Şimdi Ara

stylus kalem, video programı ve hdmi adaptör

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.067
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • stylus kalemle iligli bir başlık var, epeyce de okudum ama kafamda her şey netleşmedi. ayrıca lightning dijital adaptör ve iyi çalışan (hemen her formatı destekleyen, alt yazı sorunu yaratmayan ve ses problemi olmayan) bir video oynatıcı programa da ihtiyacım olduğundan yeni bir konu açmak daha uygun göründü.

derslerde not tutmak için kalem, film arşivini ipad'te oynatmak için video programı ve o filmi plazmaya aktarmak için adaptör soruyorum. şimdiden teşekkür.

• Önerisi olan yok mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • up

banada lazım ders notu için
  • STYLUS çok çeşitli ürünler var.

diğer konuya gelirsek AV PLAYER ve DİGİTAL AV ADAPTÖR satın alarak hdmi kablo yoluyla televizyona aktaracaksınız
  • Apple'ın kendi adaptörü 130 lira civarında alternatif, daha uygun fiyatlı bir adaptör var mıdır, performans problemi yaşatır mı? Av player 5,49 olan mı ve bütün formatları destekler mi?

Bi de stylus kalem için ince üçlü ve derste not tutma problemi olmayacak bir öneri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suwar -- 29 Eylül 2013; 12:43:21 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • suwar S kullanıcısına yanıt
    Video oynatıcı olarak nPlayer kullanıyorum çok fanksiyonel ve altyazı desteği çok iyi (ayarlardan altyazı için font ayarı yapmanız gerekiyor bir defaya mahsus)
    Ayrıca sesi az olan videolarda ses seviyesini 4 katına kadar çıkarmanıza imkan tanıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WISEACRE -- 29 Eylül 2013; 18:05:30 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.