Şimdi Ara

STSL 2016-17 10. Hafta | Galatasaray - Medipol Başakşehir | 4 Kasım | 20.00 (23. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
560
Cevap
1
Favori
8.573
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • başakşehir maçlarında son 2 haftadır başakşehire atanan hakemlere bakın.karabük maçında cüneyt bu maçta palabıyık

bunlar tesadüf değil bence. ev sahibi avantajını sıfırlayan ve deplasman takımına artı yazan atamalar bunlar.

birileri başakşehirden leicster yaratmak istiyor herhalde.
  • Maçın son 30 dk sini izledim gs nasil oynadı bilmiyorum ama ligin liderine karşı alınmış bir mağlubiyet normal sayılabilir başaksehir sistemli top oynuyo

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DemirAtlıAdam

Riekerink'e sormuşlar neden 4 milyon euro verip aldığınız Serdar Aziz'i oynatmayıp yerden bitme bodoslama kalas oğlu kalas Semih'i oynatıyorsun demişler.
    Riekerink BEY'de demişki sizin o kalas dediğiniz semih topu oyuna iyi sokuyor o yüzden oynatıyorum onu.

Ulan Allah'ın altyapılısı sen ne anlarsın taktikten.Semih topu oyuna iyi soksa ne olur sokmasa ne olur onun önceliği topu oyuna iyi sokmak mı? Hava topları olmuş evlere şenlik, iki golüde bu kalas yüzünden hava topundan yemişiz, gelmiş bize semih oyuna iyi sokuyor diyorsun.Gördük kimin kime soktuğunu otur şimdi.

Semih gidip önce adam akıllı hava topunu öğrensin, stoperse stoperliğini bilecek.Bilmiyorsa almayacaksın ulan, Serdar aziz kadar taş düşsün başına geri kafalı herif.

kardeş sen semehin topu oyuna iyi soktuğunu mu düşünüyorsun da o konuya değinmemişsin? Tek yaptığı yanındaki adama yada musleraya topu göndermek yoksa ben mi yanlış görüyorum, sergio ramos gibi aralara toplar atıyor mu yoksa?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• tek taktik jor efendinin tek taktiği oynattığı hücum oyununu anlatmak istiyorum.

*4-2-3-1

*savunma oyunu başlat > merkeze ver > bruma'yı topla buluştur > bruma'nın bişeyler yapmasını izle

*topu kanatlara indir > bruma - carole paslaşması > cılız bir orta

*savunma oyunu başlat > bruma merkezden top alıp, hızlıca dönsün > bruma'yı izle

*bir şekilde kanattan orta yap > içerde 1 ( yazıyla bir ) forvetin olduğu için ya rahat vuramasın, ya da orta isabetli olmasın. içeride ki oyuncu genellikle 1, max 2 ( yasin ve ya sinan içeri girerse )

savunma ;
    allah'a emanet.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O değilde haftaya fenerdende tokatı yiyicekler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

quote:

Orijinalden alıntı: DemirAtlıAdam

Riekerink'e sormuşlar neden 4 milyon euro verip aldığınız Serdar Aziz'i oynatmayıp yerden bitme bodoslama kalas oğlu kalas Semih'i oynatıyorsun demişler.
    Riekerink BEY'de demişki sizin o kalas dediğiniz semih topu oyuna iyi sokuyor o yüzden oynatıyorum onu.

Ulan Allah'ın altyapılısı sen ne anlarsın taktikten.Semih topu oyuna iyi soksa ne olur sokmasa ne olur onun önceliği topu oyuna iyi sokmak mı? Hava topları olmuş evlere şenlik, iki golüde bu kalas yüzünden hava topundan yemişiz, gelmiş bize semih oyuna iyi sokuyor diyorsun.Gördük kimin kime soktuğunu otur şimdi.

Semih gidip önce adam akıllı hava topunu öğrensin, stoperse stoperliğini bilecek.Bilmiyorsa almayacaksın ulan, Serdar aziz kadar taş düşsün başına geri kafalı herif.

kardeş sen semehin topu oyuna iyi soktuğunu mu düşünüyorsun da o konuya değinmemişsin? Tek yaptığı yanındaki adama yada musleraya topu göndermek yoksa ben mi yanlış görüyorum, sergio ramos gibi aralara toplar atıyor mu yoksa?

Yanlış anlamışsın bunu ben düşünmüyorum, Bay Riekerink Bey düşünüyormuş.Aynen bunu demişti geçenlerde.Nedense biz bir türlü o oyuna iyi soktuğu topları göremiyoruz.Varsa yoksa bize hava toplarından sokturuyor sağolsun.

• https://mobile.twitter.com/onlinespor/status/794615611913568257/video/1

• quote:

Orijinalden alıntı: Talisca

Riekering Bey istifa.

Adı sanı belli olmayan oyuncu gelince ona beste yazan hatta onun için hesap açan takımın taraftarı da gelmiş hadi yine iyisiniz bu sene 3.yıldızı takabilirsiniz belki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kenancet

Juventusa attigi golde nasil sevinmistin hatirla veya ordu maci fenerbahceye 2 gol attigi mac? Gecmisi cabuk unutmayin tabi hangi takimi destekledigini bilmiyorum ama sneijderin yaptiklarini unutup kazandigi her kurusa yazik demek cok yanlis

2 senedir yokları oynuyor, olmuş camış gibi yaptığı tek bir katkı yok. Takımın başına sayesinde amatörün de amatörü riekink'i getirdik. Daha ne olsun ? Futbolda bugün vardır dün yoktur. Alıyosan 3 küsür milyo euro'yu onun hakkını vereceksin.
  • Fener manu yu yeni gs başaksehir i yendi diye derbinin skorunu belirleyebn tayfa beni cok güldürüyo.

Derbilerin kesin sonucu olmadığını yıllardır öğrenemediniz.

Kadikoy de fb nin büyük üstünlüğü var o baska konu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kusura bakmayın ama şu takımın-teknik kadronun cidden şampiyon olabileceğine inanların futbol bilgisinde sıkıntı vardır. Sneijder'in eline bakıyoruz hala.

Balta-Semih-Şeşu-Sabri. Bu defans hattıyla ilk 10 bile iyi bizim için. Selçuk gibi bir ruhsuz var tabii birde. Yasin Öztekin zaten sorunlu. Sinan'ın gelişimi için daha çok fırın ekmek yemesi lazım. Bruma-Eren-Muslera da olmasa ilk 10 bile mucize bu kadroyla.

STSL 2016-17 10. Hafta | Galatasaray - Medipol Başakşehir | 4 Kasım | 20.00

• Laf yapanlar Fener deplasman galibiyeti ile Bey'i ilah yapacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aykan19o3

https://mobile.twitter.com/onlinespor/status/794615611913568257/video/1

Amma güldüm ya

• Dursun Özbek'e istifa deyip getirdiği adama "Bey" çekenler hak ediyor bu sonucu. Hamzaoğlu olsa şuan liderdiniz ligde, net.
  • Hamzaoğlu'nu hiç sevmem, gitmesine deliler gibi sevindim, ama son bir senede en iyi futbolu o oynatıyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: PlayforFun

Laf yapanlar Fener deplasman galibiyeti ile Bey'i ilah yapacak.

Emin ol kazansak bile oyunumuz leş oğlu leş olacak bak gör.
    Çünkü bugüne kadar oynadığımız tüm maçlarda net bir şekilde kazanamadık.Her maç berbat oynayıp bir şekilde bireysel oyuncularla zor da olsa kazanıyorduk.Sabriyle Semihle Leşçukla yürümeyecek bu iş başından beri belliydi şimdi bu tayfaya bir de taktik özürlüsü Riekerink eklendi tam olduk leş.
    Bence Fener deplasmanı için fazla umutlanmayın.
  • başakşehirin fazla bir numarası yok aga avrupa futboluna bakarsak. şaktardan iki maçta tokat yedi.sıfır varlık gösterdi.şaktarden önceki tur hırvat takımını zar zor eledi

geçen sene az alkmaara elendi.

yani süper ligde biraz da hakem desteğiyle süper lig mantığında oynuyor.abartmamak lazım.

ama misal osmanlıspor daha bilinçli ve kaliteli takım.avrupada da iş yapıyor zaten.oynadıkları oyunun uluslararası futbolda bir karşılığı var.

ama başakşehir yerel takılıyor.hakem desteği ile itekleniyor.özellikle bu sezon.kimse karabük başakşehir maçında karbük aleyhüne verilen penaltıyı konuşmadı.maçları fazla izlenmediği için fazlada tepkide almıyor ve el altından malı götürüyorlar.net
  • riekerink'e eleştirip hamza'yı özleyenler, arayanlar var şaka gibi.. Galatasaray'da antrenör yok ki hamza iyi olsun. Hamza da bu adamın lacivertiydi..
  • Riekerink beymiş ne oldu bey dediğiniz adama sövüyonuz şimdi, bu maçta Riekerink,Eren,de Jong alayının balon olduğunu gördük haftaya fb de çakar takip etmeyi bırakırsınız zaten.

• kadıköydeki maç jor un son maçı olur.net

an itibariyle en zayıf halka jor medya ve yönetim gözünde.en zayıf halkayı yiyecekler
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.