Şimdi Ara

STSL 2016-17 24. Hafta | Galatasaray-Gençlerbirliği 11 Mart 2017 Cumartesi 19:00 (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
428
Cevap
0
Favori
13.789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: batugunner

Gs de şampiyon felan olamaz onu anladım bugün , bizim takımdan çoktan umudu kesmiştim zaten

Bu defansla zaten bu kadar gelmemiz mucize. Ligin açık ara en kötüsü..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Julimezar

Tam düzgün bir yazı okuyorum derken "Maçı da gerçekten hakemle almışsınız ayıp denen bir şey var" gelince yazının amacı belli oldu . Biraz pohpohlıyım da objectif sansınlar . Neymiş saklamaya çalışıyormuş Mehmet Topal'ın pozisyon ne kadar else bu pozisyon da o kadar kabak gibi el. Penaltıdan sonra Rodriguez'e verilmeyen 1'i net diğeri tartışılır (Beşiktaş'a olsa anında verilir) penaltıya ne diyeceksiniz? Birde utanmadan "Zaten GS şampiyon olamayacak neden boş beleş penaltılarla maç kazandırıyorlar" demişsiniz. Son haftalarda sadece hakemlerin katletmesiyle kaç puan kaybettik haberiniz varmı? Sırf yarıştan düşme sebebimiz bile hakem facialarıyla oldu. Bu kadar zorlamayın kendinizi yazın hadi 6-0 6-0. Öyle başta güzel birşey yazayım diye yormayın kendinizi.

O zaman siz de MHK'nin bu hale getirdiği hakemler tarafından aynı şekilde maç kaybedince bas bas bağırmayacaksın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• oguzozan O kullanıcısına yanıt
    AHAHAha olum beşiktaşlıyım ama çok güzel resim lan :SAD:AA:DA
  • Hiçbir pozisyonda hata filan yok . Kollanmaya alışmışsınız bu sene yadırgıyorsunuz.
  • Bjk maçında atinc in Yasin e yaptığı hareket faul hakem verse ki önce verip geri aldı maç öyle bitmezdi hakemler bu sene Galatasaray in en az 10 puanını yemiştir ..Ancak bu Galatasaray in şampiyon olamayacağı gerçeğini değiştirmez takımda yedek sağ bek sol bek forvet in olmazsa bırak yedeği gerçek bir sağ ve sol Bekin olmadan on libero Tolga ise hızlı bir forvetin yoksa bunu yapamayan bir yönetimin varsa şampiyon olamazsın ...Tudor a güveniyorum inşallah seneye transferi hocaya bırakırlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gladyator-

beyler gsnin geçen 2-3 kazandığı maçın skorunu bilmiştim

size yeni tahminimi yazıyorum bunada çok güveniyorum

Galatasaray 1:1 Gençlerbirliği

ss alın. kaydedin. birşeyler yapın yahu

• Şu Podolski nin her mac birilerini tokatlamasından bıktım
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.