finlandiya'nın havasından mıdır suyundan mıdır bilemem tırt grup çıkmıyor. Şunu dinle mesela. Hayatımda dinlediğim en iyi melodic death metal şarkılarından biri. Hele" Sad Night" diye bağırması yok mu şarkının girişinde o bitiriyor işte beni

Wintersun'ı da çok severim. Albümlerini bekliyoruz.

Moonsorrow'un da 1 Nisan'da yeni albümü çıkıyor, "Jumalten Aika / The Age of Gods"

Fince müziğin ritmi, havası vesaire de ayrı oluyor fakat keşke İngilizce yapsalar da biz de anlasak.

Time I için 6 sene bekledik, Jari'nin bilgisayarının ram'i yetmedi vesaire, umarım bunda da öyle bir şey olmaz. 2014'Te Time II çıkacak diyolardı 2016 oldu hala çıkmadı. Yabancı bir sitede gördüm Jari Maenpaa ile Stratovarius'un ünlü vokalistinin resmini yakalamışlar, eğer Time II'de Stratovarius'un vokali (Timu'ydu adı fakat soyadı karışık) yer alacaksa cooperation tarzında, bomba olur var ya.

• Ses kalitesine rağmen herşeyi anlatıyor. Dört gözle albümün yolunu gözlüyorum.

• 1,3,5 GÜN 1 HAFTA 10 GÜN ARAMAZSIN ARAAMAZSIN..... KIZ SEN SEBEBİM OLACAKSIN, SEMPATİĞİMSİNNN .....

• Marmalade - Reflections Of My Life

İki farklı yılda aynı Grup:

Şarkılar aynı güzellikte, sadece yaşlar farklı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sabit Fikir -- 29 Mart 2016; 1:54:37 >

• Reality-Lost Frequencies

• I want out-Helloween

• < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ,
  • Daft Punk - Technologic

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://m.youtube.com/watch?v=VJbBaYX3kgk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Ses kalitesine rağmen herşeyi anlatıyor. Dört gözle albümün yolunu gözlüyorum.

Yalnız bu şarkı yeni albümleri Time II'dan değil. Time II'nun tracklist'ini paylaşt Wintersun seneler önce:

01. Fields of Snow (Instrumental)
    02. The Way of The Fire
    03. One With the Shadows
    04. Ominous Clouds (Instrumental)
    05. Storm
    06. Silver Leaves (Jari'nin en çok gurur duyduğu şarkıymış.)

Bu şekilde.

Aslında albüm büyük oranda hazırmış fakat kendi stüdyoları olmadığından sonlandıramıyorlarmış ve stüdyolarına sahip olmadan çıkarmayacaklarını söylüyor Jari. İstediğim tonda, kalitede bir müzik olmadığı sürece hiçbir şekilde Time II'yi çıkarmam kendimi rezil etmem diyor. Arkadaşlarımla birlikte dinlerim eğleniriz fakat kesinlikle kendi stüdyom olmadan çıkarmayacağım diyor. Plak şirketi Nuclear Blast ile anlaşamıyolarmış. Stüdyo istiyolarmış Nuclear Blast'ten fakat bu isteklerini gerçekleştirmiyolarmış. Jari'nin elinde çok fazla eser birikmiş ancak bunları sonlandırmak, kaydetmek için stüdyo lazımmış.

Ah keşke milyarder falan olsam da şu adamlara bir stüdyo hediye etsem, sonra da keyifle Time II'yu dinlesek ne güzel olurdu Gerçekten haksızlık yapılıyor bu gruba, günümüzde destek sağlanan saçma sapan grupları gördükten sonra bu grubun çıkardığı kalitede müziği göze alırsak ben gerçekten haksızlığa uğradıklarını düşünüyorum.

• 
Sayfa: önceki 350351352353354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.