Şimdi Ara

STSL 2016-17 25. Hafta | Trabzonspor-Galatasaray 18 Mart 2017 Cumartesi 19:00 (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
617
Cevap
0
Favori
16.895
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 32aslan

Tudor bu kafayla büyük takım hocası falan olamaz , bir şey denersin baktın olmuyor ısrar etmenin anlamı yok . Bu defans hattıyla 3 lü oynamak intihardır , bunu anlayabilmek için futbol dehası olmaya falan da gerek yok , sezon sonu gider zaten böyle giderse.

Gitsin de kurtulalım.. Takıntılı hocaları hiç sevmem. Bir de her maç farklı kadro ile çıkanları..
  • Sezon sonu Tudor ve Tolga mutlaka yollanmalı. İyi para verene Yasin de satılmalı. Hocanın hiçbir öngörüsü yok deneme yanılma yapıyor sürekli. En tehlikeli maçta da bunu deniyorsa kusura bakmasın gitsin Anadolu takımlarına.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mutlak.Sıfır

Sneijder-Podolski piyasada yok.

yanlış dizilişin sonu. bjk de talica yıldız oluyor biz elimizdeki Snaijder'i kötü hocalar yüzünden kullanamıyoruz..
  • vay beee !
    2 olmuş...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: neverlate

quote:

4'lü defans oynasan ne olacak veya 3'lü oynasan veya 5'li oynasan ne olacak? Sistemleri oynayan oyuncudur, oyuncun sürkeli pas hatası yapıp rastgele toplara vurursa, hücumda sürekli pas hatası yaparsa Dünya'nın en iyi sistemiyle çıksan ne olur?

Ne demek ne olacak ? 4 defans oynasan cavanda çöpüne gerek kalmayacak. Bruma asıl bölgesinde kanatta oynatacak. Yasin ve linnes bir ileri bir geri folloş olmayacak. Podolski'ye Sneijder'e top gelecek. Takım ceza sahasına esir olmayacak.

Yav he he. Ben orada ne anlatmaya çalışmışım sen ne anlamışsın.

Taktik önemsiz demişsin ve saçmalamışsın. Ben de onu söyledim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• eskiden semihe sabriye değilde bunu oynatanlara söverdim ama artık bunlarada sövüyorum semih sabri selcuk szin karınızıda bacıınızıda
  • podolskinin 2.sarısı gösterilmedi.
  • Tarihi bir yenilgi istiyorum. Oyle bir yenilelim ki Dursun piskini istifa etsin. Etmez ise taraftar bassin Floryayi. Soyle 8-0 filan. Yoksa bu yuzsuzlerin gidecegi yok. Gitmezler ise yine 20 milyon harcayip Anadolu topcularini dolduracaklar takima
  • quote:

Orijinalden alıntı: tekkral34

Sezon sonu Tudor ve Tolga mutlaka yollanmalı. İyi para verene Yasin de satılmalı. Hocanın hiçbir öngörüsü yok deneme yanılma yapıyor sürekli. En tehlikeli maçta da bunu deniyorsa kusura bakmasın gitsin Anadolu takımlarına.

yasin gibi beş para etmez oyuncular değer zannedilip kadro kurulduğu için oluyor bunlar zaten. Gerçekten futboldan anlayan ve futbolcu kalitesini bilen bir hoca bulmalıyız -ki bu yönetim ile olacağını zannetmiyorum
  • sneijder sol beke geçti heralde
  • Cekirge 3 defa sicrayamadi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu Tolga ne kafayla ne ayakla dzügün şut atamıyor. Bildiğin isabetli şut atamıyor.
  • linnes rodri değişiklikliği
  • Cavandayı geçen hafta otobüsten kovan bu değil miydi ne değişti de bugün 11 de?

Bundan da bir yol olmaz

• quote:

quote:

quote:

quote:

4'lü defans oynasan ne olacak veya 3'lü oynasan veya 5'li oynasan ne olacak? Sistemleri oynayan oyuncudur, oyuncun sürkeli pas hatası yapıp rastgele toplara vurursa, hücumda sürekli pas hatası yaparsa Dünya'nın en iyi sistemiyle çıksan ne olur?

Ne demek ne olacak ? 4 defans oynasan cavanda çöpüne gerek kalmayacak. Bruma asıl bölgesinde kanatta oynatacak. Yasin ve linnes bir ileri bir geri folloş olmayacak. Podolski'ye Sneijder'e top gelecek. Takım ceza sahasına esir olmayacak.

Yav he he. Ben orada ne anlatmaya çalışmışım sen ne anlamışsın.

Taktik önemsiz demişsin ve saçmalamışsın. Ben de onu söyledim.

Yorumumu okumadan direkt iki üç satıra bakarak cevap yazıyorsun sonra da saçmalıyorsun kardeş. Alıntı yapam bir daha yorumlarımı cevap verme blokla geç.

• Tek stoperli 3-4-3 ve kanatta Yasin var. Böyle salak saçma bir sistem ömrü hayatımda görmedim.Oraya adam gibi 3,en kötü 2 stoper 1 bekten devşirme stoper koyarsın. Stoperde kullandığın diğer ikiliyi kanatlara atar öyle oynarsın bu ne rezillik Tudor köyüne. Bir Fb'li olarak ben bile çıldırdım bu rezalete

• quote:

Orijinalden alıntı: GuitarxtanbuL

Bu yıl 9 kişi değil galiba Trabzonspor Fetullah amcanız da Yok

ŞENOL GÜNEŞ SPOR KOMPLEKSİNDE oley sesleri
  • Maç olduğunu bile unutmuşum benim tahminim 3-0 4-0 yeniliyorlardır bizimkiler dediydim, 2-0'mış şaşırmadım beklenir
  • TT Arena'da 3 ya da 4 kırmızı kart görmüş Trabzona oley çekilmesini unutmamış TS'liler.

11'e 11'ken oley çekiyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu Tolga ne şut çekebiliyor ne kafa vurabiliyor %100 lük pozisyonda kale ağzında topu nasıl yerden sektirip üst direkten auta atabiliyor bu nedir arkadaş bu kalas nasıl Galatasaray'da oynuyor bunun bir açıklaması yok arkadaş yok deli olucam bu nasıl oynuyor Galatasarayda nasıl nasıllllll allah belanızı Zekasız Tolgayla göbekli sneijderle, the walking dead podolski ile vermiş zaten beter olun beter küme düşün de alayınızı postalasınlar
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.