Şimdi Ara

Şu an hangi kitabı okuyorsunuz? (685. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.336
Cevap
107
Favori
443.152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 683684685686687
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Serinin en fuzuli ve konudan kopuk kitabı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kara büyücü üçlemesi 1. kitap, Fantastik kitap okumaya devam Dili sade ve akıcı, gereksiz abartlı bayıltan tasvirler yok hızlı ilerliyor ilk 100 sayfadan memnunum

Şu an hangi kitabı okuyorsunuz?

• grigory petrov - beyaz zambaklar ülkesinde

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şu an hangi kitabı okuyorsunuz?

Dostoyevski - İnsancıklar
  • Cinayetin Parıltısı - John Le Carre

Polisiye roman. Dün başladım okumaya.
    Yazarın daha önce de "Ölüme Çağrı" isimli polisiye romanını okumuştum ve beğenmiştim.
  • Semerkant Amin Maalouf

aslında kitap 2 bölümden oluşuyor diyebiliriz ilk bölümü ömer hayyam, hasan sabbah ve hükümdarlardan oluşuyor işte bu bölüm benim için çok akıcıydı, ama 2. bölüm olarak bahsettiğim yer yani ömer hayyamın rubailerine ne olduğu nasıl kaybolduğu kısmını çok fazla akıcı bulmadım veya beni çekmedi
  • 150. sayfaya gelene kadar cevap yazmak için bekledim. Katılıyorum size. Temposu da cok düşük ilk uc kitaba gore.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sineklerin Tanrısı.
  • Dan Brown - Başlangıç

Biraz fazla uzatılıp sündürüyormuş gibi geliyor ama bakalım, nasıl devam edecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alkalen Fosfataz

150. sayfaya gelene kadar cevap yazmak için bekledim. Katılıyorum size. Temposu da cok düşük ilk uc kitaba gore.
    Kitabın 25. bölümünde 4. kitabın yazılış amacı yer alıyor. Aynı bölümün son cümlesinde ise "İsterseniz kitabın yalnızca sonunu okuyarak geçin," diye de belirtiyor. Bunları yalnızca sonraki bölümler için diyor ama aslında 4. kitabın tamamı için geçerli. Bunu da taa 25. bölümde demesi ise paha biçilemez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peri Gazozu - Ercan Kesal

• Kral Katili Güncesi Rüzgarın Adı

Umarım seriyi bitirmeden ölmem.
  • Engin Geçtan - İnsan Olmak
  • Çoğunlukla Zararsız - Douglas Adams

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alkalen Fosfataz -- 20 Nisan 2018; 17:38:57 >
  • Şu an hangi kitabı okuyorsunuz?
  • çok detay yok tabiki ama genel kültür açısından önemli bir kitap bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: hakeen

Semerkant Amin Maalouf

aslında kitap 2 bölümden oluşuyor diyebiliriz ilk bölümü ömer hayyam, hasan sabbah ve hükümdarlardan oluşuyor işte bu bölüm benim için çok akıcıydı, ama 2. bölüm olarak bahsettiğim yer yani ömer hayyamın rubailerine ne olduğu nasıl kaybolduğu kısmını çok fazla akıcı bulmadım veya beni çekmedi
    Eğer okumadıysanız Amin Maalouf bütün kitapları güzeldir.
    Ben en çok Yüzüncü Adı severim,eski bir eser ama özellikle çocuk yaşlarda okuması ayrı bir zevk oluyor.
  • Aşırı Gürültülü İnanılmaz Yakın - Jonathan Saftan Foer

Filmi etkileyiciydi, romanla ilgili de hep güzel yorumlar okudum. Uzun zamandır sırada bekliyordu, başlıyorum bu akşam.

• Amie Kaufman & Jay Kristoff - Illuminae
  • H. G. Wells - Dünyalar Savaşı'na başlayacağım. Bu ara yoğunum uzun sürebilir baya.
  • 
Sayfa: önceki 683684685686687
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.