Şimdi Ara

STSL 2016-2017 29. Hafta | Bursaspor - Galatasaray | 01 Mayıs| 20.00 (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
148
Cevap
0
Favori
5.043
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tudor hiç kurcalamayacaktı, bu sistemden devam edecekti. 3'lüymüş stopere Cavanda sağ beke Semih falan uğraşmayacaktı.
  • Hocam paradan bağımsız Hamza nin transferleri zaten genelde türk ve alt seviye oyunculardan bi de tanımadığı oyuncuyu almaz. Bu da zaten futbolla ilişkisini gösteriyor. 3 kupa aldığı günün ertesi günü ana avrat küfrediyordum allah aşkına bu adamla revizyon yapmayın diye. Meloyu tellesi brumayi gönderip jem karacan Bilal i falan aldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alanya akhisar adana ve bursa bu maclarin ortak özelliği attığımız fazla gol ve hücüm hattımızı rahat bırakmış olmaları bizim hücumda sorunumuz yok net olarak orta sahamız ve defansımız berbat

• Bu arada semih oynasaydı maç 3-3 falan biterdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: dgkn77

Hocam paradan bağımsız Hamza nin transferleri zaten genelde türk ve alt seviye oyunculardan bi de tanımadığı oyuncuyu almaz. Bu da zaten futbolla ilişkisini gösteriyor. 3 kupa aldığı günün ertesi günü ana avrat küfrediyordum allah aşkına bu adamla revizyon yapmayın diye. Meloyu tellesi brumayi gönderip jem karacan Bilal i falan aldi

Bizdeyken yaptığı transferlerin hepsinden verim aldık bir tek Jem tutmadı. Bilal diyenlere gülüyorum zaten adam mükemmel performans gösterdi ne Bilal?

Melo falan filan ben anlatmaktan sıkıldım boşver.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ercn80

göbekli gamsız sneijder her topu ezdin be al ereni de poldiyle ikisi oynasın sezon sonu derhal şutlanmalı bu adam yetti yahu ayakta duramıyor

Form is temporary, class is permanent.

STSL 2016-2017 29. Hafta | Bursaspor - Galatasaray | 01 Mayıs| 20.00
  • Bilmem kaç maç sonra ilk defa gol yemememiz takımın düzeldiğini değil Bursaspor'un ne kadar kötü durumda olduğunu gösteriyor gaza gelmeyelim lütfen
  • rakip vasatın altındaydı kendimizi kandırmayalım bu kadro seneye değişecek değişmek zorunda

özellikle şu defans hattı komple değişmeli 2 tane çakılı uzun piqe tarzında adam arasın bulsunlar yoksa daha çok kanser oluruz seneye,carole semih balta çalık artık bitmiş yatmaya oynuyorlar burda
  • Allah bilir şu skora aldananlar olur şimdi.
  • Bruma türkiyenin messisi aga bu oyuncuyu bu sezon satarlarsa floryada cıplak protesto yapacam aha buda mesajım rez alın
  • quote:

Orijinalden alıntı: GЅ

Sneijder gene asist , 13 yaptı.

Adam 10 hafta ortada yok, sonra bi maç denk getirip istatistik kasıyor

Sneijderin ölüsü yeter hocam sene sonu ücretinden kısarsa gitmesin bence
  • Takımın galibiyetine üzülür olduk. Bu yönetimin defolmasi icin daha ne olması lazim. Çapsız yönetimin ruhsuz takımı, insanları futboldan soğuttunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: flocky88

quote:

Orijinalden alıntı: GЅ

Sneijder gene asist , 13 yaptı.

Adam 10 hafta ortada yok, sonra bi maç denk getirip istatistik kasıyor

Sneijderin ölüsü yeter hocam sene sonu ücretinden kısarsa gitmesin bence

Şu ölüsü yeterciliği bi bırakamadık... Şu anki durumumuzun en büyük sebeplerinden biridir bu. Kıraathane kafasından kurtulmak lazım artık.

• Uefa'ya gidelim abi ozledim Avrupa'yı, Tr ile zevki olmuyor, Avrupa takımıyız biz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Skor ve oyun iyiydi yalnız bu bizim iyi olduğumuz için değil bursasporun kötü olmasından diye düşünüyorum . Yalnız brumayla sözleşmeyi uzatmalıyız , adam giderse takım anadolu takımı gibi olacak gayet açık net bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: asosyal yaratik

quote:

Orijinalden alıntı: dgkn77

Hocam paradan bağımsız Hamza nin transferleri zaten genelde türk ve alt seviye oyunculardan bi de tanımadığı oyuncuyu almaz. Bu da zaten futbolla ilişkisini gösteriyor. 3 kupa aldığı günün ertesi günü ana avrat küfrediyordum allah aşkına bu adamla revizyon yapmayın diye. Meloyu tellesi brumayi gönderip jem karacan Bilal i falan aldi

Bizdeyken yaptığı transferlerin hepsinden verim aldık bir tek Jem tutmadı. Bilal diyenlere gülüyorum zaten adam mükemmel performans gösterdi ne Bilal?

Melo falan filan ben anlatmaktan sıkıldım boşver.

Sen türünün ender örneklerindesin.

Gözünle gördüğünü bile yorumluyamıyorsun...

• Şu yasine yapilan haksizlik baska kimseye yapilmiyor. Bu senenin en faydali adami mukemmel top oynuyor ama anadoludan geldi diye en ufak hatasinda yemedigi laf yok. Helal olsun cocuga cidden topunu oynayip geciyor kimse kiymet bilmemesine ragmen. Macin basinda asirttigi topu cok az kisi o sekilde vururdu.

• Bu takım çok büyük bir revizyona gitmelidir, yeni transferler yapılmalıdır ve en fazla 3 senelik kontratlar imzalanmalıdır. Bıktık artık 5 senelik sözleşmelerden.

• Bu skor kimseyi yanıltmasın bu Gs'nin iyi oluşundan değil Bursa'nın dibe çakılışının sonucudur eğer önlem alınmassa fikstüründeki rakiplerde dikkate alınarak küme düşme riski var ciddi şekilde çok savruk oyuncular bitsede klüpten kaçsam gibi oynuyordu hepsi sezon.
  • puan durumuna bakıyorum, hepsini geç, fb ve başakşehire yenilmesek, 3 er puan alsak 58 puanla 2. sırada oluyorduk :) takım bu kadar kötü durumdsayken son 2 haftaya kadar da şampiyonluk peşindeydik.

he bjk maçını da katayım işin içine ki onu kazanma ihtimalimiz daha da fazlaydı 61'er puanda oluyordu iki takım da. tudor efendi takımı komple değiştiricem diye diretmese her şey çok farklı olacaktı.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.