Şimdi Ara

STSL 2016-17 10. Hafta | Galatasaray - Medipol Başakşehir | 4 Kasım | 20.00 (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
560
Cevap
1
Favori
8.573
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    aynı paragrafı 2dk önce ekşide okudum iyimi
  • quote:

Orijinalden alıntı: kenancet

Bir sistem oturtabilsek sneijder sahada bos dolansa bile is yapar ne oynadigimiz belli degil. Ozellikle sneijder capinda kac oyuncumuz oldu o da zamanla etrafindakilere ayak uydurdu ama elinden geleni yaptigini dusunuyorum. Mesele ulke futbolu ile alakali adam ingilterede almanyada oynasa bu performansi vermezdi daha verimli olurdu.

Bu hocayla sistem falan oturtamazsın. Futbolcular ayrı bir alem. Sanki halı sahada oynuyorlar. Başakşehir de ahım şahım bir takım değil. Birkaç tane iyi topçuları var gerisi anadolu takımı topçusu. En basitinden kalecileri vasat, çerçeveyi bulsan gol ama dağlara taşlara vurduk.

BU takımı evinde yenemiyorsan hafta içini piknik ya da mangal yaparak geçiriyorsun demektir. Yazık, yemin ediyorum yazık.

Önümüzde zor bir maç serisi var orada takımın foyası ortaya çıkacak zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: mahsur kalan adam

quote:

Orijinalden alıntı: 3arbar

başakşehir maçlarında son 2 haftadır başakşehire atanan hakemlere bakın.karabük maçında cüneyt bu maçta palabıyık

bunlar tesadüf değil bence. ev sahibi avantajını sıfırlayan ve deplasman takımına artı yazan atamalar bunlar.

birileri başakşehirden leicster yaratmak istiyor herhalde.

Ya hocam yapma etme her hakeme kulp takıyorsunuz hakem bugün ne yaptı ki emreye sarı vermedi birkaç pozisyonda da ters karar verdi hakem gol mü attı atılanı saymadı mı birde deplasman takımına avantaj diyorsun başakşehir korunuyor öyle mi

aynen kardeşim.deplasman takımı korunuyor. son iki iç saha maçımızda sanki deplasmanda olan bizdik.hiçbir takdir hakkı bize verilmedi.

hakem gol mü attı meselesi değil.iç saha avantajını kullanamamak bütün mesele.fırat ttarena da poldiye penaltı çalmadı.bir hafta sonra kadıköyde fener lehine çaldı penaltıyı.maçın kaderi değişti.sonra gitti bide kırmızı kart verdi.maçı bitirdi.

emre sahada kaldı 90 dakika aga . karabük 45 dakika 10 kişi oynadı.bunlar skorları direk etkileyen olaylar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Leonardo DiCaprio.

Hangi takimlisin mini surum gorunmuyor

beşiktaşlıyım fener bizi darmaduman edecekmiş yaa onu diyorum hadi belki yenerde darma duman mevzuu filan olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: mesut372

aynı paragrafı 2dk önce ekşide okudum iyimi

evet çünkü yazan benim:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok be reis

Ciddi yazdim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu mactan sonra JOR'u gondermeyen yonetime kafam girsin..

ULAN YAZDAN BERI CEMKIRIYORUZ BU KOYLU TEKNIK DIREKTOR FALAN DEGIL!!!

Koca Gs teknik direktorsuz sezon geciriyor. Yol yakinken gonderin su adami altyapiya... Sampiyonluk gidiyor ulannnn

• Bloklusun ben de totem reis.

• az önce 3 takım şampiyonluk kovalar demiştim ama sanırım bu 2 takım olacaktı.beşiktaş geçen sezon şampiyon olarak zaten hakkını doldurdu.

galatasaray 2 sezon öncesinin şampiyonu ve an itibariyle son 2 iç saha maçında ince ince doğrandı.

geriye 2 sezondur şampiyon olamayan fener ve masa başında başkanından dolayı gücü olan başakşehir var.

lig başakşehir ve fener arasında biterse şaşırmam
  • ne diyorum N kullanıcısına yanıt
    Bunu sezon başından beri diyorum tek taktik ileride brumaya top at kalede muslera tutsun gitmez böyle diye bir sürü gsli hakaret etmişti..
  • Bir tane artist vardı profil fotosunda denayer olan ona selam olsun beşiktaş puan kaybettiğinde nasıl tahrik etmişti konuda neyse başka bişi demiycem.
  • jor u kovsan ne olur aga. terim gelmediği sürece masa başında etkisiz elamansın.buda ligi ilk 3 dışında bitirmek anlamına geliyor.

maalesef yönetimin tff ve mhk da sıfır gücü var.

azize ceza verebildiler mi? son açıklamalarından sonra.tam tersi oldu.bir anda hakemler fenere çalışmaya başladılar.bizide ince ince doğramaya
  • beşiktaşlılar fazla heveslenmeyin .ince ince hakem doğramalarında sizede sıra gelecek.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ryniesta

quote:

mesele jor falan değil aga.

mesele masa başında yönetimin güçlü olmaması.

şu maçta başka bir hakem olsaydı emre atılmıştı ve biz şimdi başla şeyler konuşuyorduk.

olayın teknikle falan ilgisi yok.

aziz e taraftarı çok kızıyor ama yıllardır masaya vurup masa başında hakemleri lehine çevirip zirveye her sene ortak oluyor.

şimdiden buraya yazıyorum.bu sezon ilk 3 belli. başakşehir fener ve beşiktaş.sıralamayı kimin masa başında aktif olacağı belirleyecek.an itibariyle fener bir adım önde şampiyonlukta.net

fener bir adım önde mi şampiyonlukta? arkadaşlar siz maç izlemiyor musunuz? fener bu sene 3. olursa adı fener diye olur yani. şu haliyle galatasarayın bile daha iyi olduğunu düşünüyorum. ölüsüyle şusuyla busuyla sneijder selçuk vs var yine. adamların en değerli orta sahası ozan tufan yapmayın etmeyin

dipnot: şampiyon beşiktaş.

beşiktaş şampiyon olarak şampiyonluk hakkını devretti. asıl beşiktaşa geçmiş olsun.bu ligde üst üste şampiyon olmak oldukça zor.

fener 2 yıl arayla genelde hedefe varıyor.son iki sezonun şampiyonları galatasaray ve beşiktaş.

yani sırada fener var.

zaten 3 hafta önce masa başında ligin senaryosu yeniden yazıldı.net

"fener 2 yıl arayla genelde hedefe varıyor.son iki sezonun şampiyonları galatasaray ve beşiktaş. yani sırada fener var."

peki.

• Gs nin attığı gol ofsayt hala gelmiş hakem hakem diye bıdı bıdı

• Sen ne dion

• quote:

az önce 3 takım şampiyonluk kovalar demiştim ama sanırım bu 2 takım olacaktı.beşiktaş geçen sezon şampiyon olarak zaten hakkını doldurdu.

galatasaray 2 sezon öncesinin şampiyonu ve an itibariyle son 2 iç saha maçında ince ince doğrandı.

geriye 2 sezondur şampiyon olamayan fener ve masa başında başkanından dolayı gücü olan başakşehir var.

lig başakşehir ve fener arasında biterse şaşırmam

Bi puan tablosuna allahin tursusu koskoca dh de senden bos bi adam yok cimbomlu olsam utanirim senden 1 mesajinda akil mantik iceren cumle yok sampiyonluk basaksehirle bizim aramizda gecer bos konusma

• Sabri - Batdal eşleşmesi

STSL 2016-17 10. Hafta | Galatasaray - Medipol Başakşehir | 4 Kasım | 20.00
  • sabrinin açamadığı ortaları izlemeye mi gelsin bu taraftar yoksa pili bitmiş selçukun al gülüm ver gülümlerini mi?

2016 yılına girmişiz ve inatla oynatılan sabri, TÜRKİYE SÜPER LİGİNİN GS.SİNİN SAĞ BEKİ SABRİ,,, yıllardır üstüne koyamayan sabri...
    insanları stada nasıl çekeceksiniz??? bazen çoğu arkadaş aynı benim gibi düşünüyor mu diyorum; BU ADAMIN ARKASINDA MAFYA MI VAR ARKADAŞ?

geçmişi bırakalım artık, önümüze bakalım. selçuk efendinin ekmeğini çok yedik ama selçuk efendi sen kendini yavaş yavaş tüketmeye başladın

ruh yok, tempo yok, risk yok, yürek yok...

hakemin niyetini anlamak istemiyorum, bu lige böyle manyal verilmez... decoder satılmıyor diye verilen ince ayar olarak görüyorum ben bu oyunları...
  • Yeteriz Yönetim Yetersiz kadro ve yeteriz hoca Bu kadar yetersizlikte iyi bile gidiyoruz

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.