Şimdi Ara

.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
1
Favori
1.206
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi utrynabill4me -- 18 Mayıs 2021; 22:37:26 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• kolay gelsin hocam

• Hocam kazandıran yorumlar sizce faydalı mı ? Ve de izleyip geçiyor musunuz yoksa tek tek durdurup mu çözüyosunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zamansızkedyy55 Z kullanıcısına yanıt
    basit olan soruları hızlandırıp dinliyorum biraz eleyici gelirse çözmeyi deneyip öyle dinliyorum
    polinomlarda falan ufak stratejilerde biraz elim soğumuş hatırlamak için faydalı oldu

• unnecessary tension kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim

• Evet benim de hoşuma gitmişti ama deneme mi çözsem yoksa bunlara da vakit ayırsam mı diye bilememiştim bakacağım sanırım ben de teşekkür ederim

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi utrynabill4me -- 18 Mayıs 2021; 22:37:50 >
  • hocam daha dün biyotik ayt biyo denemesi sipariş ettim siz sanırım beğenmemişsiniz neden ?

• unnecessary tension kullanıcısına yanıt
    yukarıda söylediğim gibi öncüllü sorularda bir öncülü bulduysanız diğerlerine bakmadan cevabı bulabiliyorsunuz bu yüzden ben şıkları elimle kapatıp çözdüm hep
    bir de sanki deneme boyunca sorular çok benziyordu biraz da basit kalmış

• quote:

Orijinalden alıntı: utrynabill4me

yukarıda söylediğim gibi öncüllü sorularda bir öncülü bulduysanız diğerlerine bakmadan cevabı bulabiliyorsunuz bu yüzden ben şıkları elimle kapatıp çözdüm hep
    bir de sanki deneme boyunca sorular çok benziyordu biraz da basit kalmış

anladım teşekkür ederim.ben de gelince bir kontrol edeyim bana da sizin dediğiniz gibi gelirse artık hızlıca çözüp bitiririm.

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi utrynabill4me -- 18 Mayıs 2021; 22:38:23 >
  • Başarılar hocam kolay gelsin.

• Shock17 S kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam

• kolay gelsin hocam  

• teşekkürler 

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi utrynabill4me -- 18 Mayıs 2021; 22:38:50 >
  • 10k tıp fakültesi , teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi utrynabill4me -- 15 Mayıs 2021; 22:43:16 >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi utrynabill4me -- 18 Mayıs 2021; 22:39:3 >
  • Merhaba konu dışı ama bir şey sormak istiyorum. Hani her gün problem paragraf çözün diyorlar ya. Her gün günde 20 soru problem çözsem 12 olmadan piyasada kaynak bulamam. Paragrafta aynı şekilde. Şu işi bir açıklığa kavuşturur musunuz ?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.