Şimdi Ara

STSL 2016-2017 Fenerbahçe - Akhisar 06.11.2016 19.00 (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
423
Cevap
3
Favori
7.451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • josefin şu pası emreyi hatıtlattı... Böyle uzun çapraz pasları çok göremiyoruz emreden sonra
  • Top kendine ait rakipte değil uzaklaştıracak sen kafanı sokuyosun bu çift vurustur benmi yanlış biliyorum ceza sahdı içinde bile olsa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rodagella bize olsa kaleyi desersin😡😡😡😡

• quote:

Orijinalden alıntı: WrathofGlatzeman

Penalti yazanlardan açıklama bekliyorum,arkasini görmeden topu uzaklastirirken adam kafa atarak giriyor coft vurus değil mi bu?

Bir oyuncunun, hakemin kanaatine göre aşağıdaki ihlallerden birini yapması durumunda rakip takım lehine bir endirekt serbest vuruş verilir:[1]
    Tehlikeli bir tarzda oynarsa,
    Rakibinin ilerlemesine mani olursa,
    Kalecinin elindeki topu oyuna sokmasına engel olursa,
    Oyuncunun ihtar veya ihraç edilmesi için oyunun durdurulmasına neden olan bir ihlalde bulunursa.

Boşverin versin sonra vermedi diye ağlayanlar çıkar.
  • Trabzon maçında hakemin kararlarıyla yenen bjk bura gelmiş penaltıya seviniyor gol kaçıncada rodellaga'dan süpheleniyor Ne kafası bu

• quote:

Orijinalden alıntı: ucabor

Zaten 14. dkda Kjaer'in pozisyonuna çalması lazımdı başta. Bir de hala penaltı değil diyorlar yüzsüzlüğe bak.

Fark 6ya indi tutuşmaya başladınız

• hügo nun maçı sattığına dair henüz elimizde net veriler yok.

ama hügo bu gidişle akhisarı düşürecek gibi
  • bencede penaltı değildi en direk verebilirdi pozisyona bu arada penaltı özürlüsü adama penaltı attırmak
  • Ozan ne zaman iyilesecek beyler?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bizim aleyhimize verilen kararlar bjknin lehine verilen kararlar, çok komik ve yazık. Yapmak istedikleri çok açık kim dur diyecek bu iğrenç düzene

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: edirneli86

quote:

Orijinalden alıntı: WrathofGlatzeman

Penalti yazanlardan açıklama bekliyorum,arkasini görmeden topu uzaklastirirken adam kafa atarak giriyor coft vurus değil mi bu?

Bir oyuncunun, hakemin kanaatine göre aşağıdaki ihlallerden birini yapması durumunda rakip takım lehine bir endirekt serbest vuruş verilir:[1]
    Tehlikeli bir tarzda oynarsa,
    Rakibinin ilerlemesine mani olursa,
    Kalecinin elindeki topu oyuna sokmasına engel olursa,
    Oyuncunun ihtar veya ihraç edilmesi için oyunun durdurulmasına neden olan bir ihlalde bulunursa.

Boşverin versin sonra vermedi diye ağlayanlar çıkar.

Kardeş yanlış görmediysem adamın yüzüne temas var, temas olduğunda nasıl endirekt vuruş oluyor? Ben böyle biliyorum kuralı.

• quote:

Zaten 14. dkda Kjaer'in pozisyonuna çalması lazımdı başta. Bir de hala penaltı değil diyorlar yüzsüzlüğe bak.

doğru herkes qaresma olup adamın ayağını bacağını eline vermesi gerek yüzsüzlüğe bak
  • Ozan iyiselesir mi yaw derbiye.

• Topal yok ozan yok derbide kim oynar

• Al aynı pozisyon fenere ama hani penaltı yok ortada. Bu emek hırsızları nereye kadar devam edecek böyle

• O değil de rodega nasıl bi vuruş yaptı öyle?

• BEn direk penaltı yazdım zaten bazıları endirekt falan demişte adamın suratına ayak geliyor buna yok penaltı derse hakem sabaha kadar öttürüler ortalığı.
  • edirneli86 E kullanıcısına yanıt
    tehlikeli hareket başka direk temas başka. Karıştırmayın ikisini. Burada direk müdahele var. Kuralda bilmeden tekme endirekt demiyor. Zaten kasti olsa direk kırmızı
  • Göz kapağında yırtık nedir ya

• quote:

Orijinalden alıntı: Monster98

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Monster98

quote:

Fark 6ya indi tutuşmaya başladınız

Bu dediğine kendin inanmıyorsundur eminim. Fark 6'ya düşmüş tutuşmuşuz şakacı seni.

Ne ağlıyon la o zaman

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.