Şimdi Ara

Şu 22 find illetini nasıl kaldırırım. (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
4
Favori
50.527
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Çalıştır kısmına regedit yazıp aşağıdaki yazıları takip ediyoruz.

HKEY LOCAL MACHINE

>>SOFTWARE

> MICROSOFT

>İNTERNET EXPLORER

> AboutURLs

burada bulunan "Tabs" sekmesindeki adresi değiştiriyoruz ve "22Find" baş belasından kurtulmuş oluyorsunuz ben bu şekilde eziyet çekmeden kurtuldum.

bende hepsinde mevcuttu bu şekilde yaptım hepsinden kalktı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi digitalcrazy -- 17 Şubat 2013; 3:57:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: febelsa

quote:

Orijinalden alıntı: Haxenkoff

Yapıştı kurtulamıyorum. Ne zaman chrome açsam bu siteye bağlanıyor.

özellikler>KISAYOL>hedefte .exe den sonrasını sil eğer altta sabitse kaldır bidaha sabitle

Teşekkürler
  • Mozilla ve Google Chrome Giriş sayfası 22find, heydex olmuş sorunu Nasıl çözülür buradan çözdüm.
    http://www.sorbilene.com/google-chrome-giris-sayfasi-heydex-olmus-sorunu-nasil-cozulur.html
  • Bu illet benimde başıma geldi. Pek masum birşeye benzemiyor. Nod 32 Smart Security 6 ile kapsamlı tarama yaptığımda her defasında silmeme rağmen neden tekrar çıktığını gördüm. Exe uzantılı bir dosya Windows klasörüne yazılıyor. Muhtemelen hareketleri takip ediyor olabilir. Onu bulup mutlaka silin ondan sonra diğer anlatılanları da yapmak gerekiyor.
  • Arkadaşlar çözümü merak edenler için ;http://www.windowsum.com/2013/04/05/22find-com-virusu-nasil-silinir/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WVdestek -- 5 Nisan 2013; 16:09:06 >
  • arkadaslar kısayol yontemı ıle kalkıyor dogru ama spyhunter adlı programla taratınca hep dosyalar ortaya cıktı onunla taratıp temızlemeden iş bitti sanmayın
  • Bende eklentiyi kaldirip uygulamalardanda silince cozuldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Chrome Kaldırıcaksın...PC'de 22 Find Diye Arama Yap Çıkan Bütün Dosyaları Sil...Chrome'nun Klasörünüde Sil Tekrar KuR Düzelecektir.
  • sorunumu bu linkte yazanlarla çözdüm belki faydası olur
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.