Şimdi Ara

Su alıyor araba ne yapmalıyım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13
Cevap
0
Favori
5.128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şoför tarafinin arka koltugunun passasinin altı baya ıslak resmen su var şoför paspasinin altılında da biraz var arka koltuktaki kadar değil ne yapmalıyım araba 97 passat

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Tahliyeler tıkalıdır büyük ihtimal temizleyin. Sunroof falan varsa ordan da kaçırabilir.
  • The Schuey kullanıcısına yanıt
    Sunrof yok hangi tahliyeden nerde oluyo tahliye

• Kaputu kaldırınca sağ ve sol tarafta büyük ihtimal plastik muhafazanın altındandır. Videoyu izlerseniz fikir verebelir.

1:44'te tıkanan gideri görebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Schuey -- 22 Mayıs 2017; 20:38:48 >
  • bir kaptan gemisini asla terketmez. su alsa bile.

• The Schuey kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim yarın bakacam

• Kaygerya kullanıcısına yanıt
    Aynen 😁

• Her kapinin altinda da su tahliye kanali/deligi vardir, su gelen taraftaki kapiyi bi sallayin su sesi geliyor mu diye.kapida su varsa tornavidayla kendiniz acabilirsiniz kanali.

• Arabanin arka kapısinin camına su döktüm suyun yarısı kapinin altındaki tahliyeden digeri yarısı da dosemenin altından geldi nasil tamir ederim

• Enes7878. E kullanıcısına yanıt
    https://www.youtube.com/watch?v=bzKwXR3SV_0

Bunun gibi olabilir
  • Bu konuda güncel tecrübemi yazayım belki benzer şikayeti olanlara faydam olur.yukarıdaki bilgiler çok faydalı, bunlardan yola çıkarak bende sorunun kaynağını buldum ve çözdüm.
    Arabam dacia logan 2005, yağmurlarla birlikte arabanın özellikle sol ön ve arka paspas koyulan tabanlarında su birikiyordu.öncelikle sürüş anında mı, sabit dururken mi su geliyor tespiti için süngerle suyu çektirdim, hava yağmurluydu, yağmur kesilince baktım yine su birikmiş böylelikle sadece sürüş anında olmadığı park halindeyken de girdiği belli oldu. İyice inceleyince gaz pedalından su damladığını farkettim böylelikle ön taraftan bir yerden girdiğini düşündüğümden sileceklerin altındaki su kanalına baktım tıkanıklık yoktu, kaputu açınca plastik bir ızgara var, onu tutan fitili çıkardım ızgarayı kaldırınca su tahliye kanalının şoför mahalli tarafında bir tahliye deliği var o tıkanmış ve orası havuz olmuş zannedersem su belli seviyeye çıkınca bir yerden taşıp içeriye sızıyor, tahliye deliğini bir tornavida ile açıncA sol çamurluğun oradan bütün su aktı, güzelce temizledim diğer tarafta cam suyu haznesi olduğundan o taraf tıkalı mı göremedim ama o tarafa da ince uzunca esnek bir cubukla yokladım, umarım hallolmuştur.

• sat kurtul
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.