Şimdi Ara

STSL 33. HAFTA | Beşiktaş - Osmanlıspor | 15.05.2016 | 19.00 (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
340
Cevap
6
Favori
5.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Zangieff

Sıyın bışbıkınım tişikkirlir...
    Osmanlı ne yattı be kardeşim, 17 takım elele verip şampiyon yaptınız jimnastik kulübünü helal

Ağlaaamaaa sarışın ağlaamaaaa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 Takım şampiyon olup 18 takımlı ligde 17 takım seviniyorsa,

O diğerinin neden sevilmediğine üzülmesi lazımdır.

Bir takım veya cemiyet toplum tarafından sevilmiyor ve dışlanmışsa onların sözlerininde bir anlamı yoktur.

Tebrikler BEŞİKTAŞ....

• Bundan sonra moda BEŞİKTAŞ

• quote:

Orijinalden alıntı: Büyük Amiral

quote:

Orijinalden alıntı: Sherlock Holmes - SP

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Sherlock Holmes - SP

TEBRİKLER BEŞİKTAŞ
    Bir TRABZONSPORLU olarak canı gönülden tebrik ediyorum. Şenol Güneş'e ve bize adam gibi yaşatmadıkları şampiyonluğu siz sonuna kadar yaşayın.
    TEBRİKLER ŞAMPİYON BEŞİKTAŞ

Sen önce Antalya yı hazım ette sonra konuş

(bu mesajı Fenerbahçeli olduğunu varsayarak yazıyorum)
    Her takımın tarihinde bu gibi rezillikler yaşanmıştır, bu sadece Trabzonspor için değil, Beşiktaş, Galatasaray, Fenerbahçe içinde geçerlidir hatta daha büyük düşünürsek 'dünya markalarından' Brezilya bile tarihinde 7-0 gibi bir mağlubiyet yaşamıştır. O yüzden sağa sola laf atarken geniş düşünün. Şimdi bu yazdıklarımı sen çevirirsin başlarsın 'Trabzon tterörist' gibi saçma bir söylem yapmaya, taraftarımızın genelinin (hepsi demiyorum ama çoğu) düşünmeden iş yaptığı su götürmez bir gerçek ama her hareket yapanı böyle sıfatlar mı veriyorsunuz? hayır. Mesela daha geçen eskişehir stadını yaktı ses çıktı mı hayır, tTürk insanı birbirini kışkırtmaya birbiri üstüne oynamaya devam ettikçe futbolda gelişmeyecektir önce birbirimize saygı duymalıyız, sağdan soldan kışkırtmalara izin vermemeliyiz, yoksa bende gelip burada "biz 7 yedik ama birkaç sene öönce tek golle sizin şampiyonluğu aldık, sahaya atladınız şampiyonuz diye sonra stadı yyaktınız. Araba devirdiniz, veya bundan birkaç ssene önce ayakla oynayarak alamadığınız şşampiyonluğu masa başında aldınız" mı diyeyim, sonra sonu gelmez bir tartışma mı olsun, biraz düşünerek konuşun.

'Trabzon tterörist' den sonrasını okumadım

Şaşırmadım. Senin gibi biri ancak böyle kaçamak bir cevap yazabilirdi. Atıp tutuyorsun, düzgünce anlattım sana ama naparsın işte bu kafayla çok bile yaşıyorsun . Umarım kafa yapısı olarak ggerekli olgunluğa erişebilirsin.

• Bu asla veda değil biz yine geleceğiz halaylarla türkülerle yer-gök inleteceğiz taş olsun şu kalbimiz unutsak bir an seni seviyoruz beşiktas'ım evvel ezelden beri.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xmxksk

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: asiruhh1903

Fener aglamaaaaaaaa yine mi 2.oldunuz yaa 70 milyon futbol takımına 30 milyon baskete harca, 13 milyon harcayan stadsiz her maçını deplasman da oynayan Beşiktaş şampiyon olsun fener aglamaaa

Görmemişin oğlu olmuş tutmuş şeyini koparmış gibi kırk yılın başında şampuan oluyorsunuz bide bunla övünüyorsunuz sanki her yıl şampuan oluyormuş gibi şerefli 3.lükler sizi bekliyor

AAaaaa ama böyle kızıp ağlıcaksan oynamaylım

Şampiyonlar liginde görürüz kim ağlayacak 8-0 lar geliyorr

• Vatan hayinisin sen bir beşiktaşlı olarak çok sevindim şampiyon olmamıza ve sonuna kadar da hak ettik çok zor şartlar altında güzel futbolumuz ile şampiyon olduk ama fb nin basket de finalde kaybetmesine de üzüldüm... senin gibi hayinlerin bir takımı olsa ne olur olmasa ne olur lig te tamam ama avrupa da takım ayırt etmek hatta yenilmesini istemek açıkça vatan hayinlliğidir senin zihniyetindeki adamlar milli takımda da bölünmeye neden oluyordu ama bitti sizin devriniz ulen sporda sanat da hayatın her yerinde varsınız ama az kaldınız kazıyacağız sizi tümü ile ülkemizden

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
  • Fb ön elemede elensede gs nin yediği kaymaktan birazda biz yesek

• quote:

Orijinalden alıntı: yuxeses

Vatan hayinisin sen bir beşiktaşlı olarak çok sevindim şampiyon olmamıza ve sonuna kadar da hak ettik çok zor şartlar altında güzel futbolumuz ile şampiyon olduk ama fb nin basket de finalde kaybetmesine de üzüldüm... senin gibi hayinlerin bir takımı olsa ne olur olmasa ne olur lig te tamam ama avrupa da takım ayırt etmek hatta yenilmesini istemek açıkça vatan hayinlliğidir senin zihniyetindeki adamlar milli takımda da bölünmeye neden oluyordu ama bitti sizin devriniz ulen sporda sanat da hayatın her yerinde varsınız ama az kaldınız kazıyacağız sizi tümü ile ülkemizden

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Heeee vatan haini mişim Avrupa da Türk takımlarını tutarım.Ama sizin içinizdekiler Fenerbahçe haksız yere braga ya yenilince burada göbek attılar niye çünkü çekememezlik var.Ben Beşiktaş ı canı gönülden tebrik ettim ne kadar burda laf söylesem de Avrupa da başarılı olmasını isterim vatan hainliğimi sizden öğrenecek değilim

• quote:

quote:

quote:

quote:

Fener aglamaaaaaaaa yine mi 2.oldunuz yaa 70 milyon futbol takımına 30 milyon baskete harca, 13 milyon harcayan stadsiz her maçını deplasman da oynayan Beşiktaş şampiyon olsun fener aglamaaa

Görmemişin oğlu olmuş tutmuş şeyini koparmış gibi kırk yılın başında şampuan oluyorsunuz bide bunla övünüyorsunuz sanki her yıl şampuan oluyormuş gibi şerefli 3.lükler sizi bekliyor

Geçmişi açmayı bu kadar seviyorsan sigma olomouc ile maç sonucunuzu bi yazda bilgi dağarcığımız canlansın

• Tebrikler BJK haketti.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Geçmişi açmayı bu kadar seviyorsan sigma olomouc ile maç sonucunuzu bi yazda bilgi dağarcığımız canlansın

Yada 0(sıfır) bahçemi 0puan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Leeds United bi bak

• Çok büyük başarı canım haklısın Onla övünün bari. Hİç demiyosunuzki Allah çarpıyor 1. yapmıyor. Kupa acımız felan yok fernerli bazı kesim hariç neyin ne olduğunu biliyor
  • Hakeden hakettiğini aldı. İnşallah seneyede bu başarı tekrarlarız.
  • En iyi oynayan takım şampiyon oldu bize de tebrik etmek düşer. Şampiyon olamadık üzülüyorum ama asıl üzüldüğüm şey Fenerbahçenin dün euroleague şampiyonu olamamasına sevinenleri hatta bununla dalga geçenleri görmek. Galatasaray eurocup ı alınca ne kadar sevindiysem dün de o kadar üzüldüm ülke içinde rekabet olur rakibinin kaybetmesini istersin ama ülke dışında bir olmamız lazım.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yuxeses

Vatan hayinisin sen bir beşiktaşlı olarak çok sevindim şampiyon olmamıza ve sonuna kadar da hak ettik çok zor şartlar altında güzel futbolumuz ile şampiyon olduk ama fb nin basket de finalde kaybetmesine de üzüldüm... senin gibi hayinlerin bir takımı olsa ne olur olmasa ne olur lig te tamam ama avrupa da takım ayırt etmek hatta yenilmesini istemek açıkça vatan hayinlliğidir senin zihniyetindeki adamlar milli takımda da bölünmeye neden oluyordu ama bitti sizin devriniz ulen sporda sanat da hayatın her yerinde varsınız ama az kaldınız kazıyacağız sizi tümü ile ülkemizden

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Heeee vatan haini mişim Avrupa da Türk takımlarını tutarım.Ama sizin içinizdekiler Fenerbahçe haksız yere braga ya yenilince burada göbek attılar niye çünkü çekememezlik var.Ben Beşiktaş ı canı gönülden tebrik ettim ne kadar burda laf söylesem de Avrupa da başarılı olmasını isterim vatan hainliğimi sizden öğrenecek değilim

CSKA Moskova'nın Türk destekçileri
    Avrupa Şampiyonlar Ligi'nde Trabzonspor'u konuk eden ve temsilcimizi 3-0 yenen CSKA Moskova'ya, tribünlerden sürpriz bir destek vardı!

Şike soruşturması ile birlikte başlayan Fenerbahçe-Trabzonspor çekişmesi CSKA Moskova karşılaşmasında da kendini gösterdi...

Rus taraftarların yoğunlukta olduğu Lujniki Stadı'nda bazı Türk taraftarların da CSKA takımını desteklemek için maça geldiklerini ifade etmesi dikkat çekti.

CSKA Moskova ile Trabzonspor arasında oynanan ve Rus temsilcisinin 3-0 kazandığı maçta bir grup Fenerbahçeli taraftar, CSKA tribünlerinde ev sahibi ekibin atkılarını açarak Trabzonspor aleyhine tezahürat yaptı.

MİLLİYET

• quote:

Orijinalden alıntı: Trietz

En iyi oynayan takım şampiyon oldu bize de tebrik etmek düşer. Şampiyon olamadık üzülüyorum ama asıl üzüldüğüm şey Fenerbahçenin dün euroleague şampiyonu olamamasına sevinenleri hatta bununla dalga geçenleri görmek. Galatasaray eurocup ı alınca ne kadar sevindiysem dün de o kadar üzüldüm ülke içinde rekabet olur rakibinin kaybetmesini istersin ama ülke dışında bir olmamız lazım.

Bütün dünya turk düşmanı ve bunu göremeyecek insanlarimiz var. Hala oyunla oyuncakla aldanıyorlar maalesef.

• quote:

Orijinalden alıntı: ^^Evo^^

Şampiyonluk maçı olacak inşallah. Allah utandırmasın.

Baştan sona hak ettik. İyi bitirelim ...

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.