Şimdi Ara

STSL 2016-17 10. Hafta | Galatasaray - Medipol Başakşehir | 4 Kasım | 20.00 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
560
Cevap
1
Favori
8.573
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Maçı nasıl seyredebilirim uzun zamandır netten maç izlemedim de bilen varsa yardımcı olabilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler sirf maci izleyebilmek icin mekana geldim nargile söyledim umarim Gs yener

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • M.batdal bu defansı ezer geçer.

• quote:

Orijinalden alıntı: ucabor

Galatasaray için 2.lik yolunda önemli bir viraj.

Yılların üçüncüsü ikincilik mizahı yapıyor . 10 yılda 1 şampiyon olunca neden çeneniz düşer hiç anlamam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Musketeer.

quote:

Yılların üçüncüsü ikincilik mizahı yapıyor . 10 yılda 1 şampiyon olunca neden çeneniz düşer hiç anlamam.

Mizah yapmıyorum gerçek değil mi ? Kazanırsanız 2. olacaksınız. Ayrıca neden 10 senede 1 anlamadım. 7 senede 2 kere olduk baktığın zaman. 6 senede 1 de diyebilirsin istersen hiç gocunmam.
  • sabri gene ilk 11 de
  • quote:

quote:

quote:

Mizah yapmıyorum gerçek değil mi ? Kazanırsanız 2. olacaksınız. Ayrıca neden 10 senede 1 anlamadım. 7 senede 2 kere olduk baktığın zaman. 6 senede 1 de diyebilirsin istersen hiç gocunmam.

Yetti artik sizin egonuzu seveyim gidin kendi forumlarinizda takilin

• Semih

• 2-0 Galatasaray.
    Goller sabri, selçuk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3arbar

sabri gene ilk 11 de

kim oynayacak adammı var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: toshibaci_1970

Aferin sana Rikerink öküzü aferin. Haftalardır sahada yürüyen formsuz Sneijder' ı kesmeye götün yemiyor Josue'yi harcıyorsun. İki ayağı üzerinde bile rakibe basamayan sürekli adamını kaçıran çöp Semih'i oynat , 4,5 milyonluk Serdar Aziz kenarda beklesin. Sabri zaten bankon, her maç en az 2-3 kez yerini kaybeder ileri gider geri dönemez yaptığı 5 ortanın 3 ü dağlara taşlara, koridoru devamlı otoban ama olsun.. Linnes 2 hata yaptı 2 Aydır 1 dakika süre alamadı..
    Sinan'ı ölüsü bile maçı çevirecek Podolski'ye tercih eden bu çapsız antrenörle bu akşam maçı berabere bitirmemiz bile büyük kazanç olur.

Yerine oynayacak Josue ne yapmışta Sneijder i kesecek . Kolay değil o iş öyle . Trabzon maçında gordük . Sneijder sakat olduğu için biraz da kotuydu bugün umutluyum. Semih te fena değildi Serdar Turkiye kupasında oynamaya devam eder sonra uzun sure formayi bırakmaz diye dusunuyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Leonardo DiCaprio.

Beyler sirf maci izleyebilmek icin mekana geldim nargile söyledim umarim Gs yener

Yav lider olmasak da olur bsk alsın

• Sneijder'in güncel halini hiç ama hiç beğenmiyorum, ama Josue ağır çöp.
  • Çok sıkıcı geçiyor şuan

• quote:

quote:

quote:

Kazanırsak lider olacağız yalnız, 2. değil.

• _conscript_ kullanıcısına yanıt
    Konulari trollemekten baska bi halt yaptigini goremedim bilader. Kimin nereye yazacagina karisacagina, yorumlarini duzelt biraz.

• Muslera

• Bu ne ya? Eskiden arenada ilk 30 dakika rakip yarı sahayı geçemezdi. Bu nasıl oyun Galatasaray? Başakşehirle oynuyorsun ya sanki Barcelona

• Yiyorduk, defans yine mükemmel.
  • Yorumcu kim la? Ömer Üründülden beter

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.