Şimdi Ara

Şu an hangi kitabı okuyorsunuz? (750. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
15.333
Cevap
107
Favori
443.119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 748749750751752
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sineklerin Tanrısı kitabını muhtemelen okumuş olmalısınız, filmini de izleyebilirsiniz ama kitabındaki tadı vermez kesinlikle
  • _Gmn_ kullanıcısına yanıt
    Filmini izlemelisiniz, kitabını okumadım ama filmindeki oyuncuları sevdiğim için izledim :)
  • Carlsén kullanıcısına yanıt

Daha okuma fırsatım olmadı hocam. Bu aralar Makale okuyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Carlsén

Önceden duyduğum ve aklımda olan bir kitap, okuduysanız yorumlayabilir misiniz

*Veronika Ölmek İstiyor

Biraz zaman geçti üzerinden hocam. Hatırladığım kadarıyla şöyle diyeyim, Paulo Coelho'nun duygusal kalemi ve duyguları betimlemeleri bizim ergenlerin Twitter'dan yazdıkları "özlü sözler"den çok da farklı gelmediğinden bana pek beğenmedim kitabı. Ama siz de bir şans verin isterseniz, zaten kısa bir kitap.

• Jack Rabbit Slims kullanıcısına yanıt
    Evet kısa sürede biter gibi duruyor, teşekkürler görüşünüz için
  • E-kitap olarak Bir Ekonomik Tetikçinin İtirafları 2 kitabını okuyorum. Okumayan var ise 1. kitaptan itibaren okumaya başlarsa, bazı yaşananlar kafalarında hemen çözüme kavuşur.

• The Holiday - T. M. LOGAN

• quote:

Orijinalden alıntı: Carlsén

Filmini izlediyseniz kitapla yorumlar mısınız

Filmleri izledim tabi ki, bir çok kez. En sevdiğim film serisidir.

Benim gibi filmleri izledim kitapları okumasam da olur gibi düşünmeyin.

Yazar Tolkien olunca kitapların tadı bir başka oluyor.

İlgilenenlere önce Hobbit'i sonra Yüzük üçlemesini okumasını şiddetle tavsiye ederim.

• Falih Rıfkı Atayın Zeytindağı kitabını okuyorum.

• Latife hanım
  • Fırtına (1.cilt) -İlya Ehrenburg

• Soğukkanlılıkla - Truman Capote

• One Of Us Is Lying - Karen M.McMANUS

• Şu sıralar eşzamanlı olarak Rıza Yıldırım - Menakıb-ı Evliya ve Emrah Safa Gürkan - Bunu Herkes Bilir kitaplarını okuyorum.

• Borsa'da Tek Başına

• Kuyucaklı Yusuf
    Çok güzel bir hayat hikayesi kitapta zaman zaman biraz bilgisizlikle yazılmış hatalar olsada bence herkesin anlayabileceği türden akışkan ders verici bir roman...

• Paulo Coelho - Veronika Ölmek İstiyor

Bitmek üzere sonrasinda
    Agatha Christie- 16.50 Treni ne başlayacağım, daha önce hic kitabını okumadım.

• Yıllardır kitap okumuyorum halbuki çocukken çok severdim. Tekrardan kitap okuma zevki alacağım öneriler verebilir misiniz ? Elimde Hayvan Çiftliği , 1984 , Otomatik Portakal var. En son Kürk Mantolu Madonnayı okudum çok beğenmiştim.

• Douglas Adams - Otostopçunun Galaksi Rehberi

Çok uzun zamandır almayı düşünüp bir türlü fırsat yaratamayıp ertelemiştim bu kitabı alıp okumayı. Sonunda elime geçti fakat benim için tam bir hayal kırıklığı oldu.

Şuan 2. kitabını bitirdim. Sevenlerin neden sevdiğini kesinlikle anlayabiliyorum. Çok güzel bir kurgu,hoş terimler ve güzel bir anlatım şekli var ama kitabın içine bir türlü giremedim.

Piyasadaki ciltli olanı aldım. Biraz ara verip 3. kitaba öyle başlayacağım.
  • Yılmaz Özdil Son Cüret kitabını okudum peşinden de Vladimir bartolun Araf isimli kitabına başladım.
  • 
Sayfa: önceki 748749750751752
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.