Şimdi Ara

STSL 2015-16 25. Hafta | Gençlerbirliği - Galatasaray | 13 Mart | 16.00 (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
272
Cevap
1
Favori
3.292
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: alprkrkmz

Ben Galatasaraydan degil genel olarak Turk futbolundan bahsediyorum. Gençlerbirliği top mu oynuyor sence. Ya da Fb Bjk Ts vs vs. Ulke olarak berbat futbol oynanıyor bu ulkede. Bu sene Gs kotu Fb Bjk iyi ama karsisinda takim yok ki. Ingilterede goruyorum kucuk buyuk her takim top oynama pesinde. Birseyler deniyorlar karsilarindaki takim kendilerinden cok guclu olsa da. Biz de ise tam tersi.

Hiç konuşma Beşiktaş Gayet Avrupai Futbol Oynuyor Paslaşmalar Oyun Mantığı Süper . 3 Puan İçin Değil İyi Bir Oyun İçin Oynuyor .

Fener Zaten 3 Puanı Alayımda Maç Hiç Oynanmasına Derdinde Beşiktaş 3 Puan İçin Oynasa Dün 1 Gol Yemezdik

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • olcan üf oldu üf
  • Yıllardır altyapıdan neden bir b** çıkmadığı belli oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: nsmsngl

quote:

Ben Galatasaraydan degil genel olarak Turk futbolundan bahsediyorum. Gençlerbirliği top mu oynuyor sence. Ya da Fb Bjk Ts vs vs. Ulke olarak berbat futbol oynanıyor bu ulkede. Bu sene Gs kotu Fb Bjk iyi ama karsisinda takim yok ki. Ingilterede goruyorum kucuk buyuk her takim top oynama pesinde. Birseyler deniyorlar karsilarindaki takim kendilerinden cok guclu olsa da. Biz de ise tam tersi.

Hiç konuşma Beşiktaş Gayet Avrupai Futbol Oynuyor Paslaşmalar Oyun Mantığı Süper . 3 Puan İçin Değil İyi Bir Oyun İçin Oynuyor .

Fener Zaten 3 Puanı Alayımda Maç Hiç Oynanmasına Derdinde Beşiktaş 3 Puan İçin Oynasa Dün 1 Gol Yemezdik

Avrupai fubol oynadığınız için mi bir tek İskender'i yenebildiniz kek grupta.Geçin o işleri, Arsenal'in oynadığı futbol seviyesiyle Türk takımlarını kıyaslayana gülerler.Adamlar geri pas bile yapmıyor neredeyse.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Andres Escobar

gs fb maçı yaklaştıkça bjklilerin gslilere yanaşma çabaları gözlerden kaçmıyor tiplere bak

• atik seni teknik adam yapanın taa

geldiğinden beri umut ilk 11 de. yeter be yeter.defol git
  • sabaha kadar oynasa gol atamaz bu takım
  • Dizine vurun daha sert vurun kalkamasin bi daha su Umut

• quote:

Sen ne anlatıyon allah aşkına? He Fenerbahçe çok kötü oynuyor, avrupai bi futbol anlayışı sergilemiyor ama çeyrek finalde hatta büyük ihtimalle yarı finale çıkacak avrupada.
  • Penaltı kararı doğru değil.
  • quote:

Dun oynanan Chelsea maçı bugun oynanan Arsenal arkadas adamlat bambaşka bir top oynuyorlar ya. Oynamak istiyorlar resmen. Zevk aliyorlar. Bizimkiler vakit gecirmeye calisiyor.

Arsenal maçında tempo dışında bir şey yok ki senin bütçenin bilmem kaç katı Arsenal ama kalitesizlik akıyor.
  • verdi italyan verdiiii.

bu arada net penaltı
  • El yok lan Allah belanizi vermesin.. Yeter be milletin agzina laf veriyoruz

• Gs yine beleşe penaltı aldı. Selçuk sağolsun adamın bacağına geliyor nasıl el diye itiraz ediyor
  • safasfsafasfas doğa girdi oyuna pnealtı yaptırdı federasyon iş başına!!!!!11
  • penaltı değil

• BAŞARILAAARRRRR GELİİİİR GEÇEEERRRR,ASSSSSAĞĞĞLETTTTİNNNNN BİZEEE YETEEEERR

• ve gol ve gol ve gollllll

galatasaray yarı finaldeee
  • Penaltıyla alakası yok yahu. Ayıp be. Adam gibi topunuzu oynayın. Elalemin ağzına malzeme veriyorsunuz her hafta.

• Taraftar Umuttan beter sabahtan beri ayni beste

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.