Şimdi Ara

STSL 25. HAFTA | Fenerbahçe - Kayserispor | 13.03.2016 | 19.00 (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
522
Cevap
0
Favori
6.988
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kayserililer yere atmaya başladı kendini.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kayseri şansa bi gol bulsa hakem daha ne taktikler uygulayacak çok merak ediyorum. Onun için izliyorum maçı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: S. Hawking

VanPersi Fernandao'nun kaçıracağını bilerek penaltıyı ona attırdı. Fernandao'yu karalama oyununa gelmeyin!!!

Hocam yaklaşık bi kaç haftadır yorumlarını takip ediyorum.Senin amacın nedir çok merak ediyorum gerçekten
  • quote:

Orijinalden alıntı: cato16

Malum takımın taraftarları da bir tuhaf. Adam eli ile kontrol ediyor topu, penaltı verilmeyecek mi şimdi?

2. Lik korkusu sardı onları

• quote:

Orijinalden alıntı: Circassian81

Fenerbahçe maçı kopardiktan sonra Fenerbahçe den bir oyuncu kırmızı gorebilir büyük ihtimal 70 den sonra genç bir oyuncu girer o görür
    quote:

Orijinalden alinti: Circassian81

Fenerbahçe maçi kopardiktan sonra Fenerbahçe den bir oyuncu kirmizi gorebilir büyük ihtimal 70 den sonra genç bir oyuncu girer o görür

Veya fark 2 ye çıkınca Kayseri lehine fauller çalınır
  • yine kırmızı kartlar penaltılar helal sizee ben bişi demiyorum hepsi haklıdır size göre ahahahah

FENERBAHÇE EVİNDE OYNADIĞI 13 RESMİ MAÇTA RAKİP TAKIMA 6 KIRMIZI KART ÇIKMIŞ ÇOK MU? Beşiktaş evinde oynadığı 13 resmi maçta rakip takıma 0 kırmızı kart çıkmış az mı?
  • Ne adamlarsınız ya ilk yarı Beşiktaş kaç puan aldı hakemler sayesinde? Bizim maçı bile hakem desteğiyle kazandınız ayıp

• quote:

Orijinalden alıntı: uA-TayfA

net faul
    İkincisatıdan atmadı kjaeri, haftaya da yoktu

Adam dokunmamış bile ne net faulü la. Futboldan anlamıyon yorum yapma bari

• Volkanın düdük çalmadan topu eline almasınada çok sinir oluyorum abi
  • Ulan ben böle kazanacaksam böyle haksız haram puanlar ile Nalet olsun kazanmayım.

• Beyler saçma salak yorum yazmayın %129388283 penaltıydı o pozisyon. Vallahi utandırıyorsunuz insanı

• quote:

Orijinalden alıntı: maho2306

quote:

Orijinalden alıntı: Fraulein

Birisi şunlara Sarı ve Kırmızı kartların futbolun bir parçası olduğunu ve oyun içerisinde bunları görmeye yönelik hareketler yaptığın zaman hakemin cezayı keseceğini öğretsin. Özellikle BJK'li arkadaşlara bir CD hazırlayıp, günde 3 öğün izletmek gerekiyor.

Her maç rakibimiz kırmızı görüyormuş, görür arkadaşım. Adama uçan tekme atarsan, gollük pozisyonda alaşağı edersen, topu elinle alırsan, formadan çekersen, hakeme küfür sallarsan vs vs kartı görür oturursun aşağı. Rakiplerimize tembih edin sahada adam akıllı mücadele edip kartlık hareketler yapmadan oynasınlar biz de 11-11 bitirelim her maçı.

Hadi kendi maçlarınızda camia olarak boy boy tvlere çıkıp ağlıyorsunuz, bari taraftar olarak bizim maçlarımızda sızlanmayı kesin.

Iyide sizin kafanizin basmadigi size neden cikmiyor bu kartlar neden hep sizin rakiplere cikiyor veya neden Beşiktaş en cok faule maruz kalan takim olmasina rağmen neden rakipleri hic eksik kalmiyor. Ya da cok basit caner Beşiktaş macinda nasil sahada kaldi niye atilmadi. Kirmizi ve sari oyun kurallarinda var tabi ama eyyam yapilmamak herkese esit olmak sartiyla. Gecen sene melo sayesinde gs şampiyon oldu melosuz gs nin hali ortada ve o melo bir türlü kirmizi gormedi her mac kirmizilik pozisyonu vardi. Sert bir lig olan italyada simdiden kac kart gördüğüne bak anlarsin. Yani hakem kararlari yuzde 60 sampiyonu belirliyor. Yizde 40 oynanan futbol. Su fenerin oynadigi futbol falan değil acik ve net

Bu eyyamlar size de yapılıyor. Ayrım yapmayın. 3 büyük takım çok kayırılıyıyor bu ligde. Ama tetikçi hakemler denk geldiği zaman da herkesten fazla doğranıyor 3 büyük takım. Caner olayına girersen konu bitmez ben de Beck derim. Melo konusunu herkes biliyor zaten. Biz hiç iyi oynuyoruz demedik. Zaten taraftarın büyük bölümü teknik direktörü de eleştiriyor defansif futbol yüzünden. Ama şu maçı objektif adam oturup izlesin çıkan 2 kart da doğru.

• Ulan Fenerli futbolcuların formasına el değse adamlar direk hakeme bakıyor, Kayseri'ye faul vermesi için tekme filan atılması lazım herhalde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paul Klee

Ne adamlarsınız ya ilk yarı Beşiktaş kaç puan aldı hakemler sayesinde? Bizim maçı bile hakem desteğiyle kazandınız ayıp

Sizde bizim maci hakem sayesinde kazandiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Rudy Fernandez

quote:

Orijinalden alıntı: uA-TayfA

net faul
    İkincisatıdan atmadı kjaeri, haftaya da yoktu

Adam dokunmamış bile ne net faulü la. Futboldan anlamıyon yorum yapma bari

net net çok net
    Veremedi sarıyı, yürek ister

• quote:

Orijinalden alıntı: meXel_

quote:

Orijinalden alıntı: cato16

Malum takımın taraftarları da bir tuhaf. Adam eli ile kontrol ediyor topu, penaltı verilmeyecek mi şimdi?

2. Lik korkusu sardı onları

Aynen öyle hocam
  • Nani yine aynı nani kesik yemek te yaramamış. Zarardan başka bir şey değil bu adam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: verdi001

Ulan ben böle kazanacaksam böyle haksız haram puanlar ile Nalet olsun kazanmayım.

Dedi Beşiktaş lı

• quote:

Orijinalden alıntı: asiruhh1903

yine kırmızı kartlar penaltılar helal sizee ben bişi demiyorum hepsi haklıdır size göre ahahahah

FENERBAHÇE EVİNDE OYNADIĞI 13 RESMİ MAÇTA RAKİP TAKIMA 6 KIRMIZI KART ÇIKMIŞ ÇOK MU? Beşiktaş evinde oynadığı 13 resmi maçta rakip takıma 0 kırmızı kart çıkmış az mı?

Maçı izlemeden önyargı ve fikirlerine göre yorum yapma. Buraya o pelantı pozisyonunu atarım utanırsın diyeceğim de yüzün kese kağıdı olmuştur zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: asiruhh1903

yine kırmızı kartlar penaltılar helal sizee ben bişi demiyorum hepsi haklıdır size göre ahahahah

Sizin stadınız mı vardı

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.