Şimdi Ara

STSL 2016-17 | 14. Hafta | Galatasaray - Gaziantepspor | 11 Aralık 2016 Pazar (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
395
Cevap
3
Favori
6.411
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

14.hafta 3 puan fark

Allah bereket versin

Allah polislerimizin ailesine sabır versin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Helal olsun Galatasaray taraftarına adamsınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Galatasaraylılar arkanıza yaslanın,koltuklara kurulun birazdan resital başlıyor.

Maç yazımın sonu böyle. Peki sonuç? Kaliteden uzak niteliksiz avam futbol. Yine mi? Bu sefer neyi beğenmedin ki. 3-0 almışız basmışız alayına. Orgazm yaşıyoruz doruklarda. Siz öyle düşünün....

Koskoca ilk yarı rezil Antep, çaresiz Antep bizden daha etkiliydi. Yalnız şiir gibi oynuyoruz. Dünyanın en hızlı kamplumbağaları bizde. Ben şahsen Beşiktaş ve Başakşehir'in maçlarını seyretmiyorum neden mi?

Çise bile gidemiyoz arkadaş? Genç yaşta prostat olacaz.
    Halbuki bak bizim takıma mis. Sağ bekten stopere oradan liberoya oradan sahte jokere oradan çakma panzere oradan yasin..... Maçı kaçırma gölü görememe diye bir sıkıntı yok.

Rahat rahat çise gidebiliyom.Rahat rahat çaymı koyabiliyom kurabiyemi yiyebiliyom. Mükemmel bir olay bu büyük konfor.

Antep kalecisi Gökhan adamı star yaptı bizim takım! Biri 30 metreden sallıyor gelişine vur gitsin hepsi kalecinin üstüne. Kaleyi bulan 13 şut var abi.Dövdük kaleciyi resmen dövdük.O biçim yani.Vurmuşuz adam kurtarmış vurmuşuz kurtarmış geçmiyor namussuz top geçmiyor. Ama bu kalecinin kurtardığı bir tane esaslı şut yok. Hepsi tırı vırı şutlar boş.

Dakika 70 bir sahne var şu moralsiz halimle güldüm hem de kıçımla. Bizim takım kontra yakalamış %100 gol arkadaş %1000 kaçarı yok. Defans topu Brumaya atmış Bruma topu Sneijdere gönderiyor önü boş adamın bomboş. Karşı tarafta sanırım Yasin de var. Top bizim sahte Jokerde. Adam ne yaparsa beğenirsin.

Topu süreceğine boş sahada ilerleyeceğine adam etrafında bir tur attı durduk yere

Akşam akşam ne güldüm ya. 20 trilyonluk adam boş sahada yürümekten aciz

Dakika 66 Kırmızı Kart .Oh dedik. Öyle böyle değil çok derinden bir oh. Tribündeki taraftar tvdeki seyirci hepimiz. Hiç saklamanın alemi yok. Hepimizin kan basıncı adrenalin seviyesi sinir katsayısı birdenbire düşüverdi. Kadayıf gibi olduk. Oh be dedik maçı kurtardık. Burdanda maçı vermezler düşüncesi hâkimdi.

Şimdi bizim taraftar devreye lider girermiyiz acaba diyor neden olmasın diyor. Aslında fena değiliz diyor. Bir özgüven ki ne özgüven.

Tabela herşey aslanım tabela herşey.

Bak bu takımı bir almana seyrettir
    Bir ingilize seyrettir.
    Bir İspanyola seyrettir. On dakika sonra kapatır maçı. On dakika dayanamaz bu rezilliğe.

Neyse biz geleceğe umutla bakalım. Şampiyonluk yolunda tam gaz gidiyoruz diyelim. İki takviyeyle tamam bu iş uçarız vallahi diyelim.

Bindik bir alemete gedeyoz kıyamete

• quote:

Orijinalden alıntı: ozkn_s

Galatasaraylılar arkanıza yaslanın,koltuklara kurulun birazdan resital başlıyor.

Maç yazımın sonu böyle. Peki sonuç? Kaliteden uzak niteliksiz avam futbol. Yine mi? Bu sefer neyi beğenmedin ki. 3-0 almışız basmışız alayına. Orgazm yaşıyoruz doruklarda. Siz öyle düşünün....

Koskoca ilk yarı rezil Antep, çaresiz Antep bizden daha etkiliydi. Yalnız şiir gibi oynuyoruz. Dünyanın en hızlı kamplumbağaları bizde. Ben şahsen Beşiktaş ve Başakşehir'in maçlarını seyretmiyorum neden mi?

Çise bile gidemiyoz arkadaş? Genç yaşta prostat olacaz.
    Halbuki bak bizim takıma mis. Sağ bekten stopere oradan liberoya oradan sahte jokere oradan çakma panzere oradan yasin..... Maçı kaçırma gölü görememe diye bir sıkıntı yok.

Rahat rahat çise gidebiliyom.Rahat rahat çaymı koyabiliyom kurabiyemi yiyebiliyom. Mükemmel bir olay bu büyük konfor.

Antep kalecisi Gökhan adamı star yaptı bizim takım! Biri 30 metreden sallıyor gelişine vur gitsin hepsi kalecinin üstüne. Kaleyi bulan 13 şut var abi.Dövdük kaleciyi resmen dövdük.O biçim yani.Vurmuşuz adam kurtarmış vurmuşuz kurtarmış geçmiyor namussuz top geçmiyor. Ama bu kalecinin kurtardığı bir tane esaslı şut yok. Hepsi tırı vırı şutlar boş.

Dakika 70 bir sahne var şu moralsiz halimle güldüm hem de kıçımla. Bizim takım kontra yakalamış %100 gol arkadaş %1000 kaçarı yok. Defans topu Brumaya atmış Bruma topu Sneijdere gönderiyor önü boş adamın bomboş. Karşı tarafta sanırım Yasin de var. Top bizim sahte Jokerde. Adam ne yaparsa beğenirsin.

Topu süreceğine boş sahada ilerleyeceğine adam etrafında bir tur attı durduk yere

Akşam akşam ne güldüm ya. 20 trilyonluk adam boş sahada yürümekten aciz

Dakika 66 Kırmızı Kart .Oh dedik. Öyle böyle değil çok derinden bir oh. Tribündeki taraftar tvdeki seyirci hepimiz. Hiç saklamanın alemi yok. Hepimizin kan basıncı adrenalin seviyesi sinir katsayısı birdenbire düşüverdi. Kadayıf gibi olduk. Oh be dedik maçı kurtardık. Burdanda maçı vermezler düşüncesi hâkimdi.

Şimdi bizim taraftar devreye lider girermiyiz acaba diyor neden olmasın diyor. Aslında fena değiliz diyor. Bir özgüven ki ne özgüven.

Tabela herşey aslanım tabela herşey.

Bak bu takımı bir almana seyrettir
    Bir ingilize seyrettir.
    Bir İspanyola seyrettir. On dakika sonra kapatır maçı. On dakika dayanamaz bu rezilliğe.

Neyse biz geleceğe umutla bakalım. Şampiyonluk yolunda tam gaz gidiyoruz diyelim. İki takviyeyle tamam bu iş uçarız vallahi diyelim.

Bindik bir alemete gedeyoz kıyamete

Hocam senden iyi köşe yazarı olur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• ne çok seviyoruz mübalağa sanatını.

ne çok seviyoruz bire bin katmayı.
  • ozkn_s kullanıcısına yanıt
    Valla kelime kelimesine katılıyorum birçok köşe yazarından iyi yazmışsın.

• Tüm Galatasaraylıları tebrik eder kandillerini kutlarım. Sana da Helal olsun Yasin Öztekin!

• quote:

Orijinalden alıntı: Machete.

Tüm Galatasaraylıları tebrik eder kandillerini kutlarım. Sana da Helal olsun Yasin Öztekin!

sağol. seninde kandilin mübarek olsun kardeşim.
  • dökülüyoruz....3 atmasına rağmen yasin....şino...poldi...deyong...seneye bu takımda olmamalı..yeni yapılanma şart..
  • Çok kanım ısındı bu gün galatasaray taraftarına ve futbolculara adamın dibisiniz

• Sino bruma selcuk cop bana gore. Gerci daha cok cop var ama aldiklari paraya bakarsak en cok bedavaci bunlar herhalde. Tebrikler galibiyet icin.

Brumaya cop diyorum cunku takim sanki 2 kisi gibi oynuyor kaleci ve kendisi.

• özcan35 kullanıcısına yanıt
    Bu tarz adamlar hareket getirmiyor. Aksine takımı oyundan soğutuyor. 1 bencillik yapar 2 bencillik yapar 3. de diğerleri isyan etmeye başlar. Tartışmalar başlar pas vermeme olayları olur. Hırslı olmak bu değil bunun adı BENCİLLİK! Bizim takımın orta sahasının ileri ucunda biri var. Kısa boylu, kel, müthiş top kontrolü olan, enfes füzeleri olan, şu fotoğraflardaki arkadaş.

STSL 2016-17 | 14. Hafta | Galatasaray - Gaziantepspor | 11 Aralık 2016 Pazar
     STSL 2016-17 | 14. Hafta | Galatasaray - Gaziantepspor | 11 Aralık 2016 Pazar

Şu başarılara imza atmış birinden bahsediyoruz. Yasin kim ya? Bu adam canla başla pres yapıyor her atağa yön veriyor ansızın müthiş şutlar çıkartıyor ama Erciyes'ten gelmiş bir topçu koca maç kendisi için çabalayacak bütün takım oyununu bozacak. Böyle birşey varmı?

Teknik direktör olsam ilk fırsatta şutlarım ama beyefendi çıkınca bile afra tafra yapıyor ona buna laf atıyor. Sen kimsin ya? Hoca seni stopere de koysa oynayacaksın sen. Bu adamın Sneijder'in 10'da 1'i kadar başarılı olduğunu düşünsenize ne yapar acaba?

Bu tür hareketlerle tek alternatifi Umut Bulut bile olsa forma yüzü görmemeli.

• Bu teknik direktor ile hala yarisin icinde olmak mucize. Yasjn 3 gol atti benckl oynamasa takim 5 atardi. Podolski yerine yasini cikar, poldiyi cek kenara al oyuna ereni buda yokluktan yani eren bu takimin 2. Santroforu olur 1 asla olamaz.
    Semih talip varsa hemen gonderilmeli bu kadar kademe hatasi ve her iskasi gol sansi olan topcu yok.
    Bu takima taktisyen bir antronor lazim gerisi hikaye bugun antep takimini 3 bos kaleye gol ile yeniyorsan organize 1 sutun yoksa isin bitmis zaten

• jacki J kullanıcısına yanıt
    Hocam adam ne yapsa suç oldu artık. Linnesi oynatmıyor dediler (bende oynatmasını istiyordum oynattı. Değişiklik yapmıyor dediler erken 2 değişilik yaptı (ilk yarının büyük kısmını kaçırdım sanırım kötü oynamış Linnes öyle yazıyorlar gerçi sonraki maç yinede hak ediyor bence 11 çıkmayı). Eren girmesine girdi de kaçırdığı golü gördünüz heralde hocam resmen uzun boylu bir Umut Bulut gördüm. Tekrar banko 11 çıkması için çok çalışması gerek. Yasin'i çıkartması gerek doğru ama geçen bir maçta çıkarttığında yaptığı hareketleri gördünüz ne oldu? Hiçbir şey yapılmadı affedilemez hareketlerdi. 2 gol atmışken bu adamı çıkartabilir mi durum böyle olunca? 1. ve 2. gol güzeldi hocam bence hakkını yememek lazım takımın 2. golde güzel organizasyondu. Zaten Yasin böyle bencil olmasa dediğiniz gibi 5'ler karşı kaleci bu kadar iyi bir maç çıkartmamış olsa çok daha fazla gole ulaşabilirdik.

• jacki J kullanıcısına yanıt
    Birde malesef Jor ile yollarımız ayrılsa bile gelecek kişi hamza veya terim ayarında biri olucak en fazla. Gelen gideni aratacak.
  • Yasinin hareketi duygulandırdı be.
  • Tüylerim diken diken oldu beyler golden sonra Yasinin polislerimize sarılması Selçuk un o polisimizle tribünlere gitmesi ağlamaklı oldum yemin ediyorum helâl olsun..

Gökhan iyi falan oynamadı. Bol bol kalecinin üzerine yanına çekilen şut vardı. Size katılıyorum hocam. Duygularıma tercüman oldunuz.

• Her ne kadar rakibimiz olsanızda bugün futbolun güzelliklerini yaşattı takımınız bize. Teşekkür ederiz.

Sen gizli Fenerli falansın herhalde. İyi de oynasak kötü de oynasak sürekli olarak bir memnuniyetsizlik hali hakim. Aslan gibi top oynadık ve yendik. Her hafta "ama yendiğimiz takım 8'inci" "Ama yendiğimiz takım 10uncu" falan diye laf yapıyorsunuz. Zaten ligde doğal olarak ilk 5'te olan 5 takım var, aksi olmasını bekleyen ilginç kafalar var. İstiyorlar ki her hafta Beşiktaş, Fener, Başakşehir, Bursa ve Konya'yla maç yapıp onları kazanalım. Hatta o da yetmez; bunları deplasmanda yenelim... Aynı Serhat Ulueren-Erman Toroğlu-Hıncal Uluç gibi seviyesiz, futbol bilgisinden yoksun yazılar yazıyorsun. Bir takımın topa hükmetmek üzerine bir oyun planı geliştirmesi gayet doğal. Barcelona bu sistemle son 10 yılda 4 kez Şampiyonlar Ligi kazandı. Onların maçlarında da bol bol çay koyacak, bisküvi yiyecek zaman oluyor. Elinde ayağa pas yaparak oyun oynayabilecek fizik gücü çok yüksek olmayan bir oyuncu grubu varsa böyle bir oyun anlayışı benimsemek gayet doğal. Gören de sanacak ki her an pozisyon veriyoruz da kırmızı kart gelince çok rahatlamışız. ADAMLAR GOLÜ DURAN TOPTAN ATTI. Ve ben golden sonra Muslera'nın elinde ya da aut/korner'de sonlanan ciddi bir gol pozisyonu görmedim. Gören varsa mesaj atsın. Şutlar vuruldu rakip kaleci başarılı bir günündeydi çıkardı. Yoksa 6-7 tane şut var ki en az ikisi çoğu maçta gol olur. Kalecinin başarılı yer tutmasıyla alakalı bir durum. Bu takımın yaş ortalaması ortada; bir o kalede bir bu kalede maç OY-NA-YA-MAZ. Böyle bir şey istiyorsanız 5 tane 25 yaş altı ilk 11 oyuncusu alacaksınız. Böyle bir ihtimal de şu an için olmadığına göre en uygun sistem "possession game" yani topa sahip olma oyunu. Bazen kısırlıklar yaşıyor olsak da beğenmediğiniz oyun işe yarıyor gibi görünüyor. Çok beğendiğiniz 6 penaltılı süper dinamik atom karınca Beşiktaş'tan yalnızca 3 puan geride bu "kaplumbağa Galatasaray". Üstelik hem Kadıköy hem de Vodafone Arena deplasmanlarını aradan çıkartmış. Bir de yıllardır en iyi ihtimalle 1 puana talim olunan Gençlerbirliği deplasmanı aradan çıkmış. Haftaya Osmanlıspor'u yen, gel burada Alanya'yı yen ilk yarının son haftasına lider gireceksin. Sene başında "6. olsak iyi yeaaa" diyen adamlar çıkmış burada "Rikerink gitsiiin takımı bok etti" diyor. Allah akıl fikir versin size. Alman-İngiliz-İspanyol güzel top izlemeye alışmış çünkü her sene hocasını kovmuyor. 20 takımlı ligde senede 5-6 TD değişiyor(Ki çoğu küme düşen takımlarda oluyor bu değişikliklerin). Haliyle adamlarda istikrar var.

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.