Şimdi Ara

STSL 19. Hafta | Kayserispor - Fenerbahçe | 29.01.2017 | 19.00 (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
220
Cevap
0
Favori
16.341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bizim Umut Bullet perdeyi açmış, ilk defa bir işe yaramış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu sezonun en güzellerinden birini daha yedi Volkan
  • Yok abi Fenerbahçeden soğutuyorlar her sezon aynı şey. Galatasarayı, Beşiktaşı onu bunu yen, gel ne olduğu belirsiz anadolu takımlarına yenil. Bıktım cidden artık

• Gençler dalga geçmiyorum ciddiyim ama bir sonraki maç bizimde Kayserispor ile neyse ki TT Arena'da hiç kolay maç olmaz. Bugün müthiş bir performans sergiledi. Tebrik etmek gerek.

Bu maçla birlikte FB'nin şampiyonluk hayalleri suya düşmüş olma olasılığı %85lere kadar çıktı
  • Güray ne gol atmış arkadaş öyle

• Bu yönetimle bu topçularla şampiyonluk gelmeyeceği tescillendi.3 senedir bağırıyoruz bu azize hanıma. Ayı volkanda basket maçında artistlik yapacağına top tutmayı öğrensin. Bu takımdan lens sow topal Kjaer belki skrtel harici herkes sutlanmali.Şener tam evlere şenlik aptal iki tane ayni golü yedirdi insan arkasına bakar azcık. Bu adam PTT de oynar anca.

İşin özü bir sene daha uçtu. Aziz şakşakçıları büyük başkan demeye devam etsin beceriksizler 1 tane adam alamadılar.

• Yarın Beşiktaş kazanırsa Fener'le 9 puan geriye 15 hafta kalıyor Fenerbahçe Galatasaray ve Beşiktaş'la deplasmanda oynayacak yani yüksek ihtimal Fenerbahçe için lig bitti Galatasaray içinde yakındır bana göre.
  • Guzel macti helal olsun kayseriye

• Ula valla bu kayseri ile haftaya bizimde işimiz zor ama arenada zorda olsa alırız..

• Boyle olmaz her mac sansla alinmaz 10 numara alma...sen dusun..iyi oldu yenseydik transfer yapmazlardi.gerci yine umudum yok.

• Son gol çok güzeldi.

O değilde Volkan bitmiş beyler iddiaya yatırmış parayı baksana son golde alacağı topu elini çekiyor uzanırken

• zerre üzülmedim. hatta böyle devam etsinler. aziz bey yancılarıyla takılsın. nasıl olsa bir gün bu devran dönecek. Fenerbahçe taraftarı artık bıktı yıldırım şirketinden.
  • Fenerbahçe'nin küme düşme hattındaki takımlara en fazla puan dağıttığı sezon budur muhtemelen.

15. sıradaki Alanya ile içerde 1-1,
    16. sıradaki Kayseri ile içerde son saniye golüyle 3-3,dışarda 4-1
    17. sıradaki Adana ile yine geriye düşüldükten sonra 2-2,
    Hatta ve hatta,puan kaybı olmasa bile 87. dakikada gelen gol ile gelen 2-1'lik Antep galibiyeti.Antep 18. sırada.

Kayıpları toplarsak,5 maçta toplam 9 puan kayıp.Fenerbahçe bu sene bu puan kayıplarından muzdarip bayağı.
  • Haftaya kimle oynuyorsak 3 4 atar unuturuz bunu rezalet durum işin komik yanı her sene üstüne koyması gereken takım her sene dahada komedi takım oluyo en azından şampiyonluk iddiası olmaz bu sene para verip stada gidenlere yazık ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: Renji Abarai

Son gol çok güzeldi.

O değilde Volkan bitmiş beyler iddiaya yatırmış parayı baksana son golde alacağı topu elini çekiyor uzanırken

Bencede baksana tutacağı topu ,bilerek elini çekiyoo

• Cok guzel mizah hocam valla agzina saglik:) Yenmek de yenilmek de var

• Alex gittikten sonra takıma onun gibi ofansif orta saha almadılar bu 1.
    Emre gittikten sonra onun kalitesine yaklaşan bir oyuncu bile almadılar bu 2.
    Gerizekalı yönetim Caner ile Gökhan'ı sebepsiz yere gönderdi bu 3.

Bugün bu durumda olmamızın sebebi bu 3 ü.
    Bu durumun başka bir sebepi yok.
    Türkiyede RTE neyse futbolda Aziz'de o. Bir şeye başladımı bırakmıyorlar. Egoları tavan yapmış , her seferinde egolarına yenik düşüyorlar.

Takımın toparlanması için;
    1-Aziz istifa edicek Ali Koç gelicek.
    2-Yönetim transferlere karışmiyicak
    3-Dick filan hikâye , adam gibi teknik direktör gelicek , basketboldan örnek verirsek obradovic gibi. Diğer oyuncular gittiğinde bile yeni gelecek oyuncu o sisteme cuk diye oturucak.
    4-Aziz gittiğine göre stada GFB de gelicek. Yani stad full olucak.

Bu senede şampiyonluk gitti zaten.
    Şampiyon olarak Beşiktaş %51 Başakşehir %49
    3.lük olarak Fenerbahçe %65 Galatasaray %35

Kupa maçı için ise Fenerbahçe bu maçta yenildiğinden dolayı beşiktaş maçına çok iyi kenetlencek , o maçı bizim alma şansımız gayet yüksek. Ama ligde sonrası malum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ragnar -_-

Alex gittikten sonra takıma onun gibi ofansif orta saha almadılar bu 1.
    Emre gittikten sonra onun kalitesine yaklaşan bir oyuncu bile almadılar bu 2.
    Gerizekalı yönetim Caner ile Gökhan'ı sebepsiz yere gönderdi bu 3.

Bugün bu durumda olmamızın sebebi bu 3 ü.
    Bu durumun başka bir sebepi yok.
    Türkiyede RTE neyse futbolda Aziz'de o. Bir şeye başladımı bırakmıyorlar. Egoları tavan yapmış , her seferinde egolarına yenik düşüyorlar.

Takımın toparlanması için;
    1-Aziz istifa edicek Ali Koç gelicek.
    2-Yönetim transferlere karışmiyicak
    3-Dick filan hikâye , adam gibi teknik direktör gelicek , basketboldan örnek verirsek obradovic gibi. Diğer oyuncular gittiğinde bile yeni gelecek oyuncu o sisteme cuk diye oturucak.
    4-Aziz gittiğine göre stada GFB de gelicek. Yani stad full olucak.

Bu senede şampiyonluk gitti zaten.
    Şampiyon olarak Beşiktaş %51 Başakşehir %49
    3.lük olarak Fenerbahçe %65 Galatasaray %35

Kupa maçı için ise Fenerbahçe bu maçta yenildiğinden dolayı beşiktaş maçına çok iyi kenetlencek , o maçı bizim alma şansımız gayet yüksek. Ama ligde sonrası malum.

Yazından mantık akıyor diyordum sonunu gördüm 3.lüğe %35 galatasaray demişsin orası saçma olmuş şampiyonluğu bilmem ama galatasarayın ilk ikide yeri bankodur bana kalırsa fenerbahçenin puan kaybedeceği çok maç var

• İncelemek üzere kilitliyorum. İs çığrından çıktı
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.