Şimdi Ara

Şu 4 telefondan hangisi?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Telefon sadece facebook, whatsapp için kullanılıcak. Bir de ses kalitesi iyi olsun yeter. Bütçem de ancak bu kadar.

Yarın sabah sipariş vermeyi düşünüyorum. Sizce hangisi?

http://imgur.com/4qLEv12

Şu 4 telefondan hangisi?
    https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/381833/3fde3e45-7ebc-4e3f-9dab-8e564dfae616.jpg

• 7Bence hiçbirisi, ha replika telefon almışsınız ha bunları. Bu fiyatlara ikinci el Note II yahut Iphone 4S / 5 bulabilme şansınız var. İlla sıfır alacağım diyorsanız biraz daha bekleyip bütçenizi arttırmanız nacizane önerim olacaktır, 630-680 tl civarında Lenovo Vibe K5 / K5 Plus çok methediliyor araştırın bence

Edit: Mesajın tamamını sonradan okudum, listenizdeki max telefon tutarına 80 tl eklerseniz k5 alabiliyorsunuz bence değer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -RayGun- -- 27 Kasım 2016; 21:56:32 >
  • hepsi birbirinden cop. illa birini alcaksan quatro ya bak.

yorum yalan arkadasa kayiliyorm. 2.el iphone 5 samsung s4 bulabilrsiniz bu fiyatlara

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyat 600 ise daha iyi telefonlar var,hepside pek fazla bilinmiyorlar,Siz en iyisi mi4 e bakın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çöpten kastınız nedir arkadaşlar?

Oyun oynanmıyacak. Sadece dediğim uygulamara girsin, alo diyebilinsin ve sağlam olsun hepsi bu.

Nedir çöp olan özellikleri?

Ayrıca Asus Zenfone 2 Laser 5 hakkında düşünceleriniz nedir?
  • Bu ürünleri hiç kullanmadım ancak bu fiyatlarda adı sanı bilinmemiş ürünler sadece facebook whatsapp kullanırken bile sizi çileden çıkarabilir.
    Bir zamanlar avea in touch 2 diye bir cihaz kullanmak zorunda kaldım. Telefonda menü açılırken bile kasma vardı. Bu ürünlerde aynı tecrübeyi yaşatabilir.
    Sıfır almak ilk şartınız ise samsung s3 bakın. Bu ürünlerden daha çok memnun eder. Ya da lenovo k5 inceleyin.
    Temiz bir ikinci el cihaz en güzeli olur. İkinci elde iphone 4s veya 5 lg g2 sony z2 z3 compact gibi cihazlara bakın derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tuykil

Çöpten kastınız nedir arkadaşlar?

Oyun oynanmıyacak. Sadece dediğim uygulamara girsin, alo diyebilinsin ve sağlam olsun hepsi bu.

Nedir çöp olan özellikleri?

Ayrıca Asus Zenfone 2 Laser 5 hakkında düşünceleriniz nedir?

Söylediğiniz telefonlar hakkında bilgim yok. Öte yandan çöpten kasıt parasını hak etmeyen yahut çok dayanmayan telefonlar oluyor. Misal bu aldığınız telefonlarda kronik sorun olması muhtemel ve gönderdiğiniz garantinin de sizi oyalaması veya münakaşa durumları yüksek ihtimal. Diğer forum üyelerine katılıyorum, bu fiyat aralığında alacağınız temiz ikinci el ürünler sizi daha çok memnun edecektir. Son olarak bilinen ürünlerin yedek parçalarını bulmak daha kolay oluyor bunu da göz önünde bulundurun.

• O replika tarzı telefonlara para verilmez, Lenovo K5 alınır kafa rahat kullanılır.

https://www.carrefoursa.com/d/lenovo-k5-a6020-16-gb-dark-gray
  • http://www.hepsiburada.com/general-mobile-discovery-16-gb-pm-telcepgmdiscov16

4 telefonuda boşver üste linkini attığım attığım telefonu al bak keyfine . 2 hafta kadar önce 600 küsür fiyatına satılıyordu friday muhbbetine indirimde şuan kaçırma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jreetizmir -- 28 Kasım 2016; 4:52:42 >
  • bunlar telpanin elinde kalan arizali yenilenmis urunler. alirsiniz 3 ay sonra bozulur urasir durursunuz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • asla bunlara para kaptırma butcen kısıtlı ıse sony xerıa E4G bak
  • illa 0 olsun demiyorsan s4 hatta note3 bile bulabilirsin 500 bandında ve bu cihazların hiçbiriyle kıyaslanmaz bile
  • quote:

Orijinalden alıntı: BRuTe35

http://www.hepsiburada.com/general-mobile-discovery-16-gb-pm-telcepgmdiscov16

4 telefonuda boşver üste linkini attığım attığım telefonu al bak keyfine . 2 hafta kadar önce 600 küsür fiyatına satılıyordu friday muhbbetine indirimde şuan kaçırma

Bana göre gm almasın,telefonları kadar sorunları var.

• Kardesim git bi tane lenovo k 5 al.
    O fiyata alinabilecek kaliteli cihazlardan birisi.
    Bunlari alirsan parana yazik olur.
    Her yil telefon degistircek degilsin ya...
    600 lira az para degil.almisken paranin karsiligini alabilecegin bi cihaz al.
    Eger ikinci el temiz bisey bulursan degerlendir.tabi guvenilir birisinden al....

• quote:

Orijinalden alıntı: Crauls

asla bunlara para kaptırma butcen kısıtlı ıse sony xerıa E4G bak

Hocam o cihazi ben de tavsiye ediyodum ama artik biraz eskide kaldi bence.
    O fiyata k5 varken ben olsam k5 alirim

• quote:

Orijinalden alıntı: mobiluzman26

Kardesim git bi tane lenovo k 5 al.
    Eger ikinci el temiz bisey bulursan degerlendir.tabi guvenilir birisinden al....

K5 için kamerası kötü diyorlar. Benim için önemli bi kıstas kameranın iyi olması.

O yüzden Asus Zenfone 2 Laser düşünüyorum.

Tavsiye eder misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tuykil

quote:

Orijinalden alıntı: mobiluzman26

Kardesim git bi tane lenovo k 5 al.

K5 için kamerası kötü diyorlar. Benim için önemli bi kıstas kameranın iyi olması.

O yüzden Asus Zenfone 2 Laser düşünüyorum.

Tavsiye eder misiniz?

Asus da eski cihazlariyla baya hayal kirikligi olusturdu.
    Ne desem yalan olur.bence kullanici yorumlarini bi okuyun ama fanboylara dikkat edin

• Tuykil T kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle k5 al. Lenovo k5 fiyat segmentinde lider. Çok iyi bir telefon fiyatına göre.
    Kamerası da öyle kötü denılemez. Ortalama diyebiliriz.Tıtretmeden ve iyi bir ışıklı ortamda iyi fotolar ortaya çıkarıyor.

Malzeme kalitesi ekran kalitesi sorunların pek olmaması daha çok etken lenovo k5 iyi bu fiyatlarda rakıpsız kılıyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.