Şimdi Ara

Şu an hangi kitabı okuyorsunuz? (722. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.337
Cevap
107
Favori
443.182
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 720721722723724
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: FlowMotion

Hocam nasıl gidiyor merak ediyordum bayadır bu kitabı
    Daha 38'deyim hocam, ilerledikçe tekrar yazarım. Dili, cümleleri çok güzel şu an ancak hızlı okunmuyor.
  • Cengiz Aytmatov - Beyaz Gemi
  • Jose Saramago-Körlük

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kazım Karabekir - paşaların Hesaplaşması

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Chuck Palahniuk - Tıkanma

• Brandenburg - Glenn Meade
  • Şu an hangi kitabı okuyorsunuz?
  • İskender Pala-Mihmandar'ı okuyorum.
  • Tüfek, mikrop ve çelik - jared diamond : güzel bilgiler var ama ağır ilerliyor, ders kitabı gibi bir kitap daha çok. merak ettiğim bazı şeylere cevap buldum ancak çok ağır ilerliyorum canım sıkıldı biraz.

• kuranı tavsiye ederim. anlamak için ise meal değil tefsir tavsiye ederim. ancak biraz arapça öğrenince iş başka boyuta geçiyor haberiniz olsun. bırakamazsınız, akıcılıktan değil, huzur ihtiyacından :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kayzersoze38

kuranı tavsiye ederim. anlamak için ise meal değil tefsir tavsiye ederim. ancak biraz arapça öğrenince iş başka boyuta geçiyor haberiniz olsun. bırakamazsınız, akıcılıktan değil, huzur ihtiyacından :)
    Nutuk ve Kur'an.
    Insan aklinin sinirlarini zorlayan kitaplar.

%1 anlasilabilse keske...
  • yeappa kullanıcısına yanıt
    lafta kalıyor, bir kaç yıllar önce mecliste bir maaş zammı meselesi hatırlıyorum. abdullah gül reddetmişti de geçmemişti yasa. kedi köpek gibi birbirini yiyen siyasiler gecenin bi vakti dakikalar içinde kendi maaşlarına zamm meselesi geldiğinde mutabık kalıp zam yapmışlardı. nerde kaldı "öğretmen maaşlarını geçmesin" diyen zihniyet, nerde kaldı "alnının teri kurumadan hakkını verin" diyen zihniyet... biz herşeyi lafta yaşıyoruz vatan millet saksarya, anca laf...
  • tutkulu420 kullanıcısına yanıt
    eşime bi arkadaş tavsiye etti geçen gün de bulunduğumuz şehre gelmişti gidemedik, çok abartılı anlatıldı bize hocam genel olarak sizce nasıl? hatice tongar?
  • Hakan Gunday - Az.
    Bundan sonra "odaklanma" sorunundan kurtulmak için öykü kitapları okuyacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Herattaa -- 3 Mayıs 2019; 18:19:49 >
  • Kayzersoze38 kullanıcısına yanıt
    bu,okuduğum 2.k,tabı hocam,mübalağa edilecek kadar değil genel olarak ama diğer kitaplarını bilemem...

Adetlerle değil ayetlerle çocuk yetiştirmek güzeldi,ayetlerle örnekler vermiş ve genel olarak başarılı buldum kitabı,bence okunmalı kesinlikle...zaten ayetleri genel olarak örnek alsak hayatımız farklı olurdu,çocuk yetiştirmede de elbette Allahın kanunlarını uygulamak başarıya ulaştırır....Hatice Tongar gibi başka yazarlar bilmiyorum,bu kitabın devamı var sanırımfıtrat pedagojisi 2 diye,onu da alırım ilerde inşaallah.
  • Ruşen Eşref Ünaydın - Atatürk'ü Özlemek
  • Frank Schatzing - Sürü
  • taht oyunları

• tutkulu420 kullanıcısına yanıt
    anladım hocam teşekkür ederim, bizde bi okuyup bakalım ozaman bizde, dediğinize katılıyorum bence de zaten ayetlere göre yaşasak en güzel şekilde yaşayabiliriz.
  • Üç cisim problemi

Akıcı, iyi ilerliyor

• 
Sayfa: önceki 720721722723724
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.