Şimdi Ara

STSL Süleyman Seba Sezonu 29. Hafta Trabzonspor- Beşiktaş 03.05.2015 19:00 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
563
Cevap
1
Favori
9.637
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nisan 1987 | Sinan Engin: "Bir tane kendim atıcaktım, Atmadım! Dediğim çıksın diye"
    (Röportaj: Ercan Taner / BJK -TS)

STSL Süleyman Seba Sezonu 29. Hafta Trabzonspor- Beşiktaş 03.05.2015  19:00

ViDEOSU

• Kucumsedigimiz falan yok.Ligde en iyi oynayan takimlardan birisi trabzonspor.Her seyden once duran toplarda cok etkilisiniz.Berbat oynasaniz bile mac kazanabilirsiniz.Biz neden kendimizi bu macta favori goruyoruz.Cunku oyuncular liderlerligi sansa birakmak istemiyor.Isin ciddiye bindiginin farkindalar.Ve en onemlisi besiktas atak yapan takimlara karsi daha rahat kazanir.Gs ve fb disinda onlara ne olursa olsun kaybediyoruz.Artik masa basi oyunlari mi var bilemiyorum.Club Brugge macinda da gorduk.Kapanan takim ve uzun takim bize ters geliyor.Trabzon bizim sevdigimiz tur bir takim.Tabikide hicbir sey belli olmaz.Umarim zevkli bir mac olur.Taraf tahmini zor ama bol gollu bir mac bekliyorum.Ya da 0-0 gider mac besiktas panik yapar yer golu 1-0 yenilir.Bu da farkli bir senaryo.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Weycell 61

BJK'liler daha çok havalarda uçuyor gibi geldi bana ya neyse sanki kendileri Barcelona...Ersun Yanal'ın yanlış kadro tercihinden dolayı şansınız yükselir yükselirse yoksa maç ortada kimse rahat falan kazanamaz bu maçı...Mustafa Akbaş oynamaz ve Bosingwa sağ beke geçerse çok daha başa baş bir maç olur..Yorumlara bakarsanız kendini birşey zannedenler asıl sizsiniz bende bu sene Bjk olsun istiyordum ama şu mesajlarınızı görünce tüm İstanbul takımlarına lanet olsun diyorum birdr bu akşam kazanırsak belliki GS lileri aratmayacaksınız...

ligin ilk maçında yine havalardaydınız sonra ne oldu ? .

Yine aynı kaldığınız yerden devam . Erken havalara giriyorsunuz

• Trabzonspor'un, Beşiktaş gibi bir takımı değil yenmesi, puan bile alabilmesi mucizedir. Maç sonu buradayım.
  • totem vol1
  • Kutsal ittifaklar da başlamış yine anlayamayana anlatmak ile hiç uğraşmayacağım bizde burdayız maç sonrası bir yere gitmiyoruz ama senide burda bekliyorum havada uçtuğumuz falan yok maç ortada diyorum çok havalarda uçuyorsunuz diyor adam neyin kafasını yaşıyorsunuz bilmiyorumki...

• Önder hoca kazandı güzel oldu.

Fırat Günayer @firatgunayer · 14 sa. 14 saat önce

6) Kadro net değil..Muhtemel bir kadro vereceksek...
    Kadro:Günay-Opare-Sivok-Ersan-Motta-Atiba-Tolgay-Töre-Sosa-Olcay-Pektemek

Cenk olmalı Pektemek yerine.
  • Pektemek

• 1-0 olsun bizim olsun

• Beşiktaş'ın ilk 11'i: Günay, Opare, Ersan, Sivok, Motta, Gökhan, Atiba, Tolgay, Olcay, Sosa, Mustafa
  • yine kalite bir maç yine mücadele ve hırsı görebileceğimiz 2 takım
    maçı 1-2 kazanırız goller 2. yarı gelir Dembaba yıldız olabilir 2. yarı çünkü Mustafanın gol becerisi kısıtlı ama rakip takımı fazlasıyla yoran,hata yaptıran, pressiyle bunaltan bir yapıya sahip
  • Pektemek 3 tane sallar.
  • 1-0 kazanalım ama yinede kazanalım isterse gol 90+14678 dakikada gelsin beni bağlamaz şu saatten sonra önemli olan 3 puandır Fenerbahçe kazandı Galatasaray büyük bi sürpriz olmazsa kazanacak o yüzden 3 puan şart .
  • Trabzonspor'un ilk 11'i: Hakan, Bosingwa, Aykut, Uğur, Mustafa, Medjani, Özer, Mehmet Ekici, Fatih, Erkan Zengin, Deniz

Cardozo yedek.. Acaba Ersun Yanal fazla atmayalım mı dedi
  • Mustafa aldığın paranın hakkını bu maç ver
  • Bilic sezon sonu gider umarım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hoca Bosingwa'yı umuyorum sağ bek'e almıştır, yine stoper oynatırsa yandık. Yusuf, Cardozo ve Waris'in yedek olması da garip. İlk yarı bekletip ikinci yarı vurmayı planlıyor diyeceğim ama biz pek bekletme becerisi olan bir takım değiliz.
  • Mustafa ne ya off kazma değilmi arkadaş bu adam ?
     STSL Süleyman Seba Sezonu 29. Hafta Trabzonspor- Beşiktaş 03.05.2015  19:00
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.