Şimdi Ara

STSL Süleyman Seba Sezonu | 24.Hafta | Beşiktaş - K. Erciyesspor | 15.03.2015 | 16:00 (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
606
Cevap
1
Favori
8.741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: OttomanEmpire86

hocam olcay cizgiye inip orta yapabilir. ba ya yaklaşmıyor maç içerisinde. bu anlattıklarınızı derleyin toplayın beşiktaşın lig performansına bakın. aklıma gelenleri sayıyorum. konyaspor maçı, karabükspor maçı, sivasspor maçı, balıkesir maçı, genclerbirligi maçı, bursaspor maçı.. umarım yeterli olmuşturr benim hatirladıklarım bunlar. hangisinde iyi oynadı bu takım? kaç sefer kaleye vurdu kaç sefer kalesine top geldi bi istatistiklerini incelermisiniz? ligin yarısından coğunu bu şekil top oynadık ba nın gökhanın yetenekleriyle maç kazandık. sadece kapanmayı iyi yaptık liverpool, arsenal, tottenhama karşı cok iyi oyun oynadık bu nedenden dolayı.

Hocam kadro derinligi duşuk takım çok maç ve seyehat ediyor ayrıca domine bir futbolcu eksikliği var. Sahada komutan yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• blawer_s B kullanıcısına yanıt
    evet bu sorunları çözemeyen acemi bir klübüz. topcularımız acemi. derbileri verdik hadi olur böyle şeyler diyorum geçiyorum ama yöneticiler acemi olunca olmuyor. abi galatasarayı ankaraya cağırdın gelmediler? yahu madem istanbulda oynanacak gel kardeşim sarıyer stadına de ışık yok gündüz oyna maçını. millet türk futbolunun rezilliğini görsün. olimpiyata gittiler bitti iş. fener maçından sonra hakemlere saydırdı hiç birşey olmadı bizde onlara göre davranıcaz dedi değişmedi yine hiç birşey açıkcası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OttomanEmpire86

evet bu sorunları çözemeyen acemi bir klübüz. topcularımız acemi. derbileri verdik hadi olur böyle şeyler diyorum geçiyorum ama yöneticiler acemi olunca olmuyor. abi galatasarayı ankaraya cağırdın gelmediler? yahu madem istanbulda oynanacak gel kardeşim sarıyer stadına de ışık yok gündüz oyna maçını. millet türk futbolunun rezilliğini görsün. olimpiyata gittiler bitti iş. fener maçından sonra hakemlere saydırdı hiç birşey olmadı bizde onlara göre davranıcaz dedi değişmedi yine hiç birşey açıkcası.

Aynı fikirdeyim. Başkan beyfendi olcam diye ezik kalıyor kaale alan yok

• beşiktaşım bu sene inş. şampiyonda olacak uefada yolunada sonuna kadar devam edecek. çift forvet oynarsak bundan böyle puan vermeyiz gibime geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ricardo Quaresma

Eyy renkliler eğer biraz vicdanınız varsa bu takımı eleştirmek laf sokmak yerine alkışlardınız.Bu takımın stadı yok,parası yok,ligin en genç yaş ortalamasına sahip,takımın coğu yerli oyunculardan oluşuyor,hem avrupa hem ligde oynuyor 3 günde bir dünyanın bir ucundan bir ucuna uçuyor bu takımDaha ne olsun.Dünyanın en popüler takımlarından Tottenham,Liverpool gibi takımları eze eze yeniyor.Arsenali elinden kaçırıyor daha ne olsun azıcık o taraftarlığınızı bir kenara bırakında bu takıma biraz saygı gösterin..

Yahu şu mantığı bir türlü anlayamadım
    -Parası yok dediğin kulüp yolladığı oyuncularına milyon euro paralar ödedi
    -Parası yok dediğin kulüp piyasa yapabilecek Fernandes ve Q7 yi bedavaya yolladı
    -Parası yok dediğin kulüp bedavaya verdiği oyuncusunu üstüne para verip aldı
    -Parası yok dediğin kulüp Aybabayı yollayıp 2 katı paraya Blici getirdi. O Aybaba transfer yapmadan didinerek takımı 3.yaptı. Feneri evinde yendi. Buna karşılık Biliç neredeyse takımı komple değiştirdi ama yine 3.oldu ve ortada derbi galibiyeti yok.
    -Madem büyük kulüpsünüz akıl sahibi olan herkes o stadın 3 yılda biteceğini söylerken 1 yılda bitiririm dediniz? Her hafta neden stad arıyorsunuz? Sezon başında bir plan program yapılmıyor mu?
    -3 günde 1 maç konusuna gelince e yapacaklar tabiki. Milyon euro +maçbaşı paraları var. Emin olun futbolcular sizin kadar üzülmüyordur. Ki büyük takımlar bunu dert etmemeli.
    -Büyük takımları eledik vesvelesine gelince Asteras ve bitmemiş Brugge maçları derim
    -şu Bjk camiasındaki eziklik hissi nedir arkadaş? Başkanı çıkar borcum var diye ağlar, taraftarı hep bahaneler ardına sığınır yöneticisi Galatasaray'ı örnek verir?

Velhasıl kelam bu Beşiktaş yıllardır böyle. Bu zihniyet değişmedikçe de böyle devam eder gider.

• Töre'ye maşallah gerçekten , tek bizim için değil uçurumun kenarında olan milli takıma da ilaç olur inşallah . Olcay biraz daha toparlanmış gibiydi bugün , en azından saçmalamadı . Oğuzhan eski Oğuzhan olsa Ba her maç hattrick yapar
  • Bjk ın Oyuncuları çok genç ve acemi.Bu maçta iyiydiler ama haftalar ilerledikçe Tecrübe kalite daha Önem kazanacak.Kadıköy,tt arena deplasmanlarından puan çıkarması çok zor.

• Maçı özetini izledim skor yanıltmasın 2 gol defansa çarpıp girmiş Bjk'nin...Penaltı tartışılır.

Erciyes'in gol züperro 2 topları da direkten dönmüş büyük şanssızlık.

Töre aşmış artık takıma direk etki ediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: UNetwork

önce brugge sonra fenerı yenersek cınconcon da kaybederse bı dahakı hafta yıne erkenden sampıyonlugu ılan ederız

• ben onu bunu bilmem haftaya feneri yenemezse artı sonraki haftalar gs ve ts yi hiç konuşmayalım yok dem ba ba büyük golcü yok takım süper diye ben derby maçta katkı yapmayıp gol atamayan topçuya büyük topçu demem
  • quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

ben onu bunu bilmem haftaya feneri yenemezse artı sonraki haftalar gs ve ts yi hiç konuşmayalım yok dem ba ba büyük golcü yok takım süper diye ben derby maçta katkı yapmayıp gol atamayan topçuya büyük topçu demem

Her kelimesine katılıyorum
    Derbi kazanmadan şampiyonluk olmaz.febeye geseye gol atamadıktan iyi oynamadıktan sonrada hiç biri büyük topçu değildir.Daha önce kalecisiz bile yendik bunları,haftaya kazanmamamız için hiç bir neden yok.Biliç biraz cesur olsun yeter

• Fadeout kullanıcısına yanıt
    Özeti izleyerek skor yaniltmasin diyorsun ya bende buna tavim ya. 4 dakkalik ozet izleyerek futbol yorumcusu triplerine girmeyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: eagle1903ss

quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

ben onu bunu bilmem haftaya feneri yenemezse artı sonraki haftalar gs ve ts yi hiç konuşmayalım yok dem ba ba büyük golcü yok takım süper diye ben derby maçta katkı yapmayıp gol atamayan topçuya büyük topçu demem

Her kelimesine katılıyorum
    Derbi kazanmadan şampiyonluk olmaz.febeye geseye gol atamadıktan iyi oynamadıktan sonrada hiç biri büyük topçu değildir.Daha önce kalecisiz bile yendik bunları,haftaya kazanmamamız için hiç bir neden yok.Biliç biraz cesur olsun yeter

aynen öyle bilici geçtim bakalım futbolvcular gerçek Beşiktaşlımı yoksa paralı asker mi göreceğiz

• 5 tane atariz demistim

• Haftaya derbi ne olur
  • Eskisehirden 3, balikesirden 3 puan alsaydik simdi sampiyonluk kacinci haftada gelir onu konusuyorduk aslinda besiktas ya illa zor olucak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tebrikler beyler.. haftaya da fenere kitlerseniz keyfim iyice yerine gelecek
  • Beyler bu Mustafa ne olacak ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exnuc

Beyler bu Mustafa ne olacak ya

Pektemek bandajı çıkmış piyasaya yok satıyor Beşiktaş taraftarı arasında :)
    Adam bahtsız bedevi her an parcalanabilir

• Hatalı maçlarından biride bu maçmı? ne açıdan hatalı?
  • 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.