Şimdi Ara

STSL 2016-17 25. Hafta | Trabzonspor-Galatasaray 18 Mart 2017 Cumartesi 19:00 (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
618
Cevap
0
Favori
16.894
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DemirAtlıAdam

Bu Tolga ne şut çekebiliyor ne kafa vurabiliyor %100 lük pozisyonda kale ağzında topu nasıl yerden sektirip üst direkten auta atabiliyor bu nedir arkadaş bu kalas nasıl Galatasaray'da oynuyor bunun bir açıklaması yok arkadaş yok deli olucam bu nasıl oynuyor Galatasarayda nasıl nasıllllll allah belanızı Zekasız Tolgayla göbekli sneijderle, the walking dead podolski ile vermiş zaten beter olun beter küme düşün de alayınızı postalasınlar

• ExtrameBOY27 kullanıcısına yanıt
    Gelmesi saçmaydı zaten , ne yapmış bu adam karabükte de bu kadar abartıldı ki ? Dursunuda alsın yanına gitsin sezon sonu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bana başkanını söyle sana ne olduğunu söyleyeyim gibi birşey gs'nin durumu. Balık baştan kokar.
  • sneijder hadi kolay gelsin seneye sana bu takımda artık seni istemiyoruz
  • Sneijder çıktı :D daha fazla yemiyim diyor sanırım
  • Stoperler pas çevirirken oley çekmeyi aşırı saçma buluyorum. Bu iş bana göre rakibin yarı sahasında top çevirirken yapılır ve o zaman anlam kazanır, rakip futbolcuyu faul yapmaya iter.
  • iyi gün taraftarı galatasaray.. heriflerin defansında adam yok, hepsi sakat hala kötü defans deyip laf yapıyorlar shklsd
    trabzonsporu da sevmem ama yenmesini isterim. 3-5 güzel transfer yaptılar.
    gelen oyuncularıda severim :D eskiden trabzona laf yapardım şimdi o da olmuyor.
  • şöyle temiz ayaklı sneijderi top dağıtması için kullanan iq su 60 üstü bi hoca yokmu zormu bukadar anlamıyorum 8 li defans yaptırıyor semihle
  • Linnes in her maç çıkartılması Tudor un alamet i farikası herhal.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 32aslan

Gelmesi saçmaydı zaten , ne yapmış bu adam karabükte de bu kadar abartıldı ki ? Dursunuda alsın yanına gitsin sezon sonu.

Dursun kimi getirebilirdi? buyuk hocalar bu çapsızlar ile çalışırlar mı?
  • Tolga'nın da Tolga'da ısrar eden Tudor'un daaaa
  • kovduğumuz Bilal bu tolga'ya on basar
  • Eyyam basladi

• Beşiktaş şu trabzonla.top diye oynar. Bizde kadro leş. Gelecek yıl tudor kadronun bruma muslera hariç tamamını değiştirmeli. Tabi dursun varken şu mali kadroda.

• Su senede Avrupaya gidemeyeceğiz.
  • Gerizekali mi bu Ugur ???

• hakem devreye girdi
  • 10 kişi kalan rakibe karşı bi stoper değişikliği bekliyoruz
  • Trabzonum coşturuyor maşAllah
  • 10 kişiyken bari bi tane atın şu tsye
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.