Şimdi Ara

STSL 2016-2017 32. Hafta | Galatasaray-Osmanlıspor 19 Mayıs 2017 Cuma 20:00 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
2.655
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • amaç 2.0 dan maçı verelim de tudor rezil olsun yollasınlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • allahtan muslera çıktı izin vermedi gole yoksa 2.2 biterdi maç

• birazdan 2.1 olacak izileyin hainler iş başında

• 65 ten sonra fizik olarak çok düştük .
  • Abi yok sanki hakem izin veriyo da bizimkiler atsın.3 oluyordu hakem faul verdi , yapacak bir şey yok.

• Muslera'nın hava toplarındaki zafiyeti olmasa gerçekten dünyanın en iyi kalecilerinden biri.

Ayağı, zamanlaması, refleksleri, soğukkanlılığı, içgüdüsü, çevikliği, istikrarı her şeyi harika adamın, sadece hava toplarında kötü. Büyük eksiklik aslında ama o da olsa dünyada ilk 5'e girer. Bu haliyle bile ilk 20'de kesin, ilk 10'u da zorlar formuna göre.
  • Hamza zaten çıkardı maçın en iyisini , bir yol olmaz daha Osmanlı'dan

• quote:

Orijinalden alıntı: largo21

Şampiyon olamamanız sizin kollandığınız gerçeğini değiştirmiyor.Bursaspor maçından bahsediyorsunuz evet Q7 kırmızı görmeliydi ama Bilal de görmeliydi sakın bunu konuşmayın.Sakın bu pozisyonları da görmeyin sakın.

https://twitter.com/Gntkn10ay/status/864434592169775104

Beşiktaş ligin fişini çekecek Başakşehir maçında 1. golü yiyoruz ama 2. gol 50 cm ofsayt ama gol veriliyor.Fb maçında emenike net faul yapıyor Fabriye ama bunu kimse konuşmuyor.Nasıl kollanmaysa bu

Bilalin pozisyonunu bilmiyorumda, q7 3 kere görse yeridir 3 kere. 1 tane olur hoca görmedi dersin 2 olur neyse dersin 3 kere kırmızılık pozisyona göz yumulmaz. Ayrıca Bilal bu konuda "vukuatlı" değil. q7 kollandığı açık açık bilinen bir isim..

maçta 1-1 olacaktı diyorsunuz öncesinde ofsayt var neye göre diyorsunuz. brumanın %100 gollük pozisyonunda hiçbirşey yapmamışken hatta ona faul yapılmışken rakibin lehine faul çalınıyor. GS kollandı oluyor. nasıl bu kafaya ulaşılabiliyor anlamıyorum.

• Bu leşleri izlemeye nasıl dayanıyorsunuz, ben artık özet bile izlemiyorum. Dursun gidene kadar da izlemeyeceğim

• quote:

Orijinalden alıntı: nil2014

Bu leşleri izlemeye nasıl dayanıyorsunuz, ben artık özet bile izlemiyorum. Dursun gidene kadar da izlemeyeceğim

İzlesende izlemesende değişen birşey olmayacak. Yönetim izlenmeye göre değişmiyorki. Tepkiler gelince değişiyor.
    Adnan Polatın son senesinde de millet böyle yaptı. Takım 5 yesin 10 yesin. tamam yesinde öbür sene hayvan gibi güçlü takım kuruldu hatırlarsanız Liverpoola 3 atmıştık fıstık gibi oyunla. Ancak avrupada yer alamadık. Alsak belkide çok iyi başarı elde edecekti ama 3-5 yediğimiz için yer alamadık. Öyle olmasına gerek yok. Ne kadar iyi yerde bitirirsek o kadar iyi.
  • utanmaz dursun istifa et artık

• Tolga Cigerci Ndiaye'ye adım attırmadı her yere koştu keşke kafa sutu da gol olsaydi be.
  • Tolga Ciğerci seni savunacağız..
  • Takım muslera bruma.sini dışında çöplük bu çöplüklerle anca bu kadar.

• quote:

Orijinalden alıntı: asosyal yaratik

Tolga Cigerci Ndiaye'ye adım attırmadı her yere koştu keşke kafa sutu da gol olsaydi be.

Şut çekmese iyi oyuncu aslında

Takımda herkes yıldız olmaz Tolga gibi askerlere de ihtiyaç var. Bence de olumlu oynuyor. Sanırım hiç golü yok bizde o yüzden gol atmak istemesini anlayabiliyorum, bir gol bulsa belki hırs yapıp dağa taşa vurmayacak topları.

Maliyeti ve yaptırdığı penaltı yüzünden çok eleştirildi ama iyi topçu. Üstelik daha 25 yaşında. Tolgayı savunma konusunda yardım lazım olursa çağır

• quote:

Orijinalden alıntı: asosyal yaratik

Tolga Ciğerci seni savunacağız..

Sneijder çok rerörörö diye konuşuyorsun.Mayıstıro xelçuk'u da eleştir biraz...

Semih'e geri pas...Linnes yan pas ee bunu bende yaparım 1 hafta antrenmanla

Asgari ücret + sigorta + yemek'le TR'ye dönerim...Son olarak florya'da bir oda versinler yeter
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.