Şimdi Ara

STSL 2016-2017 Antalyaspor - FENERBAHÇE 12.12.2016 20.00 (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
508
Cevap
1
Favori
12.241
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gençler hakikaten fauldü gol. Top çok alçakta ve o adamın topa kafa vurma hakkı var. Bu sırada Sow röveşataya kalkıp adamın kafasına da topla birlikte vurarak golü atıyor. Bu fauldür. Güzel goldü ancak kurallar da böyle maalesef faul...
  • quote:

Orijinalden alıntı: nightsniffer

Gençler hakikaten fauldü gol. Top çok alçakta ve o adamın topa kafa vurma hakkı var. Bu sırada Sow röveşataya kalkıp adamın kafasına da topla birlikte vurarak golü atıyor. Bu fauldür. Güzel goldü ancak kurallar da böyle maalesef faul...

https://twitter.com/numara12/status/808566606184009728
  • quote:

Orijinalden alıntı: I need $

quote:

Orijinalden alıntı: nightsniffer

Gençler hakikaten fauldü gol. Top çok alçakta ve o adamın topa kafa vurma hakkı var. Bu sırada Sow röveşataya kalkıp adamın kafasına da topla birlikte vurarak golü atıyor. Bu fauldür. Güzel goldü ancak kurallar da böyle maalesef faul...

https://twitter.com/numara12/status/808566606184009728

Bu video yu atman seni degil bizi haklı cıkarıyor haberin olsun , bu harekette faul ve vermemis fakat vermesi gerekiyormus yani hata yapmıs fakat hatayı gol pozisyonunda yapmadı ve dogru karar verdi ve bunu en fanatik gazetecileriniz , efsane futbolcularınız bile kabul etmisken sizin kabul edip etmemeniz cokta önemli degil

Skora etki eden dünkü hataları bana kalırsa , hasanin m'billa ya yaptıgı penaltıyı vermemesi , alpere yapılan penaltının verilmemesi , souza ya kırmızı gösterilmemesi.

• 1 kez yanlış karar veren bir hakem bir daha hiç doğru karar vermesin mi o zaman? Buna da tehlikeli hareketten faulü çalacaksın.

Futbol Oyun Kuralları Kitabı; Kural 12 Madde 2 Endirekt Serbest Vuruş "Tehlikeli Şekilde Oynamak" Alt maddesi:

Tehlikeli şekilde oynamak topla oynamaya çalışırken başkasını(oyuncunun kendisi de dahil olmak üzere) sakatlama tehdididir ve yakınındaki bir rakip oyuncunun sakatlanma korkusuyla topla oynamasının engellenmesi de bu duruma dahildir.

Hakemin görüşüne göre, rakibe tehlikeli olmamak şartıyla, makas veya bisiklet vuruşuna(röveşata) izin verilir.

Kural gayet net...
  • Fenerbahçeli dostlar bu puan kaybına çok üzülmesinler. Çünkü Fenerbahçe özellikle Rıza Çalımbay geldikten sonra daha diri bir top oynayan Antalyaspor'a karşı çok da kötü oynamadı. Üstüne üstlük deplasmanda çok önemli bir Avrupa maçını kazanarak gelmiş bir takımı ben ligindeki ilk maçında daha tutuk beklerdim ama Fenerbahçe girdiği pozisyonlardaki fırsatları kullanabilse kazanabilirdi.

Moussa Sow'un attığı gole bakacak olursak da o pozisyon ne yazık ki net faul arkadaşlar.
  • Bu adamlar cidden komik aynı maç içinde aynı hakem aynı pozisyonda farklı 2 karar veriyor ve hala bık bık bişeyler söylüyorlar,bir adamın bir standartı olur antalyalı yapınca devam çubuklu yapınca düdüğü çalarsan ben orada art niyet ararım sıvama ararım.
  • Laurent Koscielny bu sezon attığı gol

https://www.youtube.com/watch?v=pnvOnK5kSOY

ne yazık ki ülkemizdeki reyting uğruna yorum ve şovlar yapan cibiliyetsizleri değilde tarafsız bir hakemin " Mark Halsey " Gol verirdim diye değerlendirmesi.

aynı hakem maç Rize
  • özette gördüğüm iki penaltı verilmemiş sow ve alperinki.
  • Geçen sene cünyt burada devam kararı vermişti ahh sizi sıvacılar sizi ahh eyyamcılar sizi aynen moruk lig temiz biz ağlıyoruz

STSL 2016-2017 Antalyaspor - FENERBAHÇE 12.12.2016 20.00
  • Verilmeyen penaltı...

Verilmeyen kartı......

Verilmeyen ofsaytı gördüm de....

Ama böylesine buz gibi golün verilmediğini ilk kez görüyorum....

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dijitalevren

Olaylara kendi açılarından bakan fenerliler birazda geniş ve düz açı ile bakarsalar Beşiktaş maçında persi kırmızı olmadı Antalya maçı souza ya kırmızı gösterilmedi olmadı penaltı var olmadı dersek te zaten farklı tezleriniz çürümüş olur. Hakem sadece size karşı kötü değil nerede ise bütün takımlara aynılar hakemlerden memnun olan var mı hiç bu ülkede !!! Beşiktaşı yakan hakeme Feneri yakan hakeme bakarsanız bizim hakemlerimiz yine iyi sayılır. Siz ahkam kesen ben hakem sayılmayan iki kişinin hatasına gönderiyorum bakın... Beşiktaşı yakan bu hakem Beşiktaş aleyhinde konuşuyor hadi ordan hehehe

Fenerbahçe ve gs nin şampiyonlukları bu yüzden fazla işte :-) Onun için fener ağlama bence.

https://www.youtube.com/watch?v=CW59dfCMnZk

https://www.youtube.com/watch?v=WcdDOUakc0c

ikinci vidyo için hakem kendisi de yıllar sonra ligtv de itiraf etti.Penaltı değil hatta faul bile yoktu faul bile olsaydı pozisyon ceza sahası dışındaydı dedi ama mırmiç de penaltıyı kurtarmıştı. iyi kaleciydi.
    Hakemin lig tv de itiraf ettiği vidyohttps://www.youtube.com/watch?v=E3eweqPEk3Q&ab_channel=SporunMerkezi

• Beşiktaş buz gibi kaldı çokkez onun için şerefli ikincilik dedi Seba...
  • Salın şu BJKlileri şimdi hakem çok doğru doğru derler bir hafta sonra ilahi adalet ağlamaya başlarlar cevap bile vermeyin..

Bide komik olan hem şuan yorumcu olan eski hakemin dediklerine katılıyorlar hemde o hata yapmiş diye videosu koyuyorlar bu ne pehriz bu ne lahana turşusu kardeş ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AmoR_

Salın şu BJKlileri şimdi hakem çok doğru doğru derler bir hafta sonra ilahi adalet ağlamaya başlarlar cevap bile vermeyin..

Bide komik olan hem şuan yorumcu olan eski hakemin dediklerine katılıyorlar hemde o hata yapmiş diye videosu koyuyorlar bu ne pehriz bu ne lahana turşusu kardeş ?

Bu hakemlerin hepsi aynı kıvırıyorlarda kıvırıyorlar,hakemlikleri bitse bile kıvırıyorlar,aynı maç içinde antalyalı oyuncu yapınca devam biz yapınca golü yiyen hakem ile hakemliği sonrası bu yorumları yapan yine hakem aynı kafa aynı sıvama.

Fenerbahçe-Galatasaray maçı A.Çakar: "Sow harika bir röveşata ile Fenerbahçe'yi öne geçirdi"
    (18.03.12)

Antalyaspor-Fenerbahçe
    A.Çakar: "İptal kararı doğru top kafa mesafesinde"
    (12.12.2016)

• quote:

Orijinalden alıntı: I need $

quote:

Orijinalden alıntı: AmoR_

Salın şu BJKlileri şimdi hakem çok doğru doğru derler bir hafta sonra ilahi adalet ağlamaya başlarlar cevap bile vermeyin..

Bu hakemlerin hepsi aynı kıvırıyorlarda kıvırıyorlar,hakemlikleri bitse bile kıvırıyorlar,aynı maç içinde antalyalı oyuncu yapınca devam biz yapınca golü yiyen hakem ile hakemliği sonrası bu yorumları yapan yine hakem aynı kafa aynı sıvama.

Fenerbahçe-Galatasaray maçı A.Çakar: "Sow harika bir röveşata ile Fenerbahçe'yi öne geçirdi"
    (18.03.12)

Antalyaspor-Fenerbahçe
    A.Çakar: "İptal kararı doğru top kafa mesafesinde"
    (12.12.2016)

Hocam çok haklısın diyorum ya bunlar kimin söyledigi önemli değil geçenlerde şu Deniz Ateş B. istifa eden fenerbahçe için ileri geri demeçlerde bulunmuş hemen oooo çok hakliii yok çok iyi çok iyise niye istifa etti TS maçını resil rusfa etti tabi satmadıysa maçı :)

• geçmiş olsun arkadaşlar.
  • yazık oyuncuların emeğine futbolu katlediyorlar hakemlerin çoğu
  • dünkü maçı izlemedim ama bjk ile oynadığımız maçta maçın başında simona kart çıkardıktan sonra bjk nin kasten yaptığı bir ton kartlık hareketi es geçtiler .ben şaşırmıyorum artık böyle şeylere takımın hakkını arayan olmadığı için daha çok yaparlar bunları
  • Bugün gsnin kadikoyde kupa kaldirdik dediği maçın hakemininin cüneyt çakır olması..ve o maçta dia yı 65 de yok yere atması..

Gs ye 2 tane super kupa veren hakemde cüneyt tir...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence gol faul. O vermiş bu vermemiş falan olmaz. Yüksekteki topa vururken rakibin kafasına tekme atmış, daha ne olması lazım faul için. Verseydi bu pozisyon o kadar dikkat çekmeyecekti doğru karar bence. Penaltı pozisyonları tartışabilir. Ama onlarda çok bariz değil bana kalırsa. 4 büyükler anadolu takımlarına karşı korunuyor. Ama sadece diğer türlü olduğunda gündem oluyor. Maalesef bu böyle. Sonra bir hakem çıkıp doğru maç yönetmeye çalışınca asılıp kesiliyor.
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.