Şimdi Ara

Şu an bir savaşa girsek hangi ülkeler yanımızda yer alır ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
1.643
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

eidt: düzeltme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JamesKırkRobertLars -- 22 Aralık 2011; 18:04:52 >

• mozambik haiti güney afrika

ufak bi hatırlatma sudan gelirse çok güçleniriz
  • 1 i geçmez. max 2
  • şavaş değil önce onu düzelt.Sonra Call of Duty'e kaldığın yerden devam et.Gerisini biz düşünürüz.
  • İsrail.

Şimdi çıkıp İsrail ile ilgili sallamayın.Diplomasi haberlerde izlediğinizden çok çok farklı bir şey.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uygx

mozambik haiti güney afrika

ufak bi hatırlatma sudan gelirse çok güçleniriz

çok uzun boylu oluruz o zaman.
  • bilmem
  • Fildisi Sahilleri

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya Allah'ım ya Fransa bir yasa çıkarıyor hemen savaş diyorsunuz. Ya kardeşim tamam yasa da kötü ama læ hemen klavyelerinizi yüklenip savaşa gidiyorsunuz. Savaş çıksa hemen gitmeye hazırsınız zaten
  • ben dahil ülkenin yarısının umrunda olmaz türke bir savaşa girerse, ne yabancı desteğinden bahsediyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kemikkıran Pepe

ben dahil ülkenin yarısının umrunda olmaz türke bir savaşa girerse, ne yabancı desteğinden bahsediyorsunuz

+1 arabaya doldururum kuru gıdaları 1 yıl yetecek kadar 2-3 tane de tüp biraz mum kacarım köyüme savaş bitince dönerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onlyone -- 23 Aralık 2011; 7:19:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onlyone

quote:

ben dahil ülkenin yarısının umrunda olmaz türke bir savaşa girerse, ne yabancı desteğinden bahsediyorsunuz

+1 arabaya doldururum kuru gıdaları 1 yıl yetecek kadar 2-3 tane de tüp biraz mum kacarım köyüme savaş bitince dönerim

Savaş kaybedilirsede sülalene bi güzel tecavüz ederler sende köyünde oturursun.
  • GABON
  • quote:

Orijinalden alıntı: _ARTiZ_

quote:

quote:

Valla bizim köy anasının dininde oraya tecavüz etmeye kimse gelmez, önce şehirdeki seninkilerden başlarlar

Gelseler de 10 hane bile yok orduyla gelcek halleri yok 1 manga asker de bizim coğrafyamızda bizi bulamaz

Zaten sizinkiler epeyi tatmin edeceği için uğraşmazlar bizim köye kadar gelmekle

• quote:

quote:

quote:

quote:

Valla bizim köy anasının dininde oraya tecavüz etmeye kimse gelmez, önce şehirdeki seninkilerden başlarlar

Gelseler de 10 hane bile yok orduyla gelcek halleri yok 1 manga asker de bizim coğrafyamızda bizi bulamaz

Zaten sizinkiler epeyi tatmin edeceği için uğraşmazlar bizim köye kadar gelmekle

Kanırtmışsın adamım.

• quote:

quote:

quote:

yıl 2012 oldu herkes 1400 senesindeki osmanlı değil işgal ettiği topraklardaki halka işkence yapsın

• Zambia,Zimbabwe,Karayip KORSANLARI,Captain Price,Knıgt Online ve Metin2 şövalyeleri tek bir amaç için birleşir
  • savaş olsa zaten iç savaşda çıkar doğu batı
  • Orta Asya Türk Devletleri ? olabilirmi acaba ?

Gerçi olsa ne yazar
  • bum bum çaçaççaçaçaça piuuuuuuuuuuuuuuu savaş savaş
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.