Şimdi Ara

STSL 21. Hafta FENERBAHÇE - KASIMPAŞA 12.02.16 20:00 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
792
Cevap
0
Favori
9.767
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İçimden 2-2 geçiyor hayirlisi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim bu maçtan oyun anlamında umudum büyük Topal ve Josef olmadığı için.Alper-Ozan-Diego üçlüsü ileride de RVP olursa tadından yenmez
  • Parerıa 1-0 olsun bizim olsun mantığıyla çıkarsak maç zor olur ama Kasımpaşa çok eksik var bakalım nasıl maç olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeremiKılarksın

Maçlarda oyuncuları dikkatli izlersen anlarsın. RVP yi çok severim ama bu takım için fazla.

Hocam kastettiğin RvP nin koşularıysa, yarattığı boşluklarsa vs. haklısın. Bizim oyunculara özellikle orta sahaya fazla RvP evet. Ama "ben sizden büyüğüm, takımın en yeteneklisi benim, en çok bana pas atacaksınız" gibi tavırlarla burnu havada kibirli,egoist bir şekilde davrandıgını düşünmüyorum.

• Magnum44 kullanıcısına yanıt
    Hayır performansından bahsetmiyorum. Gerçekten egoist değil ama çok üst seviye bir oyuncu. Dengelerin kurulması için 10 tane daha Nani lazım bu takıma. Sahada diğer oyuncular RVP'ye kolay kolay bir şey diyemiyorlar. Kuyt kadar profesyonel değil.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ülker stadyumu asdasdasd
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bear-Hunter

Ülker stadyumu asdasdasd

Hic bir marka degeri tasimayan yillik 4 milyon euro veren Türk Telekom'dan iyidir.

Avrupaya açılan, yıllık 10 milyon Euro veren Ülkeri kıskanmaya devam. Boykot et sen.

Ülker boykot.

• - Hak eden kazansın
    - Zor Be
  • lord of the penaltı
  • Vitor senin kafana

Ulan kadlec ne ??

• Kadlec ön libero mu? Aaaaaaaaaaaaabi neden ya nedeeeen?! ULAN Topuzu oynat, ulan Meireles'i oynat, ulan Alper'i oynat. Bu adam niye beynini kullanmıyor ya
  • Kadroya baktim. Tam olarak anlayamadim. Kadlec nerde oynuyor?

• Vitor yine taktik zekasını konuşturmuş.

• Ya yeter josef çapsızından orta saha varken defans koymaktan 5 stoper 3 ön libero çık istersen hatta RvP yerine Ba'yı koyalım uzun hem kafa golü atar forvete de defans koyalım

• Bu yaşta kafada saç bırakmayacak bu vitor denen vasıfsız herif. Vasıfsız dediğime bakmayın o kelimenin altında sülalesinden girdim portekizdeki köyünden çıktım. Tez vakit gitmeli bu adam. Böyle bir şey olamaz yav.
  • Kadlec

• Kasımpaşa'nın farklı galibiyetle sahadan ayrılmasını istediğim maç.

vitor pereira maça üç stoper oyuncusuyla çıkmak nedir görsün. Diğer takımların orta sahası topu forvete taşır bizimkiler defansa taşıyor.

Bu yılda şampiyonluk hayal. Son haftalarlda 3 puanla veririz yine
  • bugün beni tek mutlu edecek şey rvp nin gol atması. çünkü bu hocayla şampiyon falan olamayız. korkaklar her zaman kaybeder.
  • Bakalım Kadlec'ten umutluyum ben, ama muhtemel 11'deki gibi Alper olsaydı iyiydi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.