Şimdi Ara

STSL Süleyman Seba Sezonu 30. Hafta Beşiktaş-Gaziantepspor 10.05.2015 19.00 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
835
Cevap
6
Favori
12.121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şu maçı atlatırsak , haftaya yani hem hafta içi hem hafta sonu çok önemli.
  • Antep ligimizin en az gol atan takımı. 29 maçta 25 gol atmışlar. Erken bulacağımız bir gol maçı çözecektir.
  • ilk 20 dakikada öne geçersek geçen hafta Trabzona oynadığımız topu oynayalım skor net olur. Gönlümden geçen 4-0
  • TEKBİİİRRRRRRR

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçmiyor zaman be

• quote:

Orijinalden alıntı: orox

Daha dün galatasaraya karşı yatan,3 pas yapamayan sıkıcı defans futbolu oynayan takım şimdi Beşiktaş'a karşı banko galip gelicek öyle mi?
    Komşunun 6 yaşındaki galatasaraylı çocuğuda " okan buyuk beyiktaşı yenecek yampiyon gayatasalay inaniyos bis ona" falan diyor.Sevimli kerata

gs taraftarının büyük çoğunluğu çocuk zaten
  • Hayatımda böyle sezon görmedim, diğer takımların taraftarları alışık değiller böyle maçlara ve haftalara ama biz Beşiktaş'lı olarak her maçta kalp krizi riski yaşadığımız için rahat rahat izliyoruz

Trabzon maçında içim rahattı bu maçtanda korkmuyorum. Gönlümden geçen 3 ve veya 4-0. GS'ye ve FB'ye cevap niteliğinde olacaktır farklı bir galibiyet.
  • Saldır beşiktaşım oleeey 5-0 alırız bu mAçı

• bu sene bjk şampiyon olsa önümüzdeki sezon 4.yıldız çekişmesi devam eder aslında fb gs arasında daha iyi olur, ben bjk nin bu sene şampiyon olmasını istiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: FreeRun

bu sene bjk şampiyon olsa önümüzdeki sezon 4.yıldız çekişmesi devam eder aslında fb gs arasında daha iyi olur, ben bjk nin bu sene şampiyon olmasını istiyorum

umarım totem yapmıyorsunuzdur :)
  • Gaziantepspor Maçı Kadrosu Belli Oldu
    Beşiktaşımız, Gaziantepspor maçına;

Günay Güvenç, Serdar Kurtuluş, Ersan Gülüm, Tomas Sivok, Ramon Motta, Atiba Hutchinson, Tolgay Arslan, Gökhan Töre, Jose Sosa, Olcay Şahan ve Demba Ba onbiriyle çıkacak.

Cenk Gönen, Atınç Nukan, Necip Uysal, Kerim Frei, Oğuzhan Özyakup, Cenk Tosun ve Mustafa Pektemek yedek soyunacak.
  • ilk 11 de türkiyede yetişmiş sadece 1 oyuncu var beşiktaşta. o da serdar kurtuluş.
  • o değilde şu bursasporun oynadığı futbola göre zirve yarışında da olmaması çoh enteresan bir durum.bu aslında şunu gösteriyor birazda.fenere çalınan beleş penaltılar bursa lehine çalınsa şu anda fenerin yerinde bursa olurdu.bursa nın yerinde de fener.
  • gaziantep yetenekleri kısıtlı ama çok koşan bir takım.zaten bu puanları çok koşarak aldılar.beşiktaşta çok koşuyor.kıran kırana bir mücadele bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uçan tekme

ilk 11 de türkiyede yetişmiş sadece 1 oyuncu var beşiktaşta. o da serdar kurtuluş.

Ne var bunda ki? Scoutlarımız iyi burdan ekmek çıkmaz sana
  • quote:

Orijinalden alıntı: uçan tekme

o değilde şu bursasporun oynadığı futbola göre zirve yarışında da olmaması çoh enteresan bir durum.bu aslında şunu gösteriyor birazda.fenere çalınan beleş penaltılar bursa lehine çalınsa şu anda fenerin yerinde bursa olurdu.bursa nın yerinde de fener.

Bursa'nın bu istikrarsızlıkla zirve yarışında olmaması doğal. Daha geçen hafta 5 yediler.
  • canınız link çektiyse özelden verebilirim.javascript:void(AddText('')) üstelik şeftalili
  • Bizim devlet idadesindeki ana programımız CHP programıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FlyingBazinga

quote:

Orijinalden alıntı: orox

Daha dün galatasaraya karşı yatan,3 pas yapamayan sıkıcı defans futbolu oynayan takım şimdi Beşiktaş'a karşı banko galip gelicek öyle mi?
    Komşunun 6 yaşındaki galatasaraylı çocuğuda " okan buyuk beyiktaşı yenecek yampiyon gayatasalay inaniyos bis ona" falan diyor.Sevimli kerata

gs taraftarının büyük çoğunluğu çocuk zaten

Arkadas bisey yazmayalim diyoruz da harbi kasiniyorsunuz ama bu nedir simdi galatasaray taraftarinin cogu cocuk. Besiktas taraftarinin da cogu tinerci diyelim o zaman. Gaziantep galatasaraya yatti haklisin ama yerlere yatti ben bu kadar yere yatan takim gormedim umarim bize oynadiklari gibi oynarlar size de anlarsiniz

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.