Şimdi Ara

STSL 2016-2017 28. Hafta | Galatasaray - Fenerbahçe | 23 Nisan | 19.00 (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
631
Cevap
2
Favori
22.524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tahayusuf23

:D Çirkeflik sizin soyadınız olmuş . Neyse ligi koyalım ligi :D

aynen 10 yıl sonra belki yetişirsiniz bize.o zaman gel sen koy 2 yıldızlı bebe :D
  • A.Çakar : GSnin başına gelmiş en büyük talihsizlik : Öncelikle Dursun Özbeğin doğması, sonra lisesine gitmesi en son olarakta GS başkanı olmasıdır".

Adam tek cümle ile bitirdi olayı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: J.McNulty

A.Çakar : GSnin başına gelmiş en büyük talihsizlik : Öncelikle Dursun Özbeğin doğması, sonra lisesine gitmesi en son olarakta GS başkanı olmasıdır".

Adam tek cümle ile bitirdi olayı.

cakmis yine :D

yalniz insafsiz olmamk lazim...

bugun mac gs nin hakkiydi...

bala g.te aldi fb resmen...

%70 top hakimiyeti vardi gs nin.
    evet gs de silikti ama fb yoktu resmen golgeleri mevcuttu..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frozzy45

quote:

Orijinalden alıntı: flocky88

quote:

Orijinalden alıntı: Frozzy45

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Towns

Her sene böyle

Ulan balına 1 gol attınız bide seviniyonuz 2 takımda berbat

Kardeş kusura bakma da anlamadığın bir şey var. Biz kötü oynadık ama atılan gol bal değil. Sen bala atılan gol görmemişsin. Şener'in Carole'u follofoş edişi ve güzel ortası, devamında gelen güzel olmasa da etkili kafa vuruşu ve top ağlarda. Bu mu bal? Şener'in hakkını yemeyin orada. Tabii ki maçın genelinde GS üstündü ama ben bir Fenerli olarak bal gibi de bu gole sevindim, gooool diye bağırdım. Nokta.

Ne kadar kötü olursak olalım ben bu galibiyete çok sevindim bir Fenerli. Derbi oğlum bu neyin kafasındasınız tabii ki sevinicem. Marjinal olmaya gerek yok. Atsalarmış o zaman.

En güzeli de ne biliyor musun 90 dakika boyu rakibin o kadar çırpınıyor, kıçını yırtıyor ve 90+1'de attığın golle bu rakibini yen. Emin olun bunun verdiği zevk bambaşka. İsteyen kudursun.

la tamam siz yendiniz ne kadarda büyütüyonuz 1 tane şutu yok adamların full defansla 1 gol atıyor ona seviniyorlar he siz şampiyonsunuz he hiç uğraşamam

Şampiyon olduğumuzu iddia etmedim. Fenerliyim ve Galatasaray'ı deplasmanda, onların evinde yendik bitti. Anlaşılmayacak ne var bunda? Sevinemez miyim buna? Sana mı sorucam neye sevineceğimi? Tiner çekip gelmeyin şuraya. Gol de basbaya kafa golü mis gibi çaktık geçtik. Atsaydınız bana ne? Siz nasıl Avrupa'ya gideceksiniz onun hesabını yapın 4'üncülük bile sarsıntıda şu an sizin. Lütfen cevaplama daha da bu yorumumu deliriyorum şöyle tipleri gördükçe.

la tamam he şampiyonsunuz he anladık herkes senin gibi onlarca kez yazılınca anlamıyor kendinle karıştırma milleti

• quote:

Orijinalden alıntı: junis

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

konudaki beşiktaşlı arkadaşlar sizi rezil ettim daha neyin çabası bu
    https://forum.donanimhaber.com/besiktas-lyonu-yenerse-konu-altinda-mesajlarini-silen-arkadaslar-var--125523590

Yürü git şurdan, rezil etmişmiş, rezil senin gibi kurnazlara denir, Lyon gibi takımın deplasmanında 2-1 dez avatajla dönmüş bir takıma eleneceksiniz diyip konu açmışsın, Trükiye'deki hangi takım olursa olsun Lyon deplasmanından 2-1 yenik dönsün bende iddaya girer üyeliğimi sınırsız çizdirim, kendi kendine havaya giriyorsun. Herkes biliyordu Beşiktaş'ın 2 farklı skorla kazanmasının zopr olduğunu, buna rağmen 2-1 kazandık maçı penaltılarla tura veda ettik.

yanlışın var ben o konuyu açtığımda beşiktaş 1 0 öndeydi ilk maç tarih okuman yokmu konunun tarihini oku dakikada baya geçtiydi sizin taraftarlar bana saydırıyodu noldu vs yazıyodu

İyi tamam açmışsın konuyu, bunun rezil olmakla ne alakası var, Lyon güçlü bir ekip, sonuçta iki takımdan biri elenecekti, kaldıki iyi bir oyunla ezilmeden elendik, sen neyin gurununu yaşıyorsun onu anlamadım, yüzde elli şanslı 2 ihtimalli bir sonucu tahmin etmişsin tutmuş neyin rezil olmasından bahsediyorsun.

1 0 bjk öndeyken %50 şansmı oluyor eğer öyleyse kendi takımınızı bu kadar küçültüyorsunuz işde birde gol dakikası vermek %50 ise buyur sende ver gol dakikası ama yemez demi

He ya he iyi tahmin etmişsin aferin sana egon tatmin oldumu. Aslanlar gibi mücadele ettik elendik. Hadi bak işine.

ben sizi rezil ettiğime gülüyorum çok konuşmayın böyle rezil olursunuz işde

He tamam aferin sen aynaya bakta kendine gül koçum.

buyur gel ankara doğantepe 4.cadde yüzüme bak gül koçum

• quote:

Orijinalden alıntı: Aykan19o3

Ciddi soyluyorum ilk yarinin sonlarina dogru uyuyakalmisim fener nasil gol bulmus hayret, bu sene bir sekilde kazaniyolar derbileri.

Trabzon - Beşiktaş maçı daha heyecanlıydı bu ne kahvede ülkeyi kurtaran emekli amcaların siyasi sohbeti gibi bayıldık uyuduk o ara gol olmuş
  • Real Madrid - Barcelona konusundan geliyorum, o derbinin zevki ayrı, yorumları okumak bile zevkli.

Bu derbideyse mahalle maçından bile zevksiz, yorumlar ilginç zaten hem sidik yarışı var hem başkanları kötüleme yarışı var...

Bu arada Dursun Özbek - Aziz Yıldırım olduğu sürece bu takımlara her şey müstehak arkadaşlar. Umarım her maç 6-7 gol yeriz de giderler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fenerbahçe için üzüldüm gene. Ne zaman Aziz Yıldırım'ın başı sıkışsa, takım kötü gitse Gs ikisini de kurtarıyor. Bu Gs böyle oldukça Fener kurtulamaz Aziz Yıldırım ve bu durumdan. :)
  • Tolga çıkmamış olsa Josef o topa vuramayacaktı işte. DK olmuş 89 Josue sana artık ne katabilir? Sneıjder'i çıkarsaydın.

• Yanlismi bilmiyorum ama ne zaman gs kongre yapsa 80 yasinda adamlarla dolu salon goruyorum. Gs nin bunlardan kurtulmasi gerek.

• Ahmet çakar helal olsun konuş reis
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

https://forum.donanimhaber.com/besiktas-lyonu-yenerse-konu-altinda-mesajlarini-silen-arkadaslar-var--125523590

Yürü git şurdan, rezil etmişmiş, rezil senin gibi kurnazlara denir, Lyon gibi takımın deplasmanında 2-1 dez avatajla dönmüş bir takıma eleneceksiniz diyip konu açmışsın, Trükiye'deki hangi takım olursa olsun Lyon deplasmanından 2-1 yenik dönsün bende iddaya girer üyeliğimi sınırsız çizdirim, kendi kendine havaya giriyorsun. Herkes biliyordu Beşiktaş'ın 2 farklı skorla kazanmasının zopr olduğunu, buna rağmen 2-1 kazandık maçı penaltılarla tura veda ettik.

yanlışın var ben o konuyu açtığımda beşiktaş 1 0 öndeydi ilk maç tarih okuman yokmu konunun tarihini oku dakikada baya geçtiydi sizin taraftarlar bana saydırıyodu noldu vs yazıyodu

İyi tamam açmışsın konuyu, bunun rezil olmakla ne alakası var, Lyon güçlü bir ekip, sonuçta iki takımdan biri elenecekti, kaldıki iyi bir oyunla ezilmeden elendik, sen neyin gurununu yaşıyorsun onu anlamadım, yüzde elli şanslı 2 ihtimalli bir sonucu tahmin etmişsin tutmuş neyin rezil olmasından bahsediyorsun.

1 0 bjk öndeyken %50 şansmı oluyor eğer öyleyse kendi takımınızı bu kadar küçültüyorsunuz işde birde gol dakikası vermek %50 ise buyur sende ver gol dakikası ama yemez demi

He ya he iyi tahmin etmişsin aferin sana egon tatmin oldumu. Aslanlar gibi mücadele ettik elendik. Hadi bak işine.

Dayak yemeye o kadar hevesliysen sen gel ayağına mı gelicez ergen.

• RavenoLL R kullanıcısına yanıt
    Sıra sizede gelecek sakin ol sıranı bekle :)

• Donanımsal D kullanıcısına yanıt
    bjkde iş yok seneye ts sampiyon olur izleyin görün, bjk balon durumda

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Dayak yemeye o kadar hevesliysen sen gel ayağına mı gelicez ergen.

ergen diyene bak ergen

• Yazık oldu yazık bu topa bu oyuna yazık.
  • Dursunu göndersin artık şu işe yaramaz ultraslan denen taraftar gurubu. Bir işe yaradıkları yok. Rezil takım rezil başkan rezil taraftar gurubu.

• Ultraslan denen paralı köpekler , sizde gidin şu takımdan da rahat edelim . Ulan yıkmanız lazım o stadı istifa diye satılmış insan müsvettleri . Anasını ağlattınız takımın yönetimle beraber ...

• Sucuklu ekmek peşinde koş anca ultraaslan hiç birşey demiyorum size topunuz gidin bu takımdan yeter lan artık yeter
  • Skoru basliga yazinda konuya girmek zorunda kalmayalim.

• 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.