Şimdi Ara

STSL Süleyman Seba Sezonu 28. Hafta Beşiktaş-K. Karabükspor 27.04.2015 20.00 (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
747
Cevap
2
Favori
10.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: SixSixSix

Bursaspor'a karşı, deplasmanda galibiyet aldı Fenerbahçe. Hem de o kadar olumsuz tabloya rağmen. Galatasaray ve Fenerbahçe bu ligin iki büyüğü. Beşiktaş, Trabzonspor falan yanına yaklaşamaz bu iki kulübün. Galatasaray ve Fenerbahçe'nin ölüsü bile iş yapıyor. Beşiktaş'ın oynadığı futbolu oynasaydı bu iki kulüp, şimdiye çoktan garantilemişti şampiyonluğu. Fenerbahçe'yi günahım kadar sevmiyorum, ama gerçekler böyle. Bu ligde 4 büyük yok, 2 büyük var.

Bu nasıl bi mantık lan Ulan stadı olmayan biziz bizim ölümüz şu an lider

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Ride The Lightning

quote:

Orijinalden alıntı: SixSixSix

Bursaspor'a karşı, deplasmanda galibiyet aldı Fenerbahçe. Hem de o kadar olumsuz tabloya rağmen. Galatasaray ve Fenerbahçe bu ligin iki büyüğü. Beşiktaş, Trabzonspor falan yanına yaklaşamaz bu iki kulübün. Galatasaray ve Fenerbahçe'nin ölüsü bile iş yapıyor. Beşiktaş'ın oynadığı futbolu oynasaydı bu iki kulüp, şimdiye çoktan garantilemişti şampiyonluğu. Fenerbahçe'yi günahım kadar sevmiyorum, ama gerçekler böyle. Bu ligde 4 büyük yok, 2 büyük var.

Bu nasıl bi mantık lan Ulan stadı olmayan biziz bizim ölümüz şu an lider

Son 2-3 haftaya bile lider girseniz, bu ligi şampiyon bitiremeyeceksiniz. Bu benim varsayımım. Stadınızın olmaması bence sizin için bir avantaj. "Kartal gol gol gol!" diye bağırarak futbolcularınızı tedirginliğe sürükleyecek bir faktör yoktu bu sene.

• Ride The Lightning kullanıcısına yanıt
    stadınız olduğunda her sene şampiyon oluyordunuz sanırım ölünüz lider ya??liderliğiniz averajla biliyorsunuz galatasaray macı berabere bile bitse o zaman ikili averaj olacak ve puan eşitliğinde galatasaray yine önde olacak farkındasınız değil mi??....lig bittiğinde yine şerefli 2.likler diye yazacaksınız buralara ama lig sonunda ölünüz (!) her zamanki gibi yine 3. olacak...

feneri seviyorum kıymetini anlıyorum daha doğrusu.... mağdur edebiyatı yapıyor onlar da bu kadar beşiktaş kadar değil ama...
  • yıl olmuş 2015 hala Beşiktaşın büyüklüğünden bahseden renkliler var. gs 14 sene şampiyon olamadığı yıllar var, gs o senelerde büyüklüğünden bir şey kaybetti mi, kaybetmedi. Şimdide Beşiktaş bu durumda, bu 3 takım ne olursa olsun ister fb ister gs 20 sene şampiyon olamasın, büyüklüğünden bir şey kaybetmez aynı Beşiktaşın büyüklüğünden bir şey kaybetmediği gibi. Bu sezona gelirsek evet fikstür olarak Beşiktaşın işi çok zor, şampiyonluk şansı fb ve gs'ye göre çok daha zor. Ama zorlu ts deplasmanından 3 puan alırsak yolu yarılarız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doğrucuİnsan

ben kiptaş ı belediyenin olduğu için değil yapan şirket olarak söylemiştim. doğrudur. o zaman bu firmaların hepsini isme koyalım Toki arena dediği gibi.

neyse

Farkettiysen ben stadlara isim takmadım, resmiyette ne görünüyorsa onu söylerim. Dalga geçmek aşağılamak bana göre değil diğer insanlar beni ilgilendirmiyor. Bir yerin adı neyse resmiyette, odur benim için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RoadMonster

quote:

Orijinalden alıntı: Doğrucuİnsan

ben kiptaş ı belediyenin olduğu için değil yapan şirket olarak söylemiştim. doğrudur. o zaman bu firmaların hepsini isme koyalım Toki arena dediği gibi.

neyse

Farkettiysen ben stadlara isim takmadım, resmiyette ne görünüyorsa onu söylerim. Dalga geçmek aşağılamak bana göre değil diğer insanlar beni ilgilendirmiyor. Bir yerin adı neyse resmiyette, odur benim için.

Tamam aga sana bi şey demedim ki zaten. bu ilk bi mesaj vardı bizim stadla alay ediyordu ondan söyledim onu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.