Şimdi Ara

STSL | 7. Hafta Kayserispor - Beşiktaş 15.10.2016 17.00 (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
180
Cevap
0
Favori
3.364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yunus626emre

Aga almeida kafa golü atıyodu falan. Bu pas bile veremiyor
    Forvette Guiza oynuyor sandım, duygulandım.
  • Takımda geçen senelerdeki oyun tarzından eser kalmamış. Ne sistem var ne bir şey. Takımda Beck, Aboubakar, Cenk, Necip ile beraber tam 4 kişi eksik oynuyoruz resmen. 43 dk oldu hala sistemi anlayamadım. Şenol hoca ne yapmak istiyor onu da çözemedim.

Sezon ortasında mutlaka forvet alınmalı. Aboubakara verilen para kayıp adeta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Janti

Takımda geçen senelerdeki oyun tarzından eser kalmamış. Ne sistem var ne bir şey. Takımda Beck, Aboubakar, Cenk, Necip ile beraber tam 4 kişi eksik oynuyoruz resmen. 43 dk oldu hala sistemi anlayamadım. Şenol hoca ne yapmak istiyor onu da çözemedim.

Sezon ortasında mutlaka forvet alınmalı. Aboubakara verilen para kayıp adeta.
    Nakoulma'nın pozisyon faul ama bizimkilere yapılanlar yanında hiç üzülmedim. Talisca'ya verilmeyen rahat 3 faul var.
  • quote:

Aga almeida kafa golü atıyodu falan. Bu pas bile veremiyor

Yok be abi almeidanın tel aviv maçıydı galiba, bi ton kafa golü kaçışmıştı, sonra quaresma yeter lan kaçırdığın deyip herkesi geçip golü atmıştı.

Aboubakar almeida dan iyidir bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ucabor

Nakoulma'nın pozisyon faul ama bizimkilere yapılanlar yanında hiç üzülmedim. Talisca'ya verilmeyen rahat 3 faul var.

Bence de üç pozisyonda da yere atti kendini talisca.
  • Tolgay ne yapiyor biri anlatsin
  • Soru Bankası kullanıcısına yanıt
    10 dakika önce de abuabakar iyi dedin 2 metreden kaçırdı. Şimdi boş kale kaçırır :(
  • Aboubakar iyi olacak
  • Şenol güneşin takımlarındaki forvetler bol gol atar demek için az biraz yetenekli bir forvet lazımmış demekki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -RüzgarGibiGeçti-

Şenol güneşin takımlarındaki forvetler bol gol atar demek için az biraz yetenekli bir forvet lazımmış demekki.
    Abou max 10 ataar
  • quote:

Orijinalden alıntı: -RüzgarGibiGeçti-

Şenol güneşin takımlarındaki forvetler bol gol atar demek için az biraz yetenekli bir forvet lazımmış demekki.

full sezon oynasa aboubakar atar fernandao da yeteneksiz kalas
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leonardo DiCaprio.

Aboubakar iyi olacak
    9 koner kullandık 1 tane gol atamadık. Bu kornerleri Kiev ya da Napoli kullansa rahat iki tane sallardı bize. Aboubakar para kazanmaya gelmiş buraya, bi tane etkili şut çekmeyi bırak boş kaleye atamadı.
  • Shark Power kullanıcısına yanıt
    1 tane atsında o da olur
  • quote:

10 dakika önce de abuabakar iyi dedin 2 metreden kaçırdı. Şimdi boş kale kaçırır :(

Ben eskiden takip ederdim kendisini. Bence iyi oyuncu sadece ironi yaptım orada. Onun dışında sadece biraz şansa ve gole ihtiyacı var.

Almeida nın ise sicili kabarık. Birçok sezonda kanser etmişti Beşiktaşlıları.
  • Dewre arasina bakar Abou idare etsin Gomez donecek zaten
  • Lige ambargo koycaz 3 yıl üst üste şampigknrjsuans
  • quote:

Orijinalden alıntı: junis

9 koner kullandık 1 tane gol atamadık. Bu kornerleri Kiev ya da Napoli kullansa rahat iki tane sallardı bize. Aboubakar para kazanmaya gelmiş buraya, bi tane etkili şut çekmeyi bırak boş kaleye atamadı.

Alıntıları Göster
    yok kafayı yedirtecek bu aboubakar. Patates çuvalı resmen. insan azıcık kafayı kullanır be öküz gibi abanıyor rastgele , televizyonu falan kırdıracak bu gidişle.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rock.n.Rolla

yok kafayı yedirtecek bu aboubakar. Patates çuvalı resmen. insan azıcık kafayı kullanır be öküz gibi abanıyor rastgele , televizyonu falan kırdıracak bu gidişle.

Alıntıları Göster
    Tolgay, Necip, Beck ve abubakar forma yüzü görmesin. Reziller
  • quote:

Orijinalden alıntı: sommet de la montagne

Lige ambargo koycaz 3 yıl üst üste şampigknrjsuans

Rvp nerde xD
  • Yeteneksiz ama atıyordu fenerde. Azda olsa bişey var denilebilirdi ferdi için.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.