Şimdi Ara

Stsl 22. Hafta Gaziantepspor - Fenerbahçe 26 Subat 19.00 (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
142
Cevap
1
Favori
7.022
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 5 tane atarız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dick kovulmaya çalışıyor

• umarım son dakikada gol yiyerek kaybederiz
  • Şu alper'e neden oynamasın diyorsunuz çok şaşırıyorum. Elimizdeki en olgun Türk oyuncularda nbiri. Hatta 11'de istediği tek Tek Türk.
  • Zico ile harika kadro uyumu ve başarı yakalamistik aziz hocayı kovdu takimi dağıttı. Aykut hoca başarılıydı 3 temmuzda kulübü ayakta tuttu onunla yolları ayırdı. Ersun Yanal ile ofansif oyun ve başarı geldi yine hocayı kovdu. Demek basganın basariya tahammülü yok. Süreli adam almayi bonservis vermeyi seviyor.

• Fener bu maçı kaybeder.
  • çay varmı ?
  • ozan sdlzfjdghzdogdzf
  • Fb 2 - -1 veya 3-2 alır.

• how to nöşater
  • Sow bomboş kaleyi yine es geçti :D Bu futbolcu olmuşsa ben de olurdum herhalde. Kaç maçtır lan bu...
  • fabi saatli bomba
  • Sowun pozisyonunda adam topu eliyle durdu gibi gördüm

• Abartma istersen. O pozisyonda top direk ayağına gelse anlarım ama adam topa koşmak zorunda kaldı kaleci ve diğer oyuncular mesafeyi kapadı. Orada Messi ola bir şey yapamazdı. Pas bir defa yavaş ve kötü verildi. Orada pası direk oyuncuya atacaksın.
  • Noctivagant kullanıcısına yanıt
    Vah vah...
  • Futbol dünya da hızlı oyuncularla oynanıyor. Asist yapan Alper ve golü atan Lens dışında topla hızlı oynayan verkaç yapan, dikine giden oyuncumuz yok. Volkan Şen'i bu kategoride değerlendirmek isterdim ama o ne yaptığını kendi bile bilmiyor. Bize topu alınca hızlı çıkabilen, araya hızlı oynayan, kafasını toptan kaldırabilecek oyuncular lazım. Öyle Topal gibi Josef gibi, H.ali gibi, Şener gibi Fernandao gibi Topu alıp stop Edip etrafında bir tur dönüp ya geri pas atan ya da kaptıran oyuncunun yeri yok artık futbolda.... Kalecinin bile fit, çevik, hızlı oynayan oyun kuranı makbul artık. Bir tek stoperlerde biraz kazmalik siritmiyor. O kazmalarinda fizikli olması lazım. Omuz omuza da yıkılmaması, hava toplarını sektirmemesi rakibi tatlı sert müdahale ile korkutmak lazım. O da sadece bizim ligde işe yarıyor. O yüzden Lens Alper, kjaer ve skrtel dışındaki topçuları seneye gönderip yerlerine modern futbol eğitimi almış, Almanya'dan, Hollanda dan, Fransa dan, Brezilya dan, Afrika'da n gurbetçi, yabancı oyuncular bulmak lazım. Nasılsa 5 senedir kanser oluyoruz. Bir 5 sene daha sabredip genç, dinamik, hızlı oyuncularla bir takım oluşturup, Ersun Hoca gibi fiziğe, hıza, prese dayalı futbol anlayışıyla oynamak lazım. Çok mu şey istiyorum? Bıktım artık bu ağır top oynayıp, rakibe 2 calimda geçilip, topu ayağına alınca geri pas atan, araya top atamayan, araya kaçamayan, pas istemeyen, toptan kaçan, pozisyon bilgisi kısır olan topçular dan..... Az uz parada almıyorlar halen afra tafra.... Senin aldığının 5 de birine oynuyor Başakşehir li, krasnador lu, Kasımpaşa li topçular. Yazık...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Devian

5 tane atarız

5 yemeyinde
  • Takım resmen çöp

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fener bitmiş resmen
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.