Şimdi Ara

STSL 2016-17 23. Hafta | Antalyaspor - Galatasaray | 6 Mart Pazartesi 2017 (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
397
Cevap
0
Favori
13.243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Machan

quote:

Orijinalden alıntı: Modena07

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kalahamari

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Adalet isteyenler nedense sadece Yasinin penaltı pozisyonunu konuşurken, Quaresmanın penaltısını ve Selçuğun 2. sarısını konuşmuyor. Bu adalet değil ayrıcalık istemek oluyor. Sıralamadaki durumunuzu hakeme bağladığınız sürece daha uzun yıllar orada pineklersiniz. Madem hakemler yüzünden kötü sonuç alıyordunuz da neden teknik direktörünüzü gönderdiniz? Efsane futbol oynuyordunuz da bizim mi haberimiz yoktu.

maç 1-0 başlayacak adam bilmem kaçıncı dakikada ki olayları söylüyor maçın kaderi değişecekti

siziz alanya osmanlı maçında sözde uyduruk penaltıya gelince ya maçın seyri değişseydi hakimide yendik

bizim penaltı verilmeyince bilmem kaç dakka sonraki kırmızı kart penaltı niye verilmemiş

Bizim penaltı niye verilmedi

onu bunu geçte carole un yüzünü biçen niye sarı kart görmedi de bruma gördü objektif olarak söyle bakalım kaç tane bahane saycan

"siziz alanya osmanlı maçında sözde uyduruk penaltıya gelince ya maçın seyri değişseydi hakimide yendik "

Türkçe mi bu? Vallaha Gs'nin maçınız izleyeeck kadar işsiz değilim. Şimdi özete baktım Carole'un olayını göstermemişler. Brumanınkini koymuşlar. Sence o hareket sarı değil mi?

Ayrıca hakem hangi pozisyonda Gs'i doğramış onu anlamadım.

carole un suratını biçene aynı pozisyonda antalyalıya göstermediyse değildir

ya ikiside sarıdır ya ikiside değildir biri sarı biri değil üstüne kaç haftadır hakem hatası

Arkadaş hakikaten senin cümlelerini okurken afakanlar basıyor. Anlamıyor musun Carole'un pozisyonu koymamışlar faul mu değil mi bilmiyorum çünkü GÖRMEDİM. Brumanın yaptığının aynısıysa o da sarı kart.

ee göstermedi genede yendik geçtik hakem öyle yenilmez böyle yenilir blok

Senin yazma problemin olduğu gibi okuma problemin de var sanırım. Göstermediler pozisyonu diyorum anlamıyor musun? Görmediğim şey hakkında sallama yorum mu yapayım. Al hadi yapıyorum; pozisyon tertemiz müdahale yok. Oldu mu?

Blok mu?

Van persie 188 boyuyla gömer size golleri ve yine hakem hatası olur siz ağlarsınız.

Hakikaten bomboş bir insansın ya. Kendinizden umudunuz kalmadı Van Persie'den mi medet buluyorsunuz?

Tamamen deşarj olma amaçlı söyledim yoksa banane fb oyuncusundan hemde hiçbir işe yaramayan. Ama şunu bil o oyunla TS sizi eli boş gönderir.

Tamam da bundan size ne? Ts'nin bizi yenmesi doğal birşey. Sanki hiç yenmedi bu zamana kadar.

Tamam modena sen 1. geldin. Sana Max Payne oynamanı tavsiye ederim son olarak. Karısı ve çocuğu öldürüldü.

DMT tribinde falan mısın? Akıl sağlığı yerinde olmayan kişiler gibi davranıyorsun.

Neyse artık uzatmıcam millet buraya iki yorum okumak için geliyor, saçma sapan şeyleri okumak zorunda değiller.

En başta ayrıcalık değil adalet isteyin dedik konu Max Payne kadar geldi.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Adalet isteyenler nedense sadece Yasinin penaltı pozisyonunu konuşurken, Quaresmanın penaltısını ve Selçuğun 2. sarısını konuşmuyor. Bu adalet değil ayrıcalık istemek oluyor. Sıralamadaki durumunuzu hakeme bağladığınız sürece daha uzun yıllar orada pineklersiniz. Madem hakemler yüzünden kötü sonuç alıyordunuz da neden teknik direktörünüzü gönderdiniz? Efsane futbol oynuyordunuz da bizim mi haberimiz yoktu.

maç 1-0 başlayacak adam bilmem kaçıncı dakikada ki olayları söylüyor maçın kaderi değişecekti

siziz alanya osmanlı maçında sözde uyduruk penaltıya gelince ya maçın seyri değişseydi hakimide yendik

bizim penaltı verilmeyince bilmem kaç dakka sonraki kırmızı kart penaltı niye verilmemiş

Bizim penaltı niye verilmedi

onu bunu geçte carole un yüzünü biçen niye sarı kart görmedi de bruma gördü objektif olarak söyle bakalım kaç tane bahane saycan

"siziz alanya osmanlı maçında sözde uyduruk penaltıya gelince ya maçın seyri değişseydi hakimide yendik "

Türkçe mi bu? Vallaha Gs'nin maçınız izleyeeck kadar işsiz değilim. Şimdi özete baktım Carole'un olayını göstermemişler. Brumanınkini koymuşlar. Sence o hareket sarı değil mi?

Ayrıca hakem hangi pozisyonda Gs'i doğramış onu anlamadım.

carole un suratını biçene aynı pozisyonda antalyalıya göstermediyse değildir

ya ikiside sarıdır ya ikiside değildir biri sarı biri değil üstüne kaç haftadır hakem hatası

Arkadaş hakikaten senin cümlelerini okurken afakanlar basıyor. Anlamıyor musun Carole'un pozisyonu koymamışlar faul mu değil mi bilmiyorum çünkü GÖRMEDİM. Brumanın yaptığının aynısıysa o da sarı kart.

ee göstermedi genede yendik geçtik hakem öyle yenilmez böyle yenilir blok

Senin yazma problemin olduğu gibi okuma problemin de var sanırım. Göstermediler pozisyonu diyorum anlamıyor musun? Görmediğim şey hakkında sallama yorum mu yapayım. Al hadi yapıyorum; pozisyon tertemiz müdahale yok. Oldu mu?

Blok mu?

Van persie 188 boyuyla gömer size golleri ve yine hakem hatası olur siz ağlarsınız.

Hakikaten bomboş bir insansın ya. Kendinizden umudunuz kalmadı Van Persie'den mi medet buluyorsunuz?

Tamamen deşarj olma amaçlı söyledim yoksa banane fb oyuncusundan hemde hiçbir işe yaramayan. Ama şunu bil o oyunla TS sizi eli boş gönderir.

Tamam da bundan size ne? Ts'nin bizi yenmesi doğal birşey. Sanki hiç yenmedi bu zamana kadar.

Tamam modena sen 1. geldin. Sana Max Payne oynamanı tavsiye ederim son olarak. Karısı ve çocuğu öldürüldü.

DMT tribinde falan mısın? Akıl sağlığı yerinde olmayan kişiler gibi davranıyorsun.

Neyse artık uzatmıcam millet buraya iki yorum okumak için geliyor, saçma sapan şeyleri okumak zorunda değiller.

En başta ayrıcalık değil adalet isteyin dedik konu Max Payne kadar geldi.

Deşarj olmaya ihtiyacım vardı ve sende kendi bölümüne gitmediğin için seni uygun gördük.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: 666azazel

Fenerin tff ve medya etkisi
    Yöneticiniz sürekli konuşuyo
    Sürekli doğranan takım herkes öyle hakemler rezil siz kazanamyınca olay oluyo o kadar biz kazanıyoz hataların üstüne gitmiyoz
    Kibirlisiniz devlet destekli
    Başarı zamanla olur biz yükselirken sizler düşüyorsunuz

bjk tüpçü ve borç etkisi hakem gazlaması
    aziz yıldrım konuşuyor 60 gün hak mahrumiyeti bizde kim konuşuyor bır bır konuşuyoz dediğine göre niye kimse ceza almıyor
    boğaza sarılan teknik direktör es geçilmiş
    biz kazanıyoz üstüne gitmiyoruz nasıl olsa rakip hakem hatalarıyla potadan uzak tutuluyor
    kibir kibir avrupada bam bam bam bam bam bam çaktırma başarılıyız
    valla yükselmek top yekün olur ligte şampiyon olurken biz clde çeyrek atıyorduk realle sizin ki başarı olamaz olsa olsa sıradanlık olur

• quote:

Orijinalden alıntı: oculomotor nerve

quote:

Orijinalden alıntı: Fadeout

quote:

Orijinalden alıntı: oculomotor nerve

Antalya zaten sabahtan beri tek kale oynuyor 2 adamın bireysel yeteneğiyle ekstradan 2 gol buldunuz neye ağlıyosunuz arkadaşlar. Bizim taraftar da yapıyor aynı şeyi kaç haftadır ha 1 puan ha 3 puan b.k gibi futbol oynanıyor zaten.

Ne tek kalesi la adamlar kapanıp kontra peşindeydi maçın başından beri...2-1 olduktan sonra biraz morellendiler.

Tamam hocam attınız sakin ol. Konu zaten maç değil sezon içi leş oyun.

Genel olarak leşte, az buçuk uğraşsakta puanlarmızı vermiyor hakemler...Bugün bir ilk gerçekleşti...Hepsini üstüste koyduk.

• Fatih Terim olsa annelerinden girip bütün geniş aileyi elden geçirirdi, bi uyarı alırdı. Tudor saniyesinde atıldı. Tuttuğumuz takım olmasa hiç izlencek lig değil.
  • hoksi kullanıcısına yanıt
    Aynen yedekte Ramos dururken Chedjou ile basladi iste gerizekali teknik direktor onun hatasindan gol yedik.

Zaten Marcelo varken arkasina habire adam kaciran Carole'u koymasi inanilmazdi gercekten.

• Modena07 kullanıcısına yanıt
    dostum yasin in pozisyonuna devam diyerek direk maçın kaderini etkiledi, galatasaray öne geçse yüzde 90 kazanırdı o maçı. diğer pozisyonlara gelince zaten maç beşiktaşın 1-0 üstünlüğüyle devam ediyordu 1-0 değilde 2-0 yenerdiniz yine 3 puan alırdınız altı üstü. ama yasin in pozisyonunda sıçtı diğerleri sıvaması oldu
  • Bize her sene yapılan hakem hataları gs ye yapılınca nasıl da yıkmışlar ortalığı, bundan sonra böyle alışın artık kollanma zamanı bitti

• quote:

Orijinalden alıntı: Zafonte

Atamın resmi senin gibi yunan aşığına yakışmıyor

Bana Atatürk'ü yakıştırmayanın fotoğrafına bak. Senin ne haddine de yunan aşığı diye ithamda bulunuyorsun? İsterse Faroe Adaları takımıyla oynayın umarım hakemden canınız yanar.
  • Beşiktaşlılar önce Şampiyonlar Ligi'nde gruplardan çıkmayı öğrensin sonra gelip burada efendilik taslasın.
    Babanız Galatasaray'a sorun ŞL'de Çeyrek Final'e nasıl çıkılır öğretsin size.

Sizin sözde bu yıl en iyi döneminiz, bakıyoruz Avrupa'da neredesiniz? Şampiyonlar Ligi'nden şutlanmış, UEFA Avrupa Ligi çeyrek Final'de

Galatasaray'ın yakın zamandaki en iyi dönemine bakalım Avrupa'da nerede ? Şampiyonlar Ligi Çeyrek Final'de

Biz o dönemde Real Madrid'i 3-2 öttürmüşüz bunlar hala ite kaka yendikleri benfica diyor

Kim daha büyük tartışmayalım isterseniz.

(Bazı algısı kapalı arkadaşlar en iyi dönemlere bakıp yorum yaptığımı anlamayacağı için belirtmek istiyorum ne bjk'nin 8 yediği liverpool maçını konuşuyorum ne de Galatasaray'ın 4'lendiği maçları konuşuyorum, en iyi döneme bakıyorum )

• quote:

Orijinalden alıntı: iARDAs

quote:

Orijinalden alıntı: m0Ni

quote:

Orijinalden alıntı: iARDAs

GOOOOOOOOOOOOOOLLL

TİTRE BEŞİKTAŞ TİTREEEEEEEEEE! (yok la titreme) :)

sesiniz zor geliyor aşağıdan

ŞİMDİ NASIL????????????

still same
  • Up

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu ligde 20 puani calinan bir takim var ve ne rakipleri gibi ağlıyor nede bagli bulundugu fed.baskanindn alacagi var..

herifler aleyhlerine ve lehlerine calinan calinmayan penaltı rekoru kırdılar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DemirAtlıAdam

Beşiktaşlılar önce Şampiyonlar Ligi'nde gruplardan çıkmayı öğrensin sonra gelip burada efendilik taslasın.
    Babanız Galatasaray'a sorun ŞL'de Çeyrek Final'e nasıl çıkılır öğretsin size.

Sizin sözde bu yıl en iyi döneminiz, bakıyoruz Avrupa'da neredesiniz? Şampiyonlar Ligi'nden şutlanmış, UEFA Avrupa Ligi çeyrek Final'de

Galatasaray'ın yakın zamandaki en iyi dönemine bakalım Avrupa'da nerede ? Şampiyonlar Ligi Çeyrek Final'de

Biz o dönemde Real Madrid'i 3-2 öttürmüşüz bunlar hala ite kaka yendikleri benfica diyor

Kim daha büyük tartışmayalım isterseniz.

(Bazı algısı kapalı arkadaşlar en iyi dönemlere bakıp yorum yaptığımı anlamayacağı için belirtmek istiyorum ne bjk'nin 8 yediği liverpool maçını konuşuyorum ne de Galatasaray'ın 4'lendiği maçları konuşuyorum, en iyi döneme bakıyorum )

Bu daha başlangıç kim demiş en iyi dönemimiz? Hele bu senede şampiyonluk gelsin uefanın ffp şartı kalksın adam gibi transferler yapılırsa neden avrupada başarı gelmesin? Gs uefa kupasını aldığı zaman onlar kadar destekliyorduk takımlarını ama şimdi bakıyorum tam tersine dönmüş durum yenilmemizi istiyor rakipler.

• quote:

Orijinalden alıntı: tekken1O

beyler bu maca bir skor tahmini yapmak istedim. yalnız rasgele yapmak yerine mackolıkten ıstatıstıklerı ınceledım

ve diyorumki benim skor tahminim bu maca

Antalyaspor 2:3 Galatasaray

ss alın kaydedin birşeyler yapınnnn

sen naptın güzel kardeşim
  • maçı konuşan yok, forum iyice saçmalamaya başlamış.

Maçın zora girmesinin tek sebebi Bruma'dır. Pas atmayı öğrenirse eğer işler çok değişebilir.

Bencil oynuyor. Müsait arkadaşlarına pas vermiyor.

İlk sarı kart facia. İkinci sarı kart ondan da facia bir topa sen nasıl öyle girebiliyorsun? Ayıp yahu adamın kafasına falan gelse...

Birileri çekip bu adamı uyarmalıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Winnetou21

Bize her sene yapılan hakem hataları gs ye yapılınca nasıl da yıkmışlar ortalığı, bundan sonra böyle alışın artık kollanma zamanı bitti

Suçumuz bu zamana kadar konuşmadığımız içindir..
  • golden 2 önceki faul, doğru değildibence
  • Şu Beşiktaşlılar çekilecek değilsiniz bir rakibinize 10 diğerine 12 puan fark atmışsınız. GS 10 puan fark atsa iki rakibini ben FB ve BJK ne yapmış diye takip bile etmem. Buradaki Beşiktaşlılar'ın hiçbir samimi değil.

• Tudor seyirciler arasından mı izliyordu maçı oda mı yollandı ne oldu ?
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.