Şimdi Ara

STSL 33. HAFTA | Beşiktaş - Osmanlıspor | 15.05.2016 | 19.00 (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
340
Cevap
6
Favori
5.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

3 de 3

BEŞİKTAŞ HANDİKAP 3-1 won,
    JOKO 0 MURRAY 2 won,
    CSKA KAZANIR

şampiyon BEŞİKTAŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ
  • 14.şampiyonluk hayırlı olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biz antalyayı hazım ederiz de siz CSKA ve 2. likleri nasıl hazım ediyorsunuz merak ediyorum. Var mı bi yolu felan ? (fb li olduğunu varsayıyorum.)
  • quote:

Orijinalden alıntı: aagir

Sadece sahada oynayarak şampiyon olduk.

Azizin futbol anlayışına çok ters

• Rakı içmekten ağzım uyuştu, bağırmaktan sesim kısıldı :) 1 saat önce filan eve geldim şimdi işe gidiyorum.. Beşiktaş'lı olmak çok büyük bir ayrıcalık bunu bir kez daha gururla söylüyorum. Renktaşlarımı öpüyorum, iyi dilekleri olanlara da selam olsun..çekemeyenler de... Neyse:))))

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _EsmeR

Biz antalyayı hazım ederiz de siz CSKA ve 2. likleri nasıl hazım ediyorsunuz merak ediyorum. Var mı bi yolu felan ? (fb li olduğunu varsayıyorum.)

2.lik te büyük bir başarı ve baskette Avrupa 2. Si olmayı başaran kaç Türk takımı var.Ama sizin hala kupa acınızı yazmanız saçma

• Durun durun daha bjk nin balonu patlayacak son maçımızı alırsak fb de berabere kalırsa puan farkını 8 e çıkarıp psikolojik baskı kuracahuuuu

• quote:

Orijinalden alıntı: sake_16

quote:

Orijinalden alıntı: Büyük Amiral

quote:

Orijinalden alıntı: Sherlock Holmes - SP

TEBRİKLER BEŞİKTAŞ
    Bir TRABZONSPORLU olarak canı gönülden tebrik ediyorum. Şenol Güneş'e ve bize adam gibi yaşatmadıkları şampiyonluğu siz sonuna kadar yaşayın.
    TEBRİKLER ŞAMPİYON BEŞİKTAŞ

Sen önce Antalya yı hazım ette sonra konuş

Trabzonspor taraftarı olarak adam tebrik ediyor sen dalga geçiyorsun

Çok ayıp

Ben tebrik etmesiyle mi dalga geçiyom adam hala 2010-2011 den bahsediyor

• quote:

quote:

TEBRİKLER BEŞİKTAŞ
    Bir TRABZONSPORLU olarak canı gönülden tebrik ediyorum. Şenol Güneş'e ve bize adam gibi yaşatmadıkları şampiyonluğu siz sonuna kadar yaşayın.

(bu mesajı Fenerbahçeli olduğunu varsayarak yazıyorum)
    Her takımın tarihinde bu gibi rezillikler yaşanmıştır, bu sadece Trabzonspor için değil, Beşiktaş, Galatasaray, Fenerbahçe içinde geçerlidir hatta daha büyük düşünürsek 'dünya markalarından' Brezilya bile tarihinde 7-0 gibi bir mağlubiyet yaşamıştır. O yüzden sağa sola laf atarken geniş düşünün. Şimdi bu yazdıklarımı sen çevirirsin başlarsın 'Trabzon tterörist' gibi saçma bir söylem yapmaya, taraftarımızın genelinin (hepsi demiyorum ama çoğu) düşünmeden iş yaptığı su götürmez bir gerçek ama her hareket yapanı böyle sıfatlar mı veriyorsunuz? hayır. Mesela daha geçen eskişehir stadını yaktı ses çıktı mı hayır, tTürk insanı birbirini kışkırtmaya birbiri üstüne oynamaya devam ettikçe futbolda gelişmeyecektir önce birbirimize saygı duymalıyız, sağdan soldan kışkırtmalara izin vermemeliyiz, yoksa bende gelip burada "biz 7 yedik ama birkaç sene öönce tek golle sizin şampiyonluğu aldık, sahaya atladınız şampiyonuz diye sonra stadı yyaktınız. Araba devirdiniz, veya bundan birkaç ssene önce ayakla oynayarak alamadığınız şşampiyonluğu masa başında aldınız" mı diyeyim, sonra sonu gelmez bir tartışma mı olsun, biraz düşünerek konuşun.

• Fener aglamaaaaaaaa yine mi 2.oldunuz yaa 70 milyon futbol takımına 30 milyon baskete harca, 13 milyon harcayan stadsiz her maçını deplasman da oynayan Beşiktaş şampiyon olsun fener aglamaaa

• quote:

Orijinalden alıntı: wmsnickers

3-1 gomezzzz hattrickkk

Ah beee gomez yine hattrick yapamadi:)

• Çekemeyen fbliler toplanmis yine. Tebrikler besiktas

• Zangieff kullanıcısına yanıt
    Ahahahaha yattı mı ahahahahaahahaahaaahahahh ilk yarı eyyamla aldığınız penaltı ve kirmizilarla buraya kadar geldiniz sanki iyi top oynuyormuş gibi bir de konuşmuyor musunuz fener aglamaaaa 70 milyon euro harca yine 2. Fener aglamaaa

• FB li basının istemeye istemeye ŞAMPİYON BEŞİKTAŞ yazması bir harika ya
  • quote:

quote:

quote:

TEBRİKLER BEŞİKTAŞ

(bu mesajı Fenerbahçeli olduğunu varsayarak yazıyorum)
    Her takımın tarihinde bu gibi rezillikler yaşanmıştır, bu sadece Trabzonspor için değil, Beşiktaş, Galatasaray, Fenerbahçe içinde geçerlidir hatta daha büyük düşünürsek 'dünya markalarından' Brezilya bile tarihinde 7-0 gibi bir mağlubiyet yaşamıştır. O yüzden sağa sola laf atarken geniş düşünün. Şimdi bu yazdıklarımı sen çevirirsin başlarsın 'Trabzon tterörist' gibi saçma bir söylem yapmaya, taraftarımızın genelinin (hepsi demiyorum ama çoğu) düşünmeden iş yaptığı su götürmez bir gerçek ama her hareket yapanı böyle sıfatlar mı veriyorsunuz? hayır. Mesela daha geçen eskişehir stadını yaktı ses çıktı mı hayır, tTürk insanı birbirini kışkırtmaya birbiri üstüne oynamaya devam ettikçe futbolda gelişmeyecektir önce birbirimize saygı duymalıyız, sağdan soldan kışkırtmalara izin vermemeliyiz, yoksa bende gelip burada "biz 7 yedik ama birkaç sene öönce tek golle sizin şampiyonluğu aldık, sahaya atladınız şampiyonuz diye sonra stadı yyaktınız. Araba devirdiniz, veya bundan birkaç ssene önce ayakla oynayarak alamadığınız şşampiyonluğu masa başında aldınız" mı diyeyim, sonra sonu gelmez bir tartışma mı olsun, biraz düşünerek konuşun.

'Trabzon tterörist' den sonrasını okumadım

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: asiruhh1903

Fener aglamaaaaaaaa yine mi 2.oldunuz yaa 70 milyon futbol takımına 30 milyon baskete harca, 13 milyon harcayan stadsiz her maçını deplasman da oynayan Beşiktaş şampiyon olsun fener aglamaaa

Görmemişin oğlu olmuş tutmuş şeyini koparmış gibi kırk yılın başında şampuan oluyorsunuz bide bunla övünüyorsunuz sanki her yıl şampuan oluyormuş gibi şerefli 3.lükler sizi bekliyor

AAaaaa ama böyle kızıp ağlıcaksan oynamaylım

• Yavhehe.gif

• O eskidendi.
  •  STSL 33. HAFTA | Beşiktaş - Osmanlıspor | 15.05.2016 | 19.00
    fener kupa almis beyler
  • Zangieff kullanıcısına yanıt
    Size verilen penaltılar,karşı takımlara gösterilen kırmızılar olmasa,kısacası fb'yi hakemler taşımasa şu anda ilk 5 için perşembe günü sivasla maçınız vardı.
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.